Strana 2 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 63

Téma: T4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Citovať Originál od Dočo Zobraziť príspevok
    Suňo tam je farma tak ho to nebaví
    Tak dik

Podla mna to je moc velky skok najma ty herovia.
    A ta grafika je dost daprd. Oni to fakt chcu robit pre 5 rocne decka
    Pokial chceli prilakat novych hracov tak si mali skor uvedomit preco prestavaju. Nie sa snazit nahrabat male decka.
    Bonifac v pohode.

od 0 do 5 - 1,5

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

Citovať Originál od Suňo
    od 0 do 5 - 1,5
    Len u mňa bolo známkovanie ako v škole U teba to vyzerá na body podľa toho čo píšeš
    (poznámku s farmením som si nemohol odpustiť )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2010

Povodný

no tak hrdina je moc prepracovany uz mi to pride ako hrdina vo wardcafte
    je to az moc kreslene vravi sa ze v jednoduchosti je krasa co terajsi travian podla mna bonifac az moc uloh vdaka ktorym je vela suriek pride mi to ednoduche mapa tu nekomentujem pride mi to oproti terajsej mape uplne hnusne neprehladne vnutro dediny? precackena normalne sa v tom nedokazem vyznat mozno to chce cas a neviem t oje asi setko neviem zatial hodnotenie od 1 do 5 fakt 2 mozno

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Ano myslel som to na body. podla znamky tak 4 minus

ten hero ma omrzel. Dava velku produciu plus bonifac strastne vela uloh podla mna je to jednoduche. Dalej ta ochrana ze sa mi zrusi je tiez blbost. A tak isto Grafika s mapou - cosi priserne

Celkovo horsi dojem ako ked som otom len cital. Cely travian sa zmeni na hru pre male deckaangelangel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

presne nieco take som chcel napisat v ulohach sa dostava neskutocne vela suriek za nic.....hrdina ? vsak ten snad ani neoze zomriet nonstop je na vypravach a ked som to tak pozoroval ked klesne pod 70% zivot tak v jednej z nasledujucich 2-3 vyprav zobere tie liecive listy ci co to je....v jednej oaze som dostal 5 paliek jednoducho je to moc lahke tym padom nudne ...predtym ked som to nevidel len o tom cital myslel som si ze to bude aspon vyzva prisposobit sa novemu stylu ale nic take bohuzial...
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.10.2010

Povodný

no ocakaval som od toho trocha viac ale ako vidim tak s travianom som skoncil na dobro ked to pride na sk servery

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

skúsil som to.
    ako plus: jednoduchší začiatok pre negermánske národy, jazda sa dá urobiť veľmi rýchlo a prakticky vám nehrozí, že vám ukradnú surky, ktoré syslíte na výskum, len vyberiete vhodné bonifácovky a surky sú hneď. ďalej možnosť pre nezlatkárov získať zlatky výmenou.

mínusy: mapa, bez debaty
    hrateľnosť cez mobil- nehrateľné
    veľká stránka, neskoršia odozva. pre hráčov s menej výkonnými pc a bez java nehrateľné.
    a ešte to zrušenie ochrany po útoku (to by sa dalo, na to stačí vymyslieť taktiku)
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa danny8
    Registrovaný dňa
    10.02.2009

Povodný

Mapa je podľa mňa veľmi neprehľadná, pohyb po nej sa mi zdá úplne od ruky a navyše to pomerne dosť laguje . Zo zmenenia hrdinu na "hlavnú postavu" hry mám zmiešané pocity. Pripadá mi to vďaka tomu ako úplne iná hra, no na druhú stranu, ja sa zmenám nebránim .

Pohľad z kopca na surovinové políčka v pozadí sa mi páči. Na druhú stranu mi pripadá divné, že na vnútro dediny sa pozerám z toho istého miesta (kopca) . Grafika je podľa mňa trošku prehnaná, ale tak to je len otázka času/zvyku (každopádne, biela obrazovka mi bude chýbať ). ... Vo vnútri dediny mi ale chýbajú nejaké tie skaly a stromy. Medzi budovami je len rovina.

Bonifác je fajn, dlhšie to udrží hre aj slabších hráčov a vzhľadom na fakt, že v súčastnosti je nových hráčom málo, bol to nevyhnutný krok.

Ešte chvíľu potrvá, kým si na T4 spravím ucelený názor. Hlavný problém je podľa mňa jednoznačne v mape, pretože tá je absolútne nezvládnutá a potom ešte v pomerne dlhej odozve.

d8
    „Vojna je prehraná len vtedy, ak ju za prehranú pokladáme." - Erich von Manstein

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

čo sa týka mapy šikli by sa tam aspoň nejké tenučké čiarky na oddelenie jednotlivých políčok ... a Hero systém by som zrušil celý ... podla mňa sa to len začína opičiť po nejakých hrách, kde stále posielaš svoju postavičku niekam blbnúť ... ale inak je to vcelku fajn
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa danny8
    Registrovaný dňa
    10.02.2009

Povodný

Keď si v mape tak stlač "g" --> objavia sa ti tam štvorčeky
    „Vojna je prehraná len vtedy, ak ju za prehranú pokladáme." - Erich von Manstein

Strana 2 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania