Strana 34 z 43 PrvýPrvý ... 2425262728293031323334353637383940414243 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 331 do 340 z 423

Téma: Div Sveta :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.01.2011

Povodný

kedze som verny kotlikovec fandim jedoznacne blinkovi ta ali ma skvele vedenie co musim pochvalit a vela hracov ktory davaju do toho srdce

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Eleath
    Registrovaný dňa
    15.11.2010

Povodný

Kotlikovec.. Niezeby som nejak uberal z toho akym stylom sa vam podarilo vyhrat (dovolim si to uz tvrdit a gratulujem) tento server, ale vobec mi nesedia tie megalomanske slova aka legendarny..

Ak ste taka legendarna aliancia, preco ste nesli stavat DIV sami? Viem ono to nema take caro ked ste 4-5ally dokopi, ale aj tak.. Ak by ste postavili DIV ako aliancia KOTOL v takom pocte a zlozeni ako ste server salamovali tak by vam kazdy musel sam oznamit ze ste legendarna aliancia

Mat jedneho supera (ktory bojoval odkedy sme k nim naklusali z aliancie AA a zrejme este predtym) to je uspech..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.02.2009

Povodný

Citovať Originál od Eleath Zobraziť príspevok
    Kotlikovec.. Niezeby som nejak uberal z toho akym stylom sa vam podarilo vyhrat (dovolim si to uz tvrdit a gratulujem) tento server, ale vobec mi nesedia tie megalomanske slova aka legendarny..

Ak ste taka legendarna aliancia, preco ste nesli stavat DIV sami? Viem ono to nema take caro ked ste 4-5ally dokopi, ale aj tak.. Ak by ste postavili DIV ako aliancia KOTOL v takom pocte a zlozeni ako ste server salamovali tak by vam kazdy musel sam oznamit ze ste legendarna aliancia

Mat jedneho supera (ktory bojoval odkedy sme k nim naklusali z aliancie AA a zrejme este predtym) to je uspech..
    jedneho supera?
    O.K.
    Slovania
    Detvan
    Mor~Ho
    Slovani
    Mor-Ho A
    §MOR-HO§
    §MOR~HO§
    Mor~Ho
    THINK ZD
    morháčci
    Detvan A
    Slovania

jeden super co mal hracov s pol servera

dalsia otazka odkedy aliancie stavaju sami? stale su nejake spojenectva co im pomahaju

niesom s kotlu ale klobuk dole kazdy jeden hrac tam hra kolko vladze..do poslednej suroviny posledneho vojaka..

morho bolo lepsie pripravene na ds ovela lepsie malo armady malo peruna a malo tiez pekny deff tam zhlyhalo na plnej ciare vedenie a nemusime si klamat do oci lebo to vieme vsetci mali v tom riadny hokej....

s tov legendov co vies ako sa doteraz stale spomina na z Z z o O o mozno sa bude spominat aj na kotol

no ale este nieje koniec servera tak netreba predbiehat kym tam neblika 100 lvl

btw: viete otom ze v kotli vladnu zenske?
    z Z z
    divsveta,eu
    o O o

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.07.2009

Povodný

sak aj v MOR-HO vladla zenska, skvela nick4, skoda ze bola na to sama, malo nas bolo v stavitelskom teame, nic sa nestihalo, co uz...aj speh nam dost privaril
    no neviem koniec servra a vyhra ally K0T0L zalezi uz iba na tom ci sa im chce alebo nechce klikat DS, nic ine im vo vyhre nebrani... jedine zeby neklikli lvl 100, alebo by padol server

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Laurita
    Registrovaný dňa
    22.01.2011

Povodný

Citovať Originál od surix Zobraziť príspevok
    kedze som verny kotlikovec fandim jedoznacne blinkovi ta ali ma skvele vedenie co musim pochvalit a vela hracov ktory davaju do toho srdce

Tak s týmto môžem len súhlasiť ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.07.2009

Povodný

Citovať Originál od surix Zobraziť príspevok
    vela hracov ktory davaju do toho srdce
    toto som myslel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.12.2008

Povodný

Citovať Originál od Jefoo Zobraziť príspevok
    Tak neviem o com tu tocite asi ste nikdy nemali tolko surovin aby ste stavali vojakov kuse a postavili velku armadu kto trocha pocita a premysla vie si to spocitat
    Neviem ci si hral vobec niekedy za galov alebo len hadzes cisla do luftu, ale som si isty ze taku galsku army ako ja si urcite nemal a ak mal tak to si s nim neutocil Ano na to aby si len cely server skreckoval army niekde v pustine a cakal na jeden utok ktorym zhodis nejaky div tak je lepsi haeduan ale pre tych co farmia je urcite vyhodnejsi blesk. Tiez je pravda ze ked mas dostato dedin aby si mohol robit army 24/7 tak je lepsi haeduan ale s bleskami dokazes terorizovat v podstate celu mapu a kto je v tvojom stvorci na mape nestihne ist ani na zachod aby az ten cas nebol vyfarmeny. Dalsia vec je ze v zaciatocnom stadiu neni nikto kto by mal na to suroviny aby robil haeduanov non stop, pricom s bleskami dkazes nafarmit tolko aby si ohol robit viac armad non stop.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Lemur
    Registrovaný dňa
    28.12.2010

Povodný DS

Prosím vás aký je aktuálny stav DS ?
    Glonco
    Víťazstvo nie je ,keď vyhráš a neostane ti nič , ale ked prehráš a ostane ti všetko :)
    V núdzi spoznáš priateľa :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.12.2008

Povodný

1. Blink182 K0tlíkový Guláš K0WOZA67 88 -
    2. nick4-matias nick4-pro Vas ... morháčci 57
    3. helllboy Div priateľov THINK 2 -
    4. Uranos AVE TRIADA T® 1 -

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa No Dead Man
    Registrovaný dňa
    21.06.2009
    Lokácia
    SKX.9

Povodný

Má niekdo log ako katali Uranos ?
    ...............

Strana 34 z 43 PrvýPrvý ... 2425262728293031323334353637383940414243 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania