Strana 22 z 29 PrvýPrvý ... 121314151617181920212223242526272829 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 211 do 220 z 285

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

WQ nám dala riadne zabrať doteraz nepovedala všetky svoje tajomstva ohľadom PEGASu ale mali sme pri nej riadnu školu a všetci si zapisu že PEGAS je jedna z top ally a po skončení a postaveni divu ideme variť guláš

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.11.2008

Povodný Pegas

AMP pekne si to napisal , tak isto aj Chrasta

Ja len tolko napisem ,ze som v tejto ally prvy krat a je to aj moj prvy pomaly server , ktory dohram .
    Doteraz som hraval vacsinou len speedy , hlavne skx , obcas czx a este aj czx2 , hral som za rozne ally
    a viacere boli TOP , ale ziadna z nich nemala taku prepracovanu strategiu uz od zaciatku servera ako PEGAS.
    Naucil som sa tu vela novych veci a to som si myslel donedavna ,ze som uz dokazal v Traviane vsetko ! ( od stavby divu, cez vyrobu buracky na div az po superdeffkara , mal som na ucte skoro vsetky arty ) .
    Preto ich chcem touto cestou pochvalit a podakovat im za skvelu hru a za to ,ze som mohol s nimi hrat az do konca a ze mi dali doveru, aj ked ma nepoznali

Co sa tyka udajnej podpory TT alebo MH , nic take som tu nespozoroval a ani sa ku mne nedostala taka infomacia ,ze by sme taku podporu mali a to mozem aj odprisahat !

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný Reakcia zlého zlého Emperora

Okrem toho že z každej strany počúvam ako a kde všade sa o mne hovorí som mal možnosť absolvovať aj pár súkromných rozhovorov na túto tému (pomyselný vrchol to dosiahlo dnes s hráčom zrkadlo. Predpokladám, že úryvky z neho budú onedlho kolovať po vašich aliančných skypeoch, ale možno sa mýlim).

Takže najskôr niečo k tomu prečo som sa stal supportom.
    Hral sa tretí vek sk1, a pre špehov v aliancii (vtipná irónia vzhľadom na súčasnú situáciu)sa tá naša rozdelila na dve časti. Tých čo sme sa poznali a už spolu hrali a ten zvyšok, z 90% tvorený hráčmi čo to hrali prvý krát a samozrejme špehmi. Keďže tam ostalo len formálne vedenie, aliancia upadala. Tak som tam začal z pozície externého hráča písať čo a ako treba robiť a otvoril akési poradné okienko. To trvalo až do konca serveru. Keďže ma to bavilo a z komunikácie či už s ostatnými hráčmi alebo aj supportom (robo pre tých kto vedia o koho ide) som sa dozvedel, že práca supportu má k takým veciam veľmi blízko. Požiadal som o miesto supporta a po prijímacom pohovore som sa ním o nejaký čas aj stal. (s jednou približne polročnou prestávkou som supportom až doteraz, pôvodne len sk1 a speed, neskôr sa to zmenou systému rozšírilo aj na ostatné sk servery)

No a teraz k tomuto tu. Bol som obvinený z toho že som zneužil pozíciu supporta a zvýhodnil informáciami ktoré som v rámci nej získal alianciu PEGAS. Toto sa tu opakuje už niekoľko dní, šíri sa to ako vlna a danú informáciu rozširujú a niekedy ešte aj obohacujú o nejaké perličky absolútne bez vedomosti o čo by sa mohlo jednať postupne aj hráči aliancii ktorých sa dotkla (o všetkých tých vyhrážkach ako som dosupportoval a ako si ma podá pán Bohn v Nemecku ani nehovorím). Má to aj vysvetlenie, akým spôsobom sa to údajne malo stať totiž nebolo ani súčasťou pôvodnej fámy. Tak by som sa teda rád opýtal toho čo stojí za tým, že toto vzniklo čo napísal na support, kto mu odpovedal a akým spôsobom mala daná správa pomôcť k tomu aby hráči PEGASu vedeli trafiť katovacími útokmi presne k časom vašich čistiek a senátorov.
    Súdnemu človeku čo používa rozum by v tomto momente mohlo niečo trknúť, kto by na support písal zoznam útočníkov aj s časmi dopadu ešte aj na konkrétnu natarku. Pretože podla môjho uvažovania to je jediný spôsob ako by som ako support mohol niečo použiť a zneužiť svoje postavenie. Admin má prehľad o každej jednej správe čo ako support odpoviem alebo len prečítam, nie je nič jednoduchšie ako sa ma zbaviť. Stačí napísať v ktorej správe ste tieto informácie uviedli, on si skontroluje či som to prečítal a mal k nej prístup a vzhľadom na to, že pochybujem že by ma mal nejako extra rád aj vyhodí z travian tímu.
    (v predmetné dni pred a vtedy kedy sa pridávali na server plány som tu prakticky vôbec nebol, a popravde si nespomínam že by som si vôbec plnil funkciu supporta takže je to pomerne absurdná možnosť, keď tak ma vyhodia za túto neaktivitu, (v dave stojacom obďaleč sa ozvalo zborové: "KIEŽBY))

Ďalšia vec, môžem dokázať že posledná informácia ktorú odo mňa hráči PEGASu mali bola, že natarka sa vymazať nedá, toto som hovoril celé mesiace každej jednej osobe ktorá sa na tú vec pýtala, všetci čakali že ostane s populáciou 0, ako neskôr boli aj dotknuté osoby informované jednalo sa o chybu a nikto s ňou nemohol počítať. Rovnako som nebol prítomný pred ani krátko potom ako sa dedina pridávala nazad takže obvinenie z toho že by som ich nejako privilegovane informoval o tomto rovnako stojí na vode.

Je veľmi ľahké zvaliť vinu na niekoho iného ako seba. Prvú polku servera sa vaše vyjadrovanie (česť výnimkám, žiaľ väčšina výnimiek to nevydržala a už tu nehrá) nedali zniesť pre absolútnu neochvejnú istotu ako serveru vaše zoskupenie dominuje a ako vyhráva v každom možnom ohľade. (tu treba priznať že ste naozaj mali dôvod si to myslieť, rozbeh ste mali veľmi slušný až po artefakty) Postupom času už ostalo len pri vyjadreniach a ako sa postupne kopili vaše neúspechy a strácali ste pôdu pod nohami (zďaleka nie len pre prítomnosť špehov u vás, tých má každý) začala sa vo vyjadreniach niektorých hráčov objavovať frustrácia nad daným stavom, no bez myšlienky ako to zvrátiť. Hráči to psotupne vzdávali a morálka upadala (znova sa dá odkázať na vyjadrenia na vašom skype ktoré sa postupne šírili u ludí čo o ne mali záujem) Celé to vyvrcholilo úspešným prebratím vystavanej natarky hráčmi PEGAS deň pred príchodom plánov. Tam už bolo znechutenie vo veľa vyjadreniach priam do očí bijúce. Vymazanie natarky ktorú ste prebrali ako náhradu už bol viac menej kopanec do mŕtvoly. A potom sa našiel niekto kto spomenul, že za to určite môže fakt, že Emperor je člen travian tímu a určite to bude tým. To je samozrejme každému milšia informácia ako priznanie si, že som to pokazil a keby som aktívnejší opatrnejší a nenarobil si v minulosti toľko nepriateľov ktorí teraz neváhajú obetovať 8 mesiacov hry len aby ma poškodili mohlo to vyzerať inak a už sa to len na seba nabaľuje. Tu by ma zaujímala len jedna vec, celé mesiace sa sťažujete ako máte u vás špehov a akí sú bezchrbtoví a iné prívlastky, ale s pokojom angličana si na spoločný skype zavesíte kompletné informácie ohľadne útokov a ešte aj prepisy či už s adminom alebo hocikým iným (nie správu na ktorú sa vyššie pýtam som tam nevidel, otázka ostáva) ktoré by mohli naštrbiť dôveru k vašej úcte k pravidlám a potom sa divíte že to dopadne takto.

Ešte takú drobnosť na okraj, absolútne každý neinformovaný hráč so 100% istotou v hlase napíše, že člen travian tímu je istota výhry na serveri. Za posledné roky som si dokonca prečítal, že ako support sa viem nabúrať na aliančné fórum, pozrieť sa koľko jednotiek v ktorom útoku ide alebo nebodaj pridať vojakov do nejakej dediny. Všetko sú to samozrejme blbosti. Keďže tu sa navodila atmosféra, že každý člen TT tímu je chronicky klamár ak nie horšie, spýtajte sa člena TT tímu ľubovolnej inej krajiny alebo priamo Nemcov akými že desivými právomocami to supporti alebo ostatní disponujú. (výslednou 0lou konkrétne u supportov budú asi viacerí sklamaní). Som zvedavý ako daní hráči vysvetlia proces akým sa dopracuje server ku koncu keď pár členov TT hrá na jednej strane a pár je v alianciách ich súperov, pretože taký prípad tu bol už tiež. Členovia TT si hodia kockou kto to teraz vyhrá a prehratí si počkajú na ďalší vek a skúsia šťastie znova?

Ďakujem za pozornosť, teším sa na reakcie
    Emperor

ps: aby sa výnimočne dodržiavala téma v ktorej sa to uvádza, posledný útok mojej slávnej armády:
    http://travian-reports.net/sk/report/266344c6994
    (žiaľ boleli ma ruky a nevládal som zdvihnúť magickú paličku supportu aby som si pridal viac vojakov a prešiel to celé )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

Normálne človek ľutuje, že skončil ... gratulácia PEGASu.

No a trošku si poplačem:

1. Empe ty, keď sa nafetuješ, tak nevieš kedy stlačiť ENTER a odoslať príspevok (ale rád čítam tvoje správy a je to jedna z veci, ktoré som na Traviane mal rád).
    2. Ako písal Empe v prvom odstavci: sk1 3tí vek -> som jeden z tých, čo hrali prvý-krát ... nevedel som to a jeho rady zo mňa spravili aspoň priemerného hráča (takže áno som živým dôkazom, že disponuje vedomosťami o tejto hre ako málokto)
    3. sk1 4tý vek -> už som hral s Empem v jednej ally a znova mi radil a podporoval ma (spravil som množstvo chýb a veľa krát ho aj sklamal) ale vždy sa cez to dokázal preniesť a dať mi novú šancu. V tomto veku sa k nám pridali aj PEGASáci (Gulo, Duch a Mtu) ... spočiatku mi vadili lebo sa správali autoritatívne a za každú blbostičku vás poslali hlboko-ďaleko ... ale po čase som zistil, že všetko myslia dobre v záujme aliancie a nakoniec sme si ku koncu aj rozumeli a spolupráca s nimi bola viac ako 100%tná.
    4. Tento vek som hral cca do doby 2 týždne po artoch ... potom som túto partiu (PEGAS+ostatní) z osobných dôvodov opustil. ľutujem, že som utiekol ... dali mi xx možností a variant ako ostať a pokračovať.
    ________

No a teraz k tomu nakladaniu ...

Naučil som sa, že PEGAS nepotrebuje pomoc z hora ... všetko si vybavia ... a áno Mtu je naozaj jeden z najlpeších taktikov v celom Traviane. To že sa stane v hre BUG by ste už ako starší a skúsenejší hráči mohli prehltnúť a nie hladať v tom prácu TT

No asi všetko ...

V4 exPEGAS LOVER

P.S.: Keďže už nehrám, reprot nemám ... prepáčte ... ale som rád, že to tu obživlo
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

Travian SK / Admin admin@travian.sk

20:40 (Pred 23 hodinami)

adresátom mne
    Zdravim,
    tak ako nemozem prezradit vami poslane utoky druhej strane, nemozem vam poskytnut ani informacie z druhej strany.

Iste vsak je:
    1. natarmi vlastnena dedina s divom sveta nie je mozne z mapy zmazat.
    Toto bol bug, ktory bol opraveny a preto bola pravom vratena dedina spat.

http://ts1.travian.sk/berichte.php?i...34|79e8ffb0&t=

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.10.2009

Povodný

Citovať Originál od duchpuste Zobraziť príspevok
    Travian SK / Admin admin@travian.sk

20:40 (Pred 23 hodinami)

adresátom mne
    Zdravim,
    tak ako nemozem prezradit vami poslane utoky druhej strane, nemozem vam poskytnut ani informacie z druhej strany.

Iste vsak je:
    1. natarmi vlastnena dedina s divom sveta nie je mozne z mapy zmazat.
    Toto bol bug, ktory bol opraveny a preto bola pravom vratena dedina spat.

http://ts1.travian.sk/berichte.php?i...34|79e8ffb0&t=
    Zaklincujem to informaciou že tak ci tak by to clevemu prd pomohlo pretože asi nieco menej ako dve hodiny op zmazani natarky som mal dopad plnou armádou s katmi a tromi kecalmi čiže stav po tomto by bol rovnaký ako teraz a to ? - tretia natarka na učte keketac

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pan Tau
    Registrovaný dňa
    08.06.2012

Povodný smieeech

po rokoch som skusil hrat aj SK travian. Ale zhodnotenie je stale to iste . Problemi Problemi a este raz problemi. Cele zle vo vsetkom aj pristup ludi co sa tuna o maju starat je 0 bodov . Tazko sa tu vyhovarat na dake veci ale ked uz tie bugy v hre v poslednom case boli pre jednu ally prinosom a pre druhu velmi nevhodne prinosi. Ale gratulem ally Pegas ktora v ktorej hraci urcite maju velku pamet na hesla k uctom

A reagujte tuna vsetci ako chcete aj tak sa nic nezmeni kazdy si bude hovorit svoju pravdu. A este od CZ serverov je to dost slabe ci urovnou , hracmi.

majte sa krasne
    Posledne konstatovanie , teraz ma mrzy ze som sa orientoval na deff hraca skoda

Runk

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

pre vas prinos pre nas nevyhoda, natarka nebola, druid by mal kb volne cize nevidim nejaku vyhodu ze ju ma na ucte

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

Citovať Originál od pan Tau Zobraziť príspevok
    A reagujte tuna vsetci ako chcete aj tak sa nic nezmeni kazdy si bude hovorit svoju pravdu. A este od CZ serverov je to dost slabe ci urovnou , hracmi.
    Začal som pár-krát CZ server presne preto (sú lepšie) ... no nie sú a presvedčili ma o tom samotní česi (česť vínimkám) ... jediná výhoda je, že na začiatku tam je 3x viac fariem ako na SK. SK je kvalitnejší aj úrovňou aj hráčmi ... ale na to ma každý iný postoj

Myslím, že reči sú zbytočné a treba sa ukazať na bojisku ... tak šup-šup s nejakými reportmi páni
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.10.2009

Povodný

Citovať Originál od pan Tau Zobraziť príspevok
    po rokoch som skusil hrat aj SK travian. Ale zhodnotenie je stale to iste . Problemi Problemi a este raz problemi. Cele zle vo vsetkom aj pristup ludi co sa tuna o maju starat je 0 bodov . Tazko sa tu vyhovarat na dake veci ale ked uz tie bugy v hre v poslednom case boli pre jednu ally prinosom a pre druhu velmi nevhodne prinosi. Ale gratulem ally Pegas ktora v ktorej hraci urcite maju velku pamet na hesla k uctom

majte sa krasne
    Posledne konstatovanie , teraz ma mrzy ze som sa orientoval na deff hraca skoda

Runk

Už ste s tými obvineniami trápni

keby bola ta možnost tak by som vám hned hodil rukavicu zriadit server kde každy zaplati 100 EUR dostane prislusny balik zlatiek a hrame proti sebe ani zlatka naviac. by ste skapali po troch mesiacoch keby sme zratali kolko zlatiak dali do hry KNIGHTS tak by ich bolo asi tolko co PEGAS, NA a LM dokopy

Strana 22 z 29 PrvýPrvý ... 121314151617181920212223242526272829 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania