Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123
Zobraziť vysledky 21 do 24 z 24

Téma: Aliancie SK3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.11.2009

Povodný Bývalí hráči T-UK

Ako tak pozerám, tak tu nie sú tuším žiadny bývalí spoluhráči z T-UK z prvého veku ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.05.2011

Povodný

jej kde som to vošiel. Samotár takže ty si teraz AnciaS. Ste dobrý súperi a viete to hrať no tých lám v titanských sestrách je neurekom. Jedinu ally ako supera som považoval jedine TITANS originál. A čo sa tíka počtu armády, tak sa môžem pochváliť, že s 2Kpechoty a 1k jazdou a 300 katov som dal dole plno hráčov a škoda že až na konci hry sme sa dali dokopy aktivnejsí a začali páchať škody. Deff akcie medajly, off akcie zmazane ucty nepriatelov. Cize nezalezi na počte vojska ale na infrastrukture a ako rýchlo je hráč schopny dat dokopy novu armadu a samozrejme ju aj pouzivat pocas celeho serveru a nielen pre jej koniec. Div už máte postavený, pretože ste boli na tom lepšie aj v organizacii aj aj v tom ze ste nemali supera, tak ste si mohli spokojne klikat. Predvianocná odstávka znechutila väčšinu hráčov tak sa priklánam k hráčom ktorý to už nebudu hrať dalej. Prajem krásne prežitie sviatkov.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Samotar
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

Na tomto serveri su dve schopne ally a to M3X vdaka fakt top hracom, dobremu vedeniu a -U- dalej TWF vdaka bosslimu a par spolahlivym spojencom klobuk dole pred tymito supermi aj ked mohli z toho mala co mali vytazit viac

ceer
    Samotar - sk3 2.vek
    KaZ - sk3 3.vek
    AnciaS - sk3 4.vek
    Samotar - sk1 4.vek + este jeden lamacky speed

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný názor napitého xD

za jediných víťazov servera považujem M3X a aliancie čo tam posielali deff - M3X bude aj officialný víťaz servera. ak niekto hovorí nie nech sa ukáže majú najsuprovejších hráčov. hráčsky aj povahovo. O organizácii ani nehovorím
    + tam hrá aj bublinka

btw, TITANS original ? keď som videl ich poslednú "akciu" kde útočili so 6 "offkami" a útok ktorý bol posledný mal najviac baranidiel ( mimochodom až ten zbúral hradby ) tak sa mi ostávalo len smiať
    Naposledy upravil mr.D3viL; 25.12.2011 o 23:45
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123

Pravidlá prispievania