pekne video. trochu ma mrzi, ze su to ciste reporty. velmi rad pozeram califaxove videa, pretoze califax svoje videa hojne komentuje, snazi sa im vtisnut nejaky pribeh a clovek ma z tych videi lepsi prehlad co sa ne servery dialo globalne. ciastocne rozobera vlastnu taktiku. takisto to poskytuje priestor slabsim hracom na analyzu a odhalovanie vlastnych nedostatkov. taketo videa mi na sk serveroch dost chybaju.

kazdopadne dobra hra. som naozaj rad ze som si s vami zahral tento server v jednej aliancii. vyborne sa mi s vami spolupracovalo a kseft ktory sme spravili (oko za velky art na rychlost) mi pomohol nakopat o par moriek naviac aj ked som to nakoniec schytal.

kedze som poslednu dobu na ucte nebol takmer vobec tak sa tymto chcem podakovat aj lamosovi - jeho hura system - podme sa vsetci rozbit na najsilnejsom ucte na servery a hned jak s nim skoncime tak sa pojdeme rozbit na druhom najsilnejsom ucte a zbytky co nam ostanu rozbijeme na tretom - mi fakt imponoval. priniesol do hry akciu a vojny od zaciatku do konca ktore mi tak velmi chybali od prvych vekov sk1. sk3 a skx. po rokoch som si zase jeden server uzil a prebojoval ho od zaciatku do konca. bodaj by bolo alianci ako co najviac a tych ostatnych schovanych v pustine co najmenej. mam za to ze presne toto je hlavny dovod preco je hracov travianu stale menej. uz to nie je ta sranda co byvala.

dalej dakujem hracom na ucte Euphoria. to ze boli stale o krocik predo mnou ma neuveritelne hecovalo. vyborna spolupraca a dufam ze sa este stretneme.

no a najvacsia vdaka - Sindelakovi a Misiovi, ktory to so mnou tahali uplne od zaciatku, Misio tiez finacne (za tie prachy co sa oplieskali na tomto servery by mohla byt pekna dovolenka )
A tiez Misiakovi, ktory k nam nastupil pred artikmi a ukazal mi ze travian je hra ktora sa vyvija a aj taktika v nej neustale napreduje. V dobe ked som si po rokoch myslel ze som najvacsi borec na svete (druhy v okrese) mi poukazoval veci pri ktorych som sa citil jak skolak a neuveritelne nas ucet vytiahol.

Sediment

P.s. este jedna vdaka Minutusuvi - milujem jeho profily. Paradne som sa na nich bavil. Aj ked robit zo seba borca, aky som kazdy vek neuveritelne vymakany, lebo popkarim a zgrlim surky v pustine je asi viac do placu ako na smiech. Najkrajsie bolo, ze chyba bola vzdy niekde inde nez u Minutusa (dokonca aj vtedy ked som mu prerazil hlavnu dedinu) S uctom ktory si o sebe myslel ze je vynimocne dobry preto lebo ti rozbil vsetky defy od spoluhracov a este mu polka army ostala sa dufam este stretnes.