Strana 6 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 51 do 60 z 69

Téma: Aliancie- rozdelenie sil

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.04.2010

Povodný

sk sasori, asi si logy nevidel - inak by si vedel co sa stalo, a tu Tvoju poslednu vetu ze kto komu da zabrat by si asi vynehal

jj, knights predviedli svoje umenie - bo nabit si komplet zobaky a neurobit ziadnu skodu, treba tiez vediet
    aby som bola presna, rozmlatili dokopy 15 offiek, u prveho ich bolo 10 - s toho pocet offiek nad 2M 4x - a nepohli ani o level z hradbami a nekatli nic, u dalsich dvoch sice hradby boli dolu ale u jedneho katli 2 stavby dokopy o 9 levelov a jednu komplet - ale na 2x, a cudujme sa ze to bol drevorubac to ako fakt velke skody su v maine ak sa skati drevene pole
    a u posledneho najvacsia offka o sile 3.6M sice ako jedina aj prerazila - ale ani v prvej vlne nekatla nic na 0, v druhej sice padli polia, ale kedze dalsie vlny (8) boli posielane tak perfektne ze medzi prvou a poslednou bol rozdiel 11sec tak hadajme co sa stalo ......

cize suma sumarum, knights sa nabilo, skody neurobili ziadne ak neratame nejaky ten zamordovany deff, ktory ale bol z x uctov, kde to nie je problem za par dni dorobit.

takze SK SASORI ako to teda dopadne ? ja by som na archlamers nedala ani deravy gros

P.S : ale aj tak patri knights poklona ze nesusili offky doma a poslali ich na smrt, len sa nejako preratali ako to dopadne. myslene to bolo dobre - vykonane katastrofalne

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

http://www.travian-reports.net/sk/re...19,2075192304e

tu su logy co boli u mna KNIGHTS nasiel sa aj nejaky ten amater, ak da niekto logy aj s menami hracov udelujem povolenie, logy sme superom poskytli kedze im ani neukazalo tu deff co sa tu zisla, kazdemu je jasne ze som mal prerusovany spanok, raz aj nieco kaplo, kedze som akosi zaspal pred telkou, ono kazdy moze namietat ze tu sme v kuse, ale ani top hraci futbalu, tenisu, rozni manazeri neflakaju to co ich bavi, a PEGAS zatial bavi toto, vsetka cest spojencom, vsetka cest kazdej lame co tu klika, a poslala deff a predovsetkym vsetka cest psom PEGASu

duch

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

nádhera
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

navrhujem zavriet server nic sa nedeje, uz ani nepriatel nekladie odpor, setri armu na div, len pokial som videl spehovacky na natarov som zvedavy kto to vymlati, pokial v nejaky zahadny den neklesne deff u natarov, lebo dve army padli a nic ani si neskrtli, keby sme nemali vojnu s Ackarmi a neboli dediny na 5 6 hodin katmi tak sa asi unudime na smrt

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.08.2010
    Lokácia
    d-r-a-k

Povodný

Mate niekto Bojovy simulator na toto:
    http://travian-reports.net/sk/report/2096164750c
    To je naozaj sialene, tomu hovorite "rozdelenie sil" ?
    Za prachy sa dá na 99,9% dosiahnuť všetko, na 100% DNA postačuje 99,8% čiže za prachy sa dá všetko ...

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

toto sme videli v jednej z natariek, budeme sa musiet asi vsetci spojit aby sme toto vykatovali, natari vs. server

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

tak toto už hej GL pri stavbe
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

2 offky o sile tak 50/25 to vycistia s prehladom A ak opocuvam ze na ts6 sa skoro nic nedeje..tak tych offiek bude nasporenych straaasne vela

B.

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

len akosi hraci asi zaspali pretoze natarka sa da zobrat vlastne kedykolvek a robit infra, akurat je tu vraj zmena, na ktoru sme nedostali opdoved, ze v natarke zere arma 1:1 ziadna polovicna spotreba, info je z ceskeho servera

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.05.2009

Povodný

takže žiadna polovičná spotreba v šedej zone?? to tam ani nejdem dedinku zakladať teda
    "Tremble and despair, for I am Power!"

Strana 6 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania