Strana 6 z 6 PrvýPrvý 123456
Zobraziť vysledky 51 do 58 z 58

Téma: Reporty z bojov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

tymto by som chcel apelovat na nas TT team,aby sa viac snazili na skvalitneni hry na sk serveroch..aj ked oni za to nemozu a ovplynenie je asi malo pravdepodobne.....uroven slovenskych serverov upada zo servera na server a to sialenym tempom..pretoze sme ani z daleka neboli najlepsi hraci na serveri,resp nehrali sme ani z daleka tak ako dokazame vieme a sme schopni...ale na tom nesejde..hlavne,ze nemci su nemci....z mojho pohladu neviem ci by nebololepsie spojit ceske a slovenske serveri do jedneho,tak ako to bolo pred tym..pretoze dobrych hracov bude len a len ubudat....

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Mozno mam par otazok, ked uz si zacal offtopic:
    1. kolki ludia hrali na tom ucte, na ktorom ste mohli hrat aj lepsie? Preco ste nehrali kazdy sam, ked to ako vravis bola az taka nuda?
    2. kolko ludom ste namiesto sfarmenia pomohli v hre, tak ako to robili vam, ked ste boli lamy?
    3. co vsetko ste spravili pre to, aby nuda na serveri nebola?

Pisal som to aj Nike, nemozete ocakavat od Admina, ze pride na server a zacne utocit po hracoch Hra je prave taka nudna, aku si ju spravite vy sami.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

1.odpoved na prvu otazku poznas,a vies,ze sme tam boli traja..dovody viac menej casove..chceli sme zahrat co najlepsie vzhladom na nase casove podmienky a moznosti zlatkovania...aj napriek tomu nasa hra nebola taka aku sme ocakavali,resp ten nas standart nebol taky aky by sme chceli..tym sa netajime

2. uz si nepamatam...ale hracom som pomahal,ak sa nemylim mali sme to aj v profile,tak isto aj v ramci aliancie...sme viedli hracov...niektorych intenzivnejsie inych menej....ale vychoval som,ci vychovali sme vsak za celu dobu hrania uz nejedneho hraca

3.poznam asi 4 hracov,ktory neboli spokojny s tym ako server herne vyzeral..na sk5 by som to hodnotil ako neochotu hracov nieco zmenit..a tomuto sme sa vsak po rokoch hrania dako dopracovali aj my...."aj ked"...tym este doplnam aj odpoved na tvoju prvu otazku...

tak ci onak,je uplne ocivine a bohuzial nepopieratelne,ze uroven nasich sk serverov pada

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

viem ze to sem napatri. ja by som to nebral ako neochotu. neviem ci je to tak aj na ostatnych normal serveroch alebo to bola len zhoda okolnosti tu ale : z 6000 uctov na ts5 5550-5570 nema sajn o com je travian. nechapu potesenie z hry ktore travian produkuje ked sa bojuje. hraci sa vidia v rebricku populacie a cim vyssie tym lepsie. ked im vysvetlis musis si spravit armadu inak nema tato hra zmysel tak zacnu stavat ale potom vidia ze sa o dve miesta prepadli v populacii a uz sa opat popkari nanovo. ja som tento server totalne pokaslal. aj napriek tomu ako mizerne som ho rozohral som za 60 dni postavil armu ktora takmer bez strat dokazala ziskat jeden velky a dva male artefakty. Toto mi jednoznacne ukazalo ze na servery proste nie su army. Nie su army nie su superi. Nie su superi nie je potesenie z hry.Aj napriek tomuto su na servery tendencie vytvorit koaliciu najsilnejsich aliancii? Este aj ti najsilnejsii chcu mat svaty pokoj. Toto sa ale deje takmer na vsetkych serveroch. Polarizacia na dva tabory popripade rovno spojenie TOP aliancii zabija tuto hru a za to si mozeme my hraci. pritom by stacilo aby 200 uctov mesiac a pol sypalo armu a mozeme sa bavit. to sa ale nestane.

Staci si pozriet ceske speedy. Mnohy hraci pisu ze su kvalitnejsie - to podla mna neni pravda, pretoze na slovensku je vela vysoko kvalitnych uctov len ich je menej co je ale logicke. Ide skor o to ze ceske speedy su dynamicke, akcne, plne vojen - maju vsetko co mam mat travian. myslim tiez ze by sa mali ceske a slovenske servery spojit. travian mam rad a je mi na nic ked vidim ako to vyzera na servery sk5.

aby som uviedol tu najvacsiu bizarnost z dnesku - mam velky artefakt na rychlost. Potrebujem sa ho zbavit tak som ho cely den zadarmo, bez strat ponukal vsetkym top alianciam. Nasiel som jeden jediny ucet ktory je schopny postavit pokladnu na lvl 20 do troch dni. nie ze by som art potreboval defovat. nepotrebujem. na servery totiz nie je nikto kto by bol schopny ho vobec zobrat.

s pomahanim a dvihanim urovne - som naozaj jeden z tych ktorych vzdy poradi. Ja radim dokonca aj vlastnym farmam ako maju hrat aby som ich nefarmil.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

tymto prispevkom robim velku ciaru za zbytocnym Flame War. Bol by som rad, keby sa drzalo temy. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.04.2011

Povodný

http://travian-reports.net/sk/report/252723648a7

potom nasledovali dalsie 3 katovacie vlny....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

http://travian-reports.net/sk/report/238365366f5

http://travian-reports.net/sk/report/238367ce134

a potom mi zablokovali ucet , takze som viac nesthol.

p.s. dufam ze som tymto neporusil pravidla...

Strana 6 z 6 PrvýPrvý 123456

Pravidlá prispievania