Strana 1 z 7 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 61

Téma: SK5-vyvoj

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Červenám sa SK5-vyvoj

Nazdar všetci príde mi to tu nejako mrtvé chcelo by to trochu rozbehnúť Server nám už beží 117 dni tak napíšte svoje názory ako ste natom ktoré aly patria medzi naj a ako celkovo vidíte situáciu na servery veď viete všelijake klebety a drby )) určite sa každý pobaví.. Tiež by bolo dobré aby niekto kto sa nudí popísal
    rozdelenie síl na serveri z pohľadu kto má s kým spojenectvo. Niektore aliancie ako napríklad ~DaKaR~ su dosťrozhádzane. Nejaké boje? Či nuda ako obyčajne?
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.12.2010

Povodný znudeni egoisti

Prevod zlatiek
    Zlatky, ktoré sú pod týmto odkazom už boli prevedené na účet Znudeni Egoisti na serveri ts5.travian.sk.

Takto to dopadne ked si chudacik vypyta heslo po skonceni sk2 aby sa pozrel ako vyzera poriadny ucet.

Ukradne zlatky.

Len aby ste vedeli s kym hrate pani a damy ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

no neviem ako ty ale ja by som to na sto pro hlasil adminovi. je to hyenizmus jak hovado... jedna sa o realne peniaze takze ta vlastne okradli.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Suhlas.. ja vzdy cakam najprv ked mi hodi link a prevediem alebo zmazem spravu..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Vzdy sa daju zlatky vratit. Staci napisat z ktoreho uctu a serveru zlatky pochadzaju, idealne je napisat z emailovej adresy, odkial bol ucet registrovany + prihodit link na prevod zlatiek.

Potom to uz ma dost rychly spad. Kam napisat snad netreba zdoraznovat Bez tychto informacii vsak zial konat nemozem/nebudem.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

preco mi spamujete topic ? ale to je jedno aj tak sem nikto nic nepise ... nejako mrtve je forum...
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Marcik
    Registrovaný dňa
    29.12.2011
    Lokácia
    Sa nehovorí :o)

Idea môj pohľad na vec

Ja som z aliancie v ktorej mám dosť dobrý pohľad na vec...takže začnem po alianciách:
    ~I~ a jej sestry...podľa mňa šéf ~I~ uprednosťnuje iní nábor ako šéfovia ich sestier
    KK sú dosť porozhadzovaný
    NF™ podobný ako ~I~
    UF CB tých až tak veľmi nepoznám
    DA™ moji susedia a podľa mňa sú dosť dobre zohraný
    a TITANS tí sú na tom ako na iných serveroch dobre

najväčšiu šancu majú podľa mňa ~I~ a NF™, no je to len len môj názor a nechcem tým nikoho uraziť...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.05.2009

Povodný

A aky nabor podla teba uprednostnuje ten "šef" ~I~? A odkial mas taky dobry prehlad o alianciach v ktorych si pravdepodobne nebol?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Marcik
    Registrovaný dňa
    29.12.2011
    Lokácia
    Sa nehovorí :o)

Povodný

je to len môj pohľad na vec a nechcem nikoho zhadzovať
    ak si všimneš v ~I~ je max. 35 členov a v ~F~ alebo v ~D~ majú plno...hráčmi s pop.1500 a v taký nie je...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.07.2011

Povodný

asi preto ze I je hlavna ally a D a F su jej deff sestry a vsetci im tam robia def...
    TITANS <3
    Image

CZ3 2.vek:
    Larin 22.miesto

Strana 1 z 7 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania