Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123
Zobraziť vysledky 21 do 25 z 25

Téma: útoky

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa MaDDyX
    Registrovaný dňa
    08.10.2010
    Lokácia
    Prievidza / Plzeň

Povodný

tak teraz fakt neviem ako to je,kedže dotyčný(GOLDEN GHOST) tvrdí,že nemá obmedzené zhromaždisko...a taktiež ani v oznámení o reštarte serveru nebolo nič o obmedzení zhromaždiska,slotov v ňom ani nikde inde,akurát obmedzenie počtu poslaných jednotiek,a tak sa pýtam že aký je ten limit poslaných jednotiek už ked tam je.....

dufam že si pochopil čo sa ta pýtam a budem rád ako ty alebo niekto iný poradí ako to je....

je to vec ktorej nechápem a pýtam sa na fore....nič viac
    Naposledy upravil MaDDyX; 27.02.2011 o 16:38
    Boh staval 6 dní svet a na siedmy dostal ban ...
    Bug - je to hráčom nepochopená sučast hry ...

Niektorí ludia už naozaj nevedia,čo by na tej T4 skritizovali ...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Prosim ta ja neviem ci sa hras na blbeho alebo co ...

- pocet poslanych jednotiek v Zhromazdisku bude limitovany
    No co to podla teba znamena ? Zeby to znamena ze zhromazdisko bude limitovat 10 pohybov na uroven zhromazdiska ? Alebo ked tam nevidis napisane doslova
    na uroven zhromazdiska bude pripiadat 10 pohybov
    Ci ked to uz niekto prepise inymi slovami ale vyznam je ten isty tak uz si strateny a nechapes ?

P.S.: Prosim ta oprav si ten podpis. Mas tam tvrdku ako ...

B.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.01.2010

Povodný

Citovať Originál od MaDDyX Zobraziť príspevok
    tak teraz fakt neviem ako to je,kedže dotyčný(GOLDEN GHOST) tvrdí,že nemá obmedzené zhromaždisko...a taktiež ani v oznámení o reštarte serveru nebolo nič o obmedzení zhromaždiska,slotov v ňom ani nikde inde,akurát obmedzenie počtu poslaných jednotiek,a tak sa pýtam že aký je ten limit poslaných jednotiek už ked tam je.....

dufam že si pochopil čo sa ta pýtam a budem rád ako ty alebo niekto iný poradí ako to je....

je to vec ktorej nechápem a pýtam sa na fore....nič viac
    obmedzenie počtu poslaných jednotiek toto som myslel že my stači zhromaždisko na 1-ke a posielam nekonečne veľa útokov do nekonečna veľa dedín a tak som si myslel že to je tak ako kedysi že nebolo obmedzene koľko útokou možeš poslať a kedže som teraz zistil že to obmedzene je tak to je premňa pekná výhoda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2010

Povodný

lenže eto obmedzenie nemal nikto takže niesi jediný celý server nebol obmedzovaný ale bohužiaľ už to napravili ... teraz môžem v mc stavať zhromaždisko v mcs ktorej som posielal 200-300 útokov na otočku ...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Budem rad, ked sa aj v tejto teme uz nebudeme musiet vracat k teme zhromazdisko a obmedzeny pocet utokov, ale kazdy kto tu chce na nieco reagovat si precita prvy post a bude reagovat na danu temu. Ostatne budem musiet vymazat.

Admin sa k tomu uz vyjadril, cize nekonecne blabotanie a mekotanie je onicom. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123

Pravidlá prispievania