Strana 1 z 23 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 223

Téma: Kvalita, úroveň, 2. dedina?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.12.2008

Povodný Kvalita, úroveň, 2. dedina?

Zdravím priatelia,

Ako sme si mohli všimnúť po takmer 2 týždňoch má na serveri iba 1 hráč 2. dedinu, tak si kladiem otázku, čo je príčinou.

Celková kvalita servera nevyzerá byť taká očarujúca, a dovolím si poznamenať, že podpriemerná.

Chcem počuť nejaké vaše názory, postrehy.

V tejto téme sa môže (v podstate) rozoberať dianie na serveri ako také.

Prosím iba konštruktívne príspevky bez spamu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

osadnici su dost pomaly, zajtra budu mat este neaky hraci 2 dediny a aj celkovy pocet hracov neni tak vysoky. Cim menej hracov, tym menej fariem, tym menej surovin na rozvoj a tym padom aj treba viac casu na zakladanie dedin

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Goer
    Registrovaný dňa
    07.07.2010

Povodný

uplne suhlasim kvalita serverov klesa...podla mna by sa mala dat dlhsia prestavka so spustanim novych serverov...a po nejakom roku spustit jeden a ten bude kvalitny!!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Beware
    Registrovaný dňa
    21.07.2009
    Lokácia
    Prešov / Praha

Povodný

Najväčší problém vidím v nízkom počte hráčov, resp. isté sektory sú preplnené farmármi kým iné sú naopak prázdne...
    Druhé dedinky v tejto fáze však môžeme čakať len od germánov a tu narážame znova na problém nedostatku hráčov...

Čo sa týka kvality, zatiaľ vidím veľa skúsených tvárí, no uvidíme ako sa to vyvinie...
    Beware Team - supported by OMFG

Experience is the name everyone gives to their mistakes. Oscar Wilde

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa MaDDyX
    Registrovaný dňa
    08.10.2010
    Lokácia
    Prievidza / Plzeň

Povodný

Citovať Originál od Goer Zobraziť príspevok
    uplne suhlasim kvalita serverov klesa...podla mna by sa mala dat dlhsia prestavka so spustanim novych serverov...a po nejakom roku spustit jeden a ten bude kvalitny!!
    ak nechceš rok hrat tak jednoducho nehraj.....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.12.2009

Povodný

Zdravím

my jsme založily 2 vesnici jako první což se i divím jelikož jak jste si mohly všimnout v TOP lupech jsme spadly hlubokooo... je to spusobeno tím jak to tu popisujete (malo farem hraču) ale i přesto jsme ji založily i když v našem sektoru jsou 4 top hráči

BoXeRs

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ärgih
    Registrovaný dňa
    19.09.2010

Povodný

Farem je dost, jen se musí chodit daleko, začali jsme déle a děláme jen vojáky, novou vesnici zatím nechceme.

Chupa chups

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.11.2009

Povodný

Ja si myslím že kvalita servera nezávisi od toho kedy si hráči založia dediny Zbytočne skoro zakladať dedinu podla mna nie je mudre a preto aj niektorí hrači ešte čakaju
    Ale tiež som sa čudoval ked som začal farmiť až v stredu a dnes som v lupe Takže to tiež zodpoveda o tom že kvalita serverov ide dole deň čo deň

Mewerik

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

akože dosť bieda rozmyšlam či sa neregnem zajtra ráno a budem atakovať popredne priečky už za 2 týždne
    666

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný

Sirček: aj ja tam chcem ísť len nemám s kým.

Ľudia ak si podaktorý veteráni spomeniete v minulosti hralo travian na jednom servery a opakujem na jednom serveri 30000 hráčov. Viete aký to bol zážitok? Pustili ste si mapu a všade dedinky ani prázdne políčko. Ide o to že travian už nie je taký populárny kvôli jednej veci. Na server príde hráč ktorý má premyslené koho a koľko bude farmiť. Vyhráva ten kto je na počítači najdlhšie. Potom nečudo že je tam málo hráčov a že len jeden má dve dediny.

Kvalita hry ako taká klesla a ja osobne už travian nehrávam, ale zahral by som si na nejakom veľkom, medzinárodnom kde by bolo viac hráčov.

To je môj postreh.

Strana 1 z 23 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania