Strana 3 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 63

Téma: T4

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.10.2010
    Lokácia
    Roudnice nad Labem

Povodný

Už hraji 4. den, takže shrnu mé zážitky.

Mapa úděsná, na tom se shodneme všichni. Sice se ode dneška odezva mapy zlepšila, ale v T3 je mapa mnohem lepší a přehlednější (ano, a je bez rádoby udělátek).
    Hrdina, výpravy za dobrodružstvím a hrdinovo vylepšení se mi líbí. Je také dobré, že i když jsou předměty apod. "random", tak je myšleno na všechny - např. koně k hrdinovi najde každý do maximálně 10. dobrodružství. Taktéž zbloudilé jednotky v oázách.
    Vylepšení budov mi přijde celkem rozumné (alespoň ty, o kterých jsem četl).

Sečteno podtrženo, Travianu verze 4 bych dal 7 z 10 bodů.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pesslon
    Registrovaný dňa
    02.09.2009

Povodný

ja som bol pri citani noviniek velmi rad ze sa nieco deje ale to co teraz zazivam na com10 je . mapa je fakt otrasna, strasne tazko sa farmi kedze uz neexistuju 7x7 a je tam kopec kadejakych hluposti (lesy, jazera atd). co ale podla mna mapu fakt zabilo je, ze ked kliknete na dedinu/oazu tak vam to nevyhodi novu stranku ale to otvori v nejakom flashovom(?) okne. teraz v T3 si vycentrujem mapu, chytim ctrl a klikam na vsetko, posuniem 7x7 a zase klikam az kym si neotvorim na kartach dost fariem. toto sa uz v T4 neda ta mapa je proste uboha a zda sa ze to bude hlavna vec kvoli ktorej nebudem hrat T4 alebo budem iba popkovat. a ak tu grafiku hodia aj classic tak zbohom travian.
    jedno sa ale podla mna nemcom podarilo: zabili farming. pre niekoho vdakabohu, pre ineho bohuzial

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2010
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

tak na 2 by som to zhodnotil.
    grafika je celkom fajn len vnutro dediny chybaju tam stromy a nejaky postavy lebo takto ty vyzera celkom sucho.
    a este tie dediny by sa mohli oddelit ciarami lebo je to absolutne neprehladne a MC hladat v takej mape vyzaduje riadne nervy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.10.2010
    Lokácia
    Roudnice nad Labem

Povodný

cheguevara: (Po několikáté:) K oddělení vesnic na mapě je nutno stisknout "G" a objeví se tenké bílé čáry.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2010
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Citovať Originál od U_K Zobraziť príspevok
    cheguevara: (Po několikáté K oddělení vesnic na mapě je nutno stisknout "G" a objeví se tenké bílé čáry.
    srry nevsimol som si to

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Thumbs down

Ci tam sa zobrazia stvorce alebo ne je to proste hrozne. v dedine mam snad milion zveriny ktora mi nic nezere a tym padom mi ani armu nechytia kebyze tam nejsom co ani nebyvam uz aj mazem ucet. No proste priliz jednoduche vela suriek vela obrany atd atd atd proste pisem to uz po 3ci 4

Uzite si posledne kolo travian serverov ktore sa bude moct nazyvat travianom[

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa No Dead Man
    Registrovaný dňa
    21.06.2009
    Lokácia
    SKX.9

Povodný

Hram tam tiež a je to horzné ... Keď to príde aj tu tak pravdepodobne skoncujem s travianom ... ...
    ...............

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa VolnejPták
    Registrovaný dňa
    14.12.2010

Povodný

Nechtělo se mi číst všechny Vaše zprávy, ale jelikož jsem hrál i closed betu, tak Vás musím zklamat, ale farmení je na stejné úrovni a mapa se stala mnohem užitečnější a rychlejší pro orientaci. Stejně jako většina z Vás jsem tomu nevěřil, ale je to opravdu tak...

Pokud místo kliknutí na vesnici levým tlačítkem dáte pravé a vyberete poslat útok, otevře se Vám nové okno, které si mužete uložit jako záložku pro rychlé farmení atd. Takže s klikáním to vyjde úplně na stejne, ba lépe, protože dříve jste kliknuli 3krát na 3stránkách, nyní také 3krát, ale pouze na dvou stránkách.

A říkat, že je mapa nepřehledná a nezkusit si pár hodit farmit na její poznání mi nepřijde nijak chytré. Zjistili by jste, že rozdíl oproti staré mapě je pouze v možnosti vybrat jak velké okno dopravdy chci a díky čarám budete mít stejnou přesnost jako dříve. A navíc, noví hráči si nebudou plést sever atd.

Celkový názor? Možná by bylo fajn, kdybyste hráli delší dobu a až potom hodnotili. Já osobně jsem si všiml, že na první pohled vypadá travian pro nové hráče zajímavěji i přesto, že mě osobně se pohled na vesnici mezi obilnými plantážemi hnusí. A k těm známkám jako ve škole: T3.? ~ 3-4; T4 ~ 2
    VolnejPták ~ FreeBird ~ DreaM ~ Změna je život...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

farmil som neboj sa ale jednoducho ma nebavi lebo je ot moc jednoduche. ked som mal tolko zveriny doma tak som ani obranu nepotreboval. farmil som na oazach bez straty vojaka lebo zvery boli umna. Tie aukcie... a ked som si do hera naklikal produkciu tak to bolo uplne lacne. A bonifac dava tolko suriek ze az...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa VolnejPták
    Registrovaný dňa
    14.12.2010

Povodný

To co říkáš je hezké... Můžeš farmit oázy, máš větší produkci, ale uvědomuješ si, že tyto podmínky mají všichni hráči? Takže žádný rozdíl v tom nakonec není a nevidím důvod proč to považovat za špatné, pouze se tím urychlí hra... Prostě je to změna, neříkám, že je všechno dokonalé, ale pokrok vpřed to je. Však se podívej, jak dlouho trval T3 a kolik hráčů odešlo...
    VolnejPták ~ FreeBird ~ DreaM ~ Změna je život...

Strana 3 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania