Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 13

Téma: Výhodná ponuka?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2011

Povodný Výhodná ponuka?

Zdravím,iba tak by som rád vedel aký máte názor na takúto ponuku.Začnem od začiatku:Ste Riman a ja som Gal,idete na mňa poslať vojsko ako odplatu za môj útok,lenže ja mám pasce a zajmem vám 94 vojakov(53 Legionárov,38 Pretoriánov a 3 Imperiánov).Mám ešte aj vlastné jednotky ,a dám vám ponuku že vám pošlem zajatcov naspäť za povedzme 30-50% ich celkovej hodnoty(surovín).Prijali by ste ponuku?Keby nie tak by som ich nechal pomrieť(mám to osvedčené).
    Only God can judge me...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2011

Povodný

Nechápem ľudí ktorí mi pošlú varovanie že píšem nezmyselnú tému niekam,a to sa popritom iba snažím informovať dopredu...ale musím si písať témy niekam,kde dostanem za odpovede iba nezmyselné príspevky od ľudí čo sa nudia a všade sa snažia chatovať to chodťe rovno na Pokec alebo FB.Zatiaľ mi nenapísal nikto nič normálne len ,,dajte mu BAN" a pravidlá hry ktoré neporušujem...a toto vy nazývate fórum...
    Only God can judge me...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Lincoln a aku odpoved si ocakaval v teme pokec, blobosti... ? Cakal si od ludi, co sa bavia tym ze spamuju hore dole ze ti daju rozumnu odpoved? Ludi, co hladaju chybu na kazdom kroku TT? Ludi, co nebudu vdacny uplne za nic? Najvyssi cas, aby si sa trosku dostal do obrazu, takych ludi tu je naozaj malo.
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2011

Povodný

Zhrniem to:

1.Čakal som odpoveď:áno/nie/možno/nikdy atď...možno niečo bez smajlíkov.
    2.Ty si tiež nenapísal o nič lepšiu odpoveď ako oni...
    3.A keď to napíšem inde,tak mi príde nejaké varovanie.Kam to teda mám napísať kde sa dočkám normálnej odpovede,a kde to môže byť napísané?
    Only God can judge me...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

nikto nie je povinny ti odpovedat, je to kazdeho jeho vec ci ti odpovie alebo nie

napr. ja by som tu ponuku neprijala isto. este by si bol rad, ze ich mozes pustit zadara

no a este by ma zaujimalo, ako by si ich nechal pomriet
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2011

Povodný

A na to ešte nikto neprišiel?Haha a vy ste veľký hráči Travianu za celý život som mal len 2 dediny a vy neviete nechať pomrieť jednotky v pasciach...keď to viem len ja tak to aj naďalej budem vedieť len ja.Napíšte sem keď na to niekedy prídete..
    Only God can judge me...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Ja viem jednu, respektíve 2 možnosti ako sa to dá..
    Prvá možnosť - croplock útočníka - no ty si s 2 dedinami určite katy nikdy nemal
    Druhá možnosť - útočník si ich zabije sám...

Iná možnosť neexistuje, teda aspoň som sa v Traviane nedostal na ten vyšší level, na ktorom sedíš len ty asi
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2011

Povodný

Pomôžem ti keď nechápeš,aj zajatci majú určite hlad,urob si výpočet: produkcia+spotreba+množstvo obilia,alebo keď sa mi nechce piplať prepustím ich a na sekundu pošlem útok keď dorazia a tak ostali.A čo sa týka dvoch dedín teraz mám len jednu hrám od 2.júna mám 300 obyvateľov a zo 300 šermiarov sa zatiaľ nájde,a to hrám na obyvateľstvo.
    Naposledy upravil Vicky; 12.07.2011 o 13:21
    Only God can judge me...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Neviem či som pochopil správne, ale ty ich necháš vyhladovať na svojom acc? A ja som si doteraz myslel, že jednotky si živí útočník sám... Ale nechám ťa v tom..

Tak to si borec, keď máš toľko
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2011

Povodný

Aha vidíš tak ty si myslel...po toľkom myslení by bolo Danko aj niečo VEDIEŤ,nemyslíš?A čo sa týka hrania,ja nežijem vo virtuálnom svete vieš...ja aj spím niekedy.Mám pre teba nápad...postav si do dediny Market,školu,kaviareň a hotel,prípadne si tam odstav karavan a splní sa ti sen...a som zvedavý čo bude s tebou keď raz zrušia Travian...už nebudeš dobrý v NIČOM.

NIKDY SI NEVŠÍMAJTE HRÁČSKE PROFILY KDE JE NAPÍSANÉ:NEREAGUJEM NA SPRÁVY/VSTUP DO ALIANCIE ATĎ...SÚ TO LEN LÚZRI ČO V ŽIVOTE NIČ NEDOSIAHLI A CHCÚ BYŤ DOBRÝ ASPOŇ V NIEČOM.
    Only God can judge me...

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania