Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 12

Téma: Zrusenie konta (automaticke vymazanie)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.05.2009

Povodný Zrusenie konta (automaticke vymazanie)

Zdarek, chcem sa spytat, ci mi viete niekto zodpovedat tuto otazku:

Ked sa registrujem na T, a nakolko dovolenkovy mod tu nie je a nemam si ako dat zastup, po istom case mi pride email, ze som sa dlhsiu dobu neprihlasil na T, no a ak tak neurobim este nejaku dobu, moj ucet bude automaticky vymazany. Chcel by som sa presne spytat, ako to funguje, ake su tu pravidla automatickeho zmazania (a konkretne udaje v dnoch), bo ako som zistil, nestaci sa len prihlasit, ale treba zrejme aj nieco dat postavit (resp. vycvicit armadu), bo som si myslel, ze stacilo, ked som sa zo zahranicia len prihlasil a hned odhlasil (kvoli mnozstve prenesenych dat v roamingu), ale ocividne to tak nie je... Dakujem za vsetky odpovede..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Zavisi to od predchadzajucej aktivite na ucte. Teda ked si si zalozil ucet a hned na to si siel na dovolenku (nic si na ucte nespravil), ucet sa zrusil do 1 tyzdna.

Ak si na ucte staval, tak tento cas sa predlzuje. Dlzka zavisi od toho, ako bol v predchadzajucej dobe ucet aktivny.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.05.2009

Povodný

cize musim konkretne stavat nejake budovy?

nestaci:
    - bud sa len prihlasit a odhlasit (nie je to povazovane za aktivitu?),
    - alebo staci trenovat len vojsko? (predsa nemusim stavat, staci len vojsko trenovat?)
    - alebo musim vyslovene daco stavat?

Dakujem.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

uz vidim ako chces trenovat vojsko na ucte, ktory je len zalozeny a nepostavit predtym ziadnu budovu ani pole nevymyslas uz moc?
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.05.2009

Povodný

asi sme sa nerozumeli na 100%.. samozrejme, ze ta dedina uz ma potrebne "vybavenie", tym myslim, kasarne (samozrejme zhromazdisko a HB na 3lvl a dostatok obilnych poli).. teraz proste keby som len 2 tyzdne daval trenovat armadu a nic nestaval, "prezilo" by mi konto? abo by mi bolo taktiez zmazane?

Dakujem za odpoved.

PS: nie, nevymyslam; uplne realna vec

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Ak budes stavat vojsko, budes sa musiet na ten ucet prihlasit. Ak sa prihlasis na ucet, tak je ucet aktivny. Nevidim teda ziadny problem.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.07.2011

Povodný

Prepac, ale stale nerozumiem presne.. cize staci prihlasenie iba? abo musim na ucte vykonat aj nejaku cinnost (stavat, trenovat)?

Bo ide o to, ze mi dosiel email po par dnoch, ze cakaju na mna nove ulohy.. a pritom som na tom ucte bol prihlaseny, no nic som nedal stavat ani trenovat..

Ospravedlnujem sa, ze to tu tak natahujem, no velmi by ma zaujimalo, ako to presne je..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Citovať Originál od Ticky Zobraziť príspevok
    Ak sa prihlasis na ucet, tak je ucet aktivny. Nevidim teda ziadny problem.
    No ja neviem čomu stále nechápeš... Máš to nomálne vysvetlené...To ti dá toľko vytrénovať napr. každé 3 dni 1 vojaka? Myslím, že úplne zbytočná téma...
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

login = aktivita, tzn login staci

doba mozne neaktivity:

Všichni neaktivní hráči, to jsou ti, kteří nehráli více než týden, jsou sami systémem smazáni.
    Hráč do 10 obyvatel zmizí po 7 dnech
    Hráč do 50 obyvatel zmizí po 14 dnech
    Hráč do 100 obyvatel zmizí po 21 dnech
    Hráč do 250 obyvatel zmizí po 31 dnech

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sir Lyon
    Registrovaný dňa
    28.05.2011

Povodný

A keď dam že zrušiť tak to potom mi do 24 hod. sa zruší ?!? Či hneď ?!?

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania