Strana 38 z 47 PrvýPrvý ... 2829303132333435363738394041424344454647 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 371 do 380 z 470

Téma: Rozdelenie sil na SK1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2009

Povodný

...nuda nuda nuda to nas caka. teraz utoci cela ali na jedneho chudaka.....keby som bol clenom bzdoch...sa hambim. Ponukam svoj ucet .....podte a rozoberte ma ...nebude to tazke....ale zabavite sa viac.

M.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

Citovať Originál od 4fun Zobraziť príspevok
    McQueen dobry koment suhlasim ... " Ked je niekto na kolenach, kazdy si kopne " chaoz sa do tejto situacie dostal v podstate rovnakym sposobom ako minuly vek OOT.
    dovol mi nesuhlasit, a porovnavat minule OOT a terajsi chaoz,
    OOT predviedlo ovela viac ako chaoz tento vek, chaoz v podstate nepredviedol ani len jednu dobru deff akciu, z coho som sklamany, skutocne to potom pripomina kopanie do zdochliny ked bzdochy spravia akciu,

co sa tyka a diplomacie, tak na tomto serveri skutocne vladne rozumom Emperor , a tak necudo ze Bzdochy aj v tomto hraju prve husle, je mozne ze to upadne do nudy, ale len vdaka tomu ,ze po prvej facke sa zacina velke zoskupenie drobit, ti chytrejsi odisli este skor,
    miesto toho aby ukazali. ze na to maju a vzchopili sa,

a tiez nechapem ich spojencov, hlane ze ich spojenci zbieraju ztuzky a medaile za lupeze, takze nech dalej zbieraju, tesim sa na nich, mozno ze nuda nebude ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.11.2008

Povodný

nano: ja som skor narazal na McQeenov prispevok ze sa tri sektory spoja proti jednemu "agresorovi"
    chaozz zatial stale nezanikol ale kedze nemam predstavu ci je vobec schopny branenia alebo dokonca protiutoku nedovolil som si ho porovnavat s OOT ktore to aj proti presile dokazalo.

Emperor to jednoducho vie hrat mozno ze tato situacia hracom chaozzu pomoze slabi hraci sa schovaju v inych alianciach ale hraci co ostanu si uvedomia ze je to aj ich vojna a nebudu sa len schovavat za meno aliancie.
    sk1 3 vek - O.D.B http://www.stream.cz/video/468768-travian-sk1-carnaby-1
    skx 7 vek - FastButLama http://www.youtube.com/watch?v=KV_eqjntgQI

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

Napodobne, neporovnavam zoskupenia, porovnavam situaciu... Nikoho zasluhy nechcem zlahcovat. Iba konstatujem, ze sa vytvorilo silne spolocenstvo, ktore to moze spanilou jazdou doklepat az ku divom. A ze toto spolocenstvo stale rastie. Fakt som zvedavy, ci sa do konca servera dockame nejakeho vacsieho prekvapenia... Ci bude pre vsetkych zucastnenych lakavejsie zotrvat v tejto istote, alebo sa to zvrhne na rovnocenne boje. Ale ludska povaha ma rada istotu a bezpecie. Takze to nepredpokladam a uz teraz sa tesim na tie megaarmy na konci servera, ktore nebudu mat kam padnut

minno, nepi tolko tej malinovky angel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

Citovať Originál od 4fun
    nemam predstavu ci je vobec schopny branenia alebo dokonca protiutoku nedovolil som si ho porovnavat s OOT ktore to aj proti presile dokazalo
    Tak pre predstavu, čo som zaregistroval, tak na nás nešli ani fake od chaozu, čo ma trocha mrzí... Myslím že jediný M&F oplatil útok na nášho hráča, ešte 2 dni pred "dňom D"

Citovať Originál od nano
    a tiez nechapem ich spojencov
    Presne tak, odišli od nich v podstate všetci, ešte aj Chaoz BW zmenil značku len na BW.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Fakt som zvedavy, ci sa do konca servera dockame nejakeho vacsieho prekvapenia
    Dockame sa ho ak server dohra viacej ako 500 hracov

Ale inac MCHammerQueen pekny komentar

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.07.2010

Povodný

Videl som tu login luga - ak je to ta spamerka luga co spamovala cely cz7 tak ju zdravím /nick na cz7 - keketac/[/QUOTE]

jj, stale som to, jedna osoba, zacala som na ucte Nunulik, povodne som nechcela spamovat, ale nedalo mi to spat

bola som v Chaozze a viem, ako to tam vyzeralo....
    Vobec sa do toho Bzdochy a dalsie aliancie nemuseli montovat, pokojne by si vystacili sheep s nami uz dlho to islo dole vodou a myslim, ze clovek musi mat cas na vedenie aliancie a scinner ho nemal, inak bol velmi schopny, uz zmazal, venuje sa rodine a praci

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný Tak aj ja teda :)

Pár krát som tu bol spomenutý tak sa zo slušnosti vyjadrím aj ja.

Tretí sk1 je skončený, spomienky naň sú krásne, ale je to minulosť. Niektoré mená aliancii prípadne hráčov ostali ale to je asi tak všetko. To čo prebieha teraz je iný server, s iným udalosťami, inými zákonitosťami, iným rozložením síl a utápanie sa v minulosti by bola chyba.

S tým že sa vrhli tri sektory na jedného nesúhlasím. Chaoz mal spojenectvo s Ninja, objavila sa tam aj Demonta, ktorá bola dlhodobo na nože so Sheep. Jediný sektor ktorý v tomto ostal homogénny je +/+, aj to preto že sa pred sviatkami podarilo rozložiť CoNT o ktorom kolovali chýry že má s chaozom tiché spojenectvo (to či podložené alebo nepodložené je v tomto bode už irelevantné, uvádzam len pre zaujímavosť, ak sa k tomu vyjadria relevantné osoby z týchto táborov budem len rád).

Rovnako nesúhlasím s tým, že sa teraz začali objavovať aliancie čo si prišli kopnúť do chaozu keď je už na kolenách (čo podotýkam vôbec nie je pravda, možno tam teraz zavládol chaos(tématické ) kvôli všetkým tým presunom čo sa teraz udiali, ale celkové škody vzhľadom na počet hráčov čo spoločenstvo chaoz obsahuje nejak dramatické neboli, myslím že sú dokonca ešte aj frakcie kde nebol katnutý nikto, ale to by som sa na to musel pozrieť lepšie). Drtivá väčšina dohôd s väčšou či menšou mierou formálnosti bola uzavretá dávno pred tým ako sa vôbec útoky na chaoz stali témou. To že sa to prejavuje až teraz je spôsobené len tým že doteraz nebol dôvod aby všetky aliancie kooperovali na jednej spoločnej misii.

Tým čo si našli čas a energiu aby to všetko prečítali ďakujem, som zvedavý na reakcie a teším sa na ďalšie boje.
    S pozdravom
    Emperor

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Antonio Banderas
    Registrovaný dňa
    14.10.2010

Povodný

No nic som zvedavy ako sa bude server dalej vyvijat ktorym smerom zacne vietor fukat
    Sk1 - KRAL
    SKX -CARTEL

Za svoje chyby musi clovek platit :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Uvidime bude to este zaujimave Chaozaci su poriadne nastvaty tak mozno nieco vymyslia

Strana 38 z 47 PrvýPrvý ... 2829303132333435363738394041424344454647 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania