Strana 2 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 69

Téma: Aliancie- rozdelenie sil

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2011

Povodný

uz sa aj rozpadli

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Beware
    Registrovaný dňa
    21.07.2009
    Lokácia
    Prešov / Praha

Povodný

Hmm neviem prečo toto vlákno vzniká tak skoro na každom serveri, keď v tejto fáze hry sa aktuálnosť mení každých pár dní... a hlavne v tejto fáze aliancie hrajú na kvantitu a nie na kvalitu.
    Beware Team - supported by OMFG

Experience is the name everyone gives to their mistakes. Oscar Wilde

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa jeronimo
    Registrovaný dňa
    02.12.2009

Povodný

a co hovorite teraz? PEGAS sa zlucilo zo 100% (ex-BNY), Ackari z KtC. Ti sa uz zacali objavovat v TOP 10 off na poprednych miestach A ak mam dobre informacie, tak to medzi nimi celkom slusne vrie

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Zlepence ako naša vlada , nech si daju dobre do tela.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný

a S-C dostavaju pekne naprdel od Omerty

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Alexander Velky
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    BA

Povodný

Skratka: E-X&R-S
    Meno: Exorcisti & Royal Style

tato ally má velkú budúcnosť.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa slipslop
    Registrovaný dňa
    20.07.2009

Povodný

koho ničíte? podte do S-C, ste spojenci Ali4NCIA
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 20.05.2011 o 00:41
    "Za chvíli zemřu, ale můj duch se povznese nad hmotný stav, zničí se mé tělo, ale můj duch nikoliv." Sokrates

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mazec
    Registrovaný dňa
    15.05.2011
    Lokácia
    BA

Príspevok

Ach jaj. Je mi do smiechu Ak pokladáš 4 útoky od Omerty na S-C ako dostávanie na prdel, tak to nás úplne ničia Ale nechám to tak A to sú 2hráči. Jeden sa hneď aj rozbil a druhy, no povedzme to takto denne vyprodukujem viac jednotiek ako je jeho armáda. A môj názor na omertu? Je tam pár schopných hráčov ale aj to len vo vedení + pár verných hráčov čo sa jedným útokom rozbije. Inak je to plné špehov a ...(Všetky aliancie sa ešte formujú)

Momentálne ide len o zábavu a skôr by som kukal na Top10 ta ti povie mnoho...

Útočníci týždňa
    1. S-C 51401

Obrancovia týždňa
    1. Omerta 32296

Teraz si položíme základnú otázku! Kto koho ničí? Hmmmm

Za predpokladu že obrana je najlepší útok tak omerta i keď je tam dosť nepomer bodov.... Pokiaľ útok, tak...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný

hej omerta ma tie body za rozbite jednotky S-C ale odkade ma S-C body za rozbite jednotky ? z omerty teda nie

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa slipslop
    Registrovaný dňa
    20.07.2009

Povodný

Citovať Originál od Mazec Zobraziť príspevok
    Ach jaj. Je mi do smiechu Ak pokladáš 4 útoky od Omerty na S-C ako dostávanie na prdel, tak to nás úplne ničia Ale nechám to tak A to sú 2hráči. Jeden sa hneď aj rozbil a druhy, no povedzme to takto denne vyprodukujem viac jednotiek ako je jeho armáda. A môj názor na omertu? Je tam pár schopných hráčov ale aj to len vo vedení + pár verných hráčov čo sa jedným útokom rozbije. Inak je to plné špehov a ...(Všetky aliancie sa ešte formujú)

Momentálne ide len o zábavu a skôr by som kukal na Top10 ta ti povie mnoho...

Útočníci týždňa
    1. S-C 51401

Obrancovia týždňa
    1. Omerta 32296

Teraz si položíme základnú otázku! Kto koho ničí? Hmmmm

Za predpokladu že obrana je najlepší útok tak omerta i keď je tam dosť nepomer bodov.... Pokiaľ útok, tak...
    - Mazec pekne podlozene cislami. Preto by som bol rad, keby sa na temu Omerta vs. S-C vyjadroval uz len niekto kto sa tomu rozumie a vie o co ide (napriklad taky Redy, alebo Halooo - ktori robia aliancne skore a ostatni sa len vezu podla mojho nazoru; tito dvaja maju moj respekt). Z Omerty niesi urcite a z S-C asi tiez nie, lebo rozpravas nezmysly

- "ale aj to len vo vedení" - dakujem, zalichotilo

- vies ty vobec co znamenaju tie body "32296" je cislo zabite jednotiek pri obranovani aliancie (samozrejme prepocitane spotrebou obilia), tj. kolko sme zabili cudzich vojakov lamka, a uz vobec nemozes povedat kolko akych a od akeho utocnika, tak prestan byt lenivy a precitaj si "Navod na hru" a usetri ma tohto spamu pls, dakujem. A taktiez dakujem kazdemu, ktory nam umoznuje kazdy tyzden dokazat mu, ze sme lepsi nez oni, dakujem dakujem

- ano, je to plne spehov. Nie som vcerajsi. Ale tak proste je a bude vzdy - pretoze slovensky travian je maly a je tvoreny relativne malou komunitou hracov.

Ja a moji ludia sme si sem prisli zahrat, dal som prilezitost novacikom (naco som obzvlast hrdy, lebo vytvorili super komunitu) a prisli sme natrhnut velkym alianciam prdel co sa server co server gejosia a ako vyvrcholenie si postavia div... Mna takato hra proste nebavi.

Tymto som k tejto teme povedal asi vsetko, majte sa pekne
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 22.05.2011 o 08:36
    "Za chvíli zemřu, ale můj duch se povznese nad hmotný stav, zničí se mé tělo, ale můj duch nikoliv." Sokrates

Strana 2 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania