Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 18

Téma: Sánka dolu šéfe

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Idea Sánka dolu šéfe

tema o vsetkom prekvapujucom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný Labyrint ríše Natarskej a ostatné artefakty

Konecne som sa dockal a aj unikatny artefakt "labyrint rise natarskej" bol prebraty. Prave na tomto artefakte, ktory bol pekne dlho zabudnuty som si vsimol, ako top hraci resp. aliancie, nemaju vobec premyslenu taktiku. Boli rozobrate vsetky mozne velke artefakty, ale tento si lezal a nikto nejavil o neho velky zaujem. Pritom sa jedna o jeden z top artefaktov. Jasne, neuzivite nim viac armady, neuvidite prichadzajuce vojska, ale urcite Vam da viac, nez artefakty na silnejsie budovy. Ano, pri DS bude mozno vyhodnejsie mat silnejsie budovy, ale na beznu dedinu sa mi zda vyhodnejsie mat prave labyrint. Ak ma niekto silnejsie budovy, nebudem sa namahat a proste mu dedinu preberiem. Na rezidenciu sice bude potrebnych viac katapultov, ale to je zanedbatelne. Ze sa jedna o hlavnu? U top hracov utok na hlavnu aj tak nema zmysel, lebo tam je deffu do bludu.
    Takze co robi labyrint v mojich ociach tak hodnotnym. Napr. dediny jeho majitela moze byt zbytocne farmit. Preberanie sa tiez velmi komplikuje, kedze je potrebne trafit rezidenciu, alebo palac. No a nehovoriac o preberani artefaktu. Neviete zamierit na pokladnicu. Ak to prezeniem tak na prebrati tohoto artefaktu musi spolupracovat cela ally. Naviac hrac, ktory vlastni tento artefakt, moze velmi uspesne chranit aj dalsie dolezite artefakty.
    Osobne som jeden cely vek tento artefakt spravoval a viem, co v zaverecnej faze znamenal. Aj preto ma prekvapuje, ako aliancie malo taktizuju.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný aukcie

K otvoreniu tejto temy ma viedla aj aukcia. Uz dlhodobo uvazujem o cene jednotlivych predmetov a casto sa nestacim divit nad ich cenou v aukciach. Urcite viacere predaje sluzia na presun striebornych medzi uctami. Ale ked predam stit nahodnemu kupujucemu za 4800 striebornych je to uz na mna vela. Nie ze by ma to netesilo!
    Stit dava hrdinovi silu 1000 bodov. Ak to preratam na nie velmi silne jednotky so silou 50 je to 20 jednotiek. Tych 20 jednotiek je podla mna v tejto faze hry zanedbatelnych. Naopak za 4800 striebornych mozem mat napr. 24 zlatych. Ak ich investujem do zvysenej produkcie mam suroviny na tych 20 jednotiek ani nie za den a este mi zostane na ine operacie. Tiez si mozem kupit ine benefity, ktore daleko presiahnu hodnotu toho stitu. Tak sa pytam, ako rozmyslaju Ti co si kupuju predmety za taketo ceny? Tuto otazku si neviem zodpovedat, ale dufam, ze podobnych hracov tu bude stale dost, aby som z nich mohol profitovat .

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.02.2011
    Lokácia
    Horná Súča

Povodný

najväčšia pálka akú som videl bolo že niekto predal niekomu 20 tabul zákona za 24.000 strieborných tak tomu už sa hjovorí suma toto bolo isto kôli presunu zlatich aj som si otom písal z adminom a on hovoril ževraj takéto podozrive predaje monitoruju a odkazal ma na MH že aby som mu ohlásil čo som videl ale to sa mi už nechcelo len dufam že to vážne sledujú a trestajú inak by ma to naštvalo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TrAlBeTiTa Sp
    Registrovaný dňa
    11.02.2011

Povodný

ale v posdstate je to vvec hráčov,,,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

súhlasím s Tralbetitom... Je to na hráčoch.. a zo začiatku sa kupujú štíty a iné veci hlavne pre samotného hera... veľa hráčov posiela na smrť hera a potom už len dočistí armádou... a vedrom si ho oživí..
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.09.2009

Povodný helma za 14000

sa podarilo strelit mi helmu za 24000 a mam gold club

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný

Citovať Originál od dano1002 Zobraziť príspevok
    súhlasím s Tralbetitom... Je to na hráčoch.. a zo začiatku sa kupujú štíty a iné veci hlavne pre samotného hera... veľa hráčov posiela na smrť hera a potom už len dočistí armádou... a vedrom si ho oživí..
    Ano mas uplnu pravdu, problem je len v tom, ze zaciatok uz mame za sebou a ten obchod som urobil teraz.

Co sa tyka heliem, tie mozu mat velky prinos pre ich majitela, avsak tych 24000 je tiez pravdepodobne prehnanych.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

ako som písal.. je to na každom hráčovi... Nemci chcú na tomto hlavne zarobiť...
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2011

Povodný

na tych drazbach sa minaju neskutocne peniaze..hlavne ten prvy mesiac ludia skupovali vsetko,bez rozmyslu..
    Teraz ked niekto preda nieco nad 10k striebornych je to uspech,ale ako vsade sa najdu co ked nieco chcu kupia to za hociaku cenu,tak to bude podla mna aj stou helmou za 24k

A k artu, asi nikto(kto mal army) nemal volnu pokladnicu na ten art Labirint rise natarskej.
    Alebo zas nemal volnu armu..preto tam bol tak dlho volny-10dni,
    9dni bol volny velky na stabilne budovy
    Zda sa mi ze teraz su este volne vsetky velke proti zameraniu katmi alebo este nedavno boli

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania