Strana 20 z 25 PrvýPrvý ... 10111213141516171819202122232425 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 191 do 200 z 250

Téma: SKx - Diskusia, postrehy.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.01.2011

Povodný

nehral som speed , rad by som videl nejaký dobrý účet. Môžte mi do správy napísať prihlasovacie údaje na speed ? Rád by som si to pozrel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.11.2010

Povodný

kedy bude restart servera a v akej verzii ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

zatial nevieme ani my, Ticky to vcas oznami tu na fore
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Nechcem PNH ale nebolo by zlé dať hlasovanie na zimný speed potom.. Veľa hráčov sa tam chystá a určite by si radi zahrali zasa T3,6 speed..
    To je len môj návrh
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.02.2010

Povodný

Citovať Originál od dano1002 Zobraziť príspevok
    Nechcem PNH ale nebolo by zlé dať hlasovanie na zimný speed potom.. Veľa hráčov sa tam chystá a určite by si radi zahrali zasa T3,6 speed..
    To je len môj návrh
    Hmm...bolo by to krasne
    Zivot je vsak zmena.
    I ked neverim tomu...(T3.6 na zimaku Skx)

V zime planujem s kotlikovcami niekde zapadnut...je mi jedno kde to bude.
    Iste je len to, ze budeme spestrenim daneho servera...
    Skx pre nas momentalne stratilo caro...

Spp
    Ra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa elenka
    Registrovaný dňa
    04.09.2010
    Lokácia
    skx

Červenám sa super tešíme sa

Ale nemyslim ze daju staru verziu aj ked na EU servery vyhrala ale ani nova nieje az tak najhorsia treba si len na nu zvyknut a pojde to ale tiez som radsej za staru ale ako napisal Rasto zmeny je zivot a uvidime kde zapadneme ...tesime sa
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 20.06.2011 o 23:45
    ...kým človek žije neraz stroskotá, stráca sa, blúdi,často bezradný je a predsa v mene života o svoje ďalšie zajtrajšky sa bije...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

jj na zimu by mohli spustiť niečo.. napr. na začiatok októbra hocičo to by mi sedelo celkom už len zohnať nejakú skvelú partiu, napr. ako tento vek skx (KOTOL a spol. )
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Tak vela stastia v plieneni
    BB

B.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

dano ty musis mat okolo seba dobru partiu inak to nejde
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Musim sa vyjadrit...
    Hral som najprv na PRO urovni aj so zlatkami CZ6.. top lupeze, utoky, popka.. teraz uz len skusame a dohrame, max mozno uchmatneme nejaky ten art.... A mozem po dobrych skusenostiach uz cca 3 mes. hodnotit T4..

Ma to velke prinosy - vylepseny farmlist, interaktivnejsia mapa a zaujimave su aj tie itemy... nakolko sa niektore vyrovnaju dnejsim artefaktom...a relativne lacno ziskane zlatky.. Zaujimave si itemy - boty ci na skracovanie trenovanie jednotiek.... hlavne na normal serveroch...Pre germana dalej super item - Zlodejov pytlik(lv2)(10% bonus) ktory pridava akysi bonus pri farmeni, resp. vykradani cez ukryty.

Velky minus su cizmy na ucet o rychlost 2x.. Ano viem, ze vacsina hracov ale aj ja povazovala cizmy 3x za najsilnejsi artefakt.. Myslim, ze koeficient vyhodnosti si kazdy vie vypocitat a je tomu tak...Cize 2x je dolezite na zrovnopravnenie unikatov.. Je tam sice item - boty(o 50% nad 20poli ale zatial netusim nakolko to vyrovna) Co sa tyka aukcie.. pre zlatkarov je to blbost, pre nie zlatkarov velke plus.. z dobrodruzstiev som osobne vydoloval aj 500 zlatiek, predal som bud duplikaty alebo pre mna nedolezite itemy. Ti co tie itemy skupuju tak davaju tam este viacej zlatiek.. napr. kona/plnokrvnik lv2 som mal medzi prvymi hracmi na serveri.. cena sla okolo 12k striebra co je myslim 60 zlatiek... este teraz je okolo 7k... Dalej mi nie je jasne, na zaklade coho sa tie itemy ziskavaju... Zrejme najsilnejsie ucty ich ziskaju najskor.. Akurat vieme, ze kedy sa lepsie lv itemov spustaju... To je dobra otazka uz pre TT.

Dalsim minusom je az bolestne preberanie ak ma niekto item - tabulka zakona... Tento item dokaze az o 125% zvysit lojalitu.. sice som ho nikdy nepouzil...ale pocitam, ze ak niekomu ostane lojalita 1% co sa sem-tam stava... Mne sa to na T4 prave stalo.. vdaka tomuto itemu si zvysi kludne o 124%...ak som spravne pochopil... a tak mozem preberat cely den alebo nikdy nepreberem.. Pozitivne beriem zo zaciatku to, ze hrdina produkuje suroviny.. aj ked so to pouzil iba na ucte cez zastup... ale je to pouzitelne iba do max. 2 dedin...

Neutral - S tymto sa teraz neviem rozhodnut...
    Natarskych jednotiek bude zrejme pomenej, resp. bude treba pri preberani mensie armady.. Cize viac hracov ma sancu preberat. Dalej je tu item - natarske roh(+25% proti natarom)...Dalsi rozdiel.. artefakty sa po pridani hned odblokuvaju.. (pridavaju sa neblokovane teda).. Vyhodne pre hracov s mensim rozpoctom alebo nezlatkarov.. Velke ucty mali zvyk zlatkovat vedla dedinu s katmi... (ak sa pustalo po 24h alebo nebodaj po tyzdni)

V stvrtok budu arty na cz6 tak Vam poviem.

Strana 20 z 25 PrvýPrvý ... 10111213141516171819202122232425 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania