Strana 10 z 18 PrvýPrvý 123456789101112131415161718 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 91 do 100 z 172

Téma: Výpadok sk5

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2011

Povodný

citujem zo stranky traviangames

"Pure gaming pleasure

Because we ourselves love to create worlds that captivate and fascinate people, our games are sheer fun. A slow increase in complexity and an intuitive user interface invite each gamer - no matter what age or level of gaming experience - into a second, virtual home.
    Quality before quantity

We are dedicated to maintaining our little product portfolio, as for us the most important thing is quality. As an independent company we can afford to invest time into development. Our games are not published until we are one-hundred-percent satisfied with every single small detail. Once live, our creations are continually upgraded and improved."

tak aka kvalita? aky development? koho klamete? este raz opakujem mne/ nam je uplne JEDNO kde je chyba. pozadujem riesenie. a tie vase kecy o tom ako sa to neda a ze vy na to nemate dosah to vravte viete komu...
    to si vy vydiskutujte s vedenim vasej slavnej firmy nie snami! a ty dano ked si taky frajer programator neviem aky tak by si mal vediet ze v normalnom svete to funguje tak ze ked maju neviem aky problem hocikde tak to odstranuju fakt ze rychlostou blesku aj na ukor ziskov. ale to co sa teraz deje na sk5 je vysmech uplny.
    som znechuteny ani sem uz viac nenapisem nemam silu sa tu vadit s bandou ...

mna rozkom neopijete.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

@buxamaranc: Precital som si tvoje prispevky a v podstate je jedno co ti kto napise, aj tak budes vyjadrovat svoje rozhorcenie, ze sa cely svet netoci okolo teba.
    Ze Slovaci budu posledny v update tazko pochybujem, bude tych serverov poslednych viacero.

Ze nic sa nerobi na hre? A co ti mam pisat? Ze jedine ako to teraz pocitujes, je ze mapa ma deaktivovane funkcie Gold Clubu? Ak toto je cele tvoje rozhorcenie tak potom gratulujem.

Co sa tyka oprav, tento tyzden prebehli na tomto serveri 2 vacsie updaty, ktore viacmenej boli uspesne implementovane do hry. Ze si to ty nepostrehol zial nik nemoze. Do konca tyzdna bude na fore zverejneny log zmien.

Si sa tu vytahoval, ze ci mas zavolat do Nemecka, ked ti bolo povedane, ze kludne mozes, ked si myslis, ze ti to nejako pomoze, tak si sa zacal stazovat, ze preco by si mal -> ano toto robi typicky Slovak. Nadava si v krcme a citi sa strasny hrdina, ak pride na lamanie chleba, tak "skutek utek".

A ako posledne este dodam, ak si myslis, ze si tymito vylevmi zaujimavy, ci originalny, tak potom musim konstatovat: chyba lavky. Takze asi tolko k tomu celemu.

Este taky mensi postreh. Nechapem, preco sa ty pasujes do ulohy zakaznika. Platil si nieco za registraciu do hry? Nie. Ak by si sa pozrel na ine fora, kde maju ROVNAKE problemy, kedze tymto je postihnutych viacero hracich svetov, nie iba ten nas a teda nie iba Slovaci su "pokusne kraliky", tak zistis, ze komunita aktivne napomaha tieto chyby vyhladavat a spolupracuje pri rieseni. A ty sa radsej budes lutovat a rozculovat.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2011

Povodný

dobre nejdem viac drazdit lebo vidim ze iba co sa to namna obracia, niesom ten za koho ma mate, nechcem sa nijak prezentovat keby som chcel tak si odomna precitate viac toho. ano priznavam ze som to trosku prepalil co ma mrzi. no mozem dolozit video ako sa mne hra pod operou, mi nefunguje doteraz vela veci. minimalne preto ze asi nieje opera podporovana. inak si to potom neviem vysvetlit.
    zas ma zaraza ako to vazne beriete jeden bezvyznamni tpek vas dokaze takto rozhadzat. to je celkom poucne.
    nic to zabudnite nato, aby ste si nemysleli ze len somrem tak musim konstatovat ze som inak nemal ziadne vaznejsie problemy dodnes a to hram us daky ten piatok.
    ak som vas urazil v tom zmysle ze sa vas to naozaj dotklo tak prepacte. to bol moj posledny topic na celom tomto fore.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Mozno si jediny extremisticky typek na fore ale co ty vies kolko takychto mailov chodi adminovi na maila?
    Tipujem ze zdaleka nie si jediny a pred tebou uz mu pisalo vela ludi to iste cize asi toto je uz len gradacia tychto komentarov na stranu oprav.

B.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

to ticky: nerad ale musim dat s casti za pravdu buxamarancovi ja co si platim zlatky mesacne cca 600 zlatiek kde mam zaplatene plusko a ostatne funkcie tak by som chcel aj nejaku kvalitu .... pred tyzdnom som zacal hrat po roku a som zhrozeny z tejto ''kvality'' aby za 3 dni bol server 10x bugnuty,padnuty alebo nieco podobne to som tu este nezazil.... viem nieje to tvoja chyba ale robte s tym nieco uz tak ma travian sam o sebe malo ludi ... pekny zvysok dna
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

ja viem ze to tu uz bolo omielane. ale naozaj tieto problemy trvaju velmi dlho. je aspon stanoveny nejaky termin kedy by mohol byt plus ucet plne funkcny aj v ramci mapy? ako naozaj platit si ho a vyuzivat len stavebnu slucku je trochu moc na to kolko zlatiek stoji. su aspon presne definovane problemy a navrhnute riesenia ktore sa nejakym sposobom implementuju? pretoze mne ako laikovy to momentalne pripada tak ze sa viac menej tape. nasiel sa nejaky pseudo sposob ako to aspon trochu funguje tak teraz mame kopec casu to nejak polepit.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

Na serveri prebieha údržba. Potrvá to niekoľko minút.
    Medzitým si môžeš popísať s ostatnými hráčmi.

Uz to trva dve hodiny...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

ved bolo oznamene, ze bude vypadok, snad uz to opravia,teda nech to uz konecne opravia
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.08.2009

Thumbs down

Citovať Originál od Vicky Zobraziť príspevok
    ved bolo oznamene, ze bude vypadok, snad uz to opravia,teda nech to uz konecne opravia
    ahoj!
    ale to oznamenie bolo uplne zavadzajuce, lebo bolo napisane, ze o 16ej na hodinu a stoplo sa to o 17ej a uz to trva 1 hodinu a 55 minut. este aj (v-)cas a miesto oznamenia je viac ako zly

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

Takze TT drzim palce , aby sa to uz konecne podarilo dat natrvalo dokopy...

Strana 10 z 18 PrvýPrvý 123456789101112131415161718 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania