Strana 26 z 26 PrvýPrvý ... 1617181920212223242526
Zobraziť vysledky 251 do 254 z 254

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

@dzungar - Bane21 ti to vysvetlil, galske baranidlo ma 50 zakladny utok, k tomu priratame vylepsenie u kovaca (±20%), hrdinov bonus (20%), bonus z Rohu natarov (25% bol v danom case utoku Roh) a dostanes vysledny utok samotnych baranidiel ±330330 utoku. Bola by to skoda neposlat ich tam najma ked sme neplanovali ani neplanujeme megaoffku na div, to nas nebavi Dalsia vec ohladne katu, nie je pravda, ze je zbytocne si katovat infrastrukturu v dive, ja som bol vzdy zastanca skatovania surovinovych poli (okrem obilia), kedze surovinove polia su ti v dive ad1. nanic a ad2. vela protihracov odhaduje uroven infrastruktury a pripravenosti divu na zaklade pop dediny, cim ziskas naskok, lebo budu tvoj div povazovat za nepripraveny, co sa tyka velkosti skladov/sypok.
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.05.2011

Povodný

ad3: aj surovinove polia spotrebuvaju obilie v dedine tak ti nebude treba stavat tak vela obilnych poli aby si zabezpecil chod dediny (v pripade ak nejde o stavitela rimana)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný

nj, a este ste zabudli, ze tie surovinove polia je predsa len dobre dat na 1. uroven, kedze su to vyborne ciele pre katy s nahodnym mierenim (napr. ked DS ide na nulu a este idu utoky, ktore ho chcu zhodit )

ale to vsetko je uz dost mimo temu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Zdravim. Hra sa vlastne travian? Som cakal ze po stavbe divu to tu trosku ozije ale ako vidim nic sa tu nedeje. Som myslel ze aspon sa dozvieme dvovody preco spojenecka aliancia katovala div a nic. To druha strana tak tazko nese ze sa nezmozu ani na posledne vyjadrenie k 9 mesacnemu trapeniu? A podla mna hlavne sa mohli zmoct aspon na gratulacie ludom co sa par poslednych dni kvoli tejto hre nevyspli a vdaka timto ludom sa t6 mohol skoncit. To je asi tak vsetko co som chcel ku koncu T6 povedat.

P.S. S travianom som skoncil. Dufam ze nadobro. Este naposledy by som sa chcel podakovat ludom ktorych som spoznal a s ktorymi som tu zazil vela zabavy.

Strana 26 z 26 PrvýPrvý ... 1617181920212223242526

Pravidlá prispievania