Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 30

Téma: rozlozenie sil na sk5

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.10.2010

Povodný rozlozenie sil na sk5

Prave pozeram rebricek TOP ali tak by som chcel zalozit diskusiu o ali na sk5

Ako si myslite ze su rozlozene sily na sk5?Niektori vravia,ze Aliancia to uz ma vyhrane,zas ini co som pocul este dufaju zoskupenie sil okolo Katany.Pocul som aj ze v Katane je to zle a nejednotne.

Tak piste ako to vidite Vy a hlavne ktore jednotlive ali maju podla Vas este buducnost vydrzat do konca.
    Ja sam patrim do ali ktora sa pohybuje v TOP 17-25 podla toho ci ine ali zanikaju alebo zas naberaju novych hracov.
    tak tu su ali ktore su aktualne takto umiestnene v rebricku

1.ALIANCIA
    2.ALI4NCIA
    3.~Katana~
    4.ALIANCI4
    5.•Katana•
    6.GOH
    7.AD
    8.4LIANCIA
    9.Katana
    10.iMmoR
    ...
    dalej sa mi nechce pisat

Este mozno za zmienku stoja male ali v top 50 ktore su vacsinou z clenou ktori sa oddelili z hore uvedenych TOP ali.Ale zas ktore vznikaju a zanikaju

len tak namatkovo vyberam podla priemeru
    E(Katana E) 5900 priemer popky
    Gemini 3400
    HOG 6200
    Classics 4500
    I.T. 3200
    D team 6000

Este su tam ali s priemerom aj 5000 ale neviem ci ali s jednym hracom treba povazovat za ali

Ak su podla vas este ine ali co stoja za zmienku a mozu prinajmensom narobit neprijemnosti TOP ali napiste

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pR0miZe
    Registrovaný dňa
    19.07.2010

Povodný

no ja som z jednej z uvedených aliancí a poviem ti že Aliancia aspoň drží pri sebe ... katany sú nejednotné keď boli veľké akcie tak bolo deffnutých pár hráčov s artom ... proste každý za seba ... a E sa nepáči už ani niektorým z katan... Robitussin profil je toho dôkaz ... teda jedniná možnosť je že sa turkish polepší čo nemyslím alebo katana znova zoskupí alebo konec ...o GOH toho moc neviem ale myslím že je na tom oveľa lepšie ako Katana ... a ALIANCIA a spojenci ... som člen tak tam keď sa povie niečo tak sa snažíme čo najviac spraviť ... neni moc isté ako to dopadne lebo sa objavuje veľa nových aliancí ... isté je že to bude ešte zaujmavé

๑๑ Raz aliancia navždy aliancia ๑๑

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

Myslim ze robitusinov profil to uplne ale uplne vystihol

Pre tych co sa chcu daco dozvediet o tomto servery:

Bol raz jeden Turkish a cronicle ktorí boli strasne arogantní
    ALLY Katanu maju iba na to aby si cez zastupy hladali farmy ktore my rozbijeme a proti ALIANCI bojuju len v rozpravke

Ked chcu rozbit hraca ktory ma dve dedinky tak musia pisat dalsim alianciam a ked mi nato ze no dobre tak vam pomoze ked ho neviete rozbit tak si nakoniec z nasho clena robia srandu

MOhol by som tu takto pisat milion veci ktore títo dvaja robia ale naco sak my KATANA vieme svoje a to sa mi na tom paci najviac

Cim to bude ze kazdý z katany ma nervy na ally E ?
    Kazdy vam povie daco ine lebo kazdeho nasrali niecim inym
    Ano su Elita len Elita moze nasrat 25 ludi roznym sposobom

Za zablokovanie uctu na jednu hodinu dakujem zase len komu no predsa turkishovi

Cest vynimkam v katane su tam aj normalny hraci ....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.10.2010

Povodný

No to som aj ja pocul ze to v katane vrie.robitussin ma rly pekny profil
    Bolo by to naozaj zaujimave,keby tam nemali problemi.Zda sa mi to takto podla tabuliek dost vyrovnane,len ako vidno hlavna je pohoda v ali a tu aktualne v katane nemaju a sa tam oddeluju.
    Pozrel som TOP ali aj analyzeri a ma prekvapilo napriklad ze Gemini uz nema ani sestru a sama sa rozpada,ked hraci odchadzaju vsade mozne.Ti su uz ako ali jasny,aj ked jednotlivy hraci tam maju este kvalitu a bude dost zaujimave kam sa pridaju.
    A prekvapila ma aj ali SAYES ktora poriadne stupa a je aktualne presny opak Gemini a aj Katany.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Mozno tam maju problemy ale ako vidim romanovi ide len huba ale ciny nikde
    A sirup proti kaslu sa asi zacal ucit pisat kedze jeho normalny styl pisania je (porozmyslaj co chcete robyt mi ties ideme rozmyslat co svami spravyme)
    A samozrejme jeho mudry profil ma na svedomi jeho nervove zhrutenie

K teme - Ten kto sa diva na statistiky je sam statista Len kuka co sa deje ale nemoze zasiahnut lebo na to nema

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa wofer10
    Registrovaný dňa
    07.03.2010

Povodný

Neviem co tu riesite Aliancia to ma uz davno vyhrane spojka maju vsade kade atd no hroza posledny krat co som sa regol na sk5 kazdy snou uzatvori spojko len aby mal iste vytaztvo co ktomu povedat dat zmazat utec a ist na sk2 tam to bolo aspom zaujimavejsie
    ???

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

=D tak bude to dufam zaujimave =DD

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.10.2010

Povodný

No ak myslis mna tak mas pravdu stym sledovanim statistik. Priznavam.
    Ved aj preto som zalozil takuto temu,lebo na sk5 hram a ma(a myslim ze nielen mna) zaujima ako sa situacia na serv. vyvija aj ked snou nemozem vela urobit.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2010

Povodný

neda sa sem na forum aplikovat nejaky jazykovy korektor? ved to snad nie je mozne ako su poniektori jedinci negramotni...

robYt
    vYtazstvo

ozaj perly...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa maxi122
    Registrovaný dňa
    22.04.2009
    Lokácia
    Kde sa dá.

Povodný

No GeMiNi sa trocha rozpada ale stale sme tam a stale mame kvalitnich hracov Sayes su hraci z GeMiNi a 2eMiNi + niekto iny a E vy fakt viete cloveka vytocit cest vynimkam. Katana no tam sa to len vycistilo ale odislo aj pad dobrych hracov a teraz ALIANCIA AD no maju spojka a spehou vsade ale inak su tam celkom kvalitny hraci ale nie vseci.

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania