Strana 25 z 29 PrvýPrvý ... 151617181920212223242526272829 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 241 do 250 z 285

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2012

Povodný

Citovať Originál od Maximus I. Zobraziť príspevok
    nikde nie je väčšia spravodlivosť ako v traviane...musím sa len zasmiať...píš si čo chceš aj s tým chrastom,či ako sa to individum volá,ale do hlupákov mi nadávať nebudete...ja tu nikoho neurážam,už aj toto hovorí niečo o slávnom Traviane...

viac na vaše komentáre reagovať nebudem, nestojíte mi zato...a ešte raz EMPEROR ma NEPRESVEDČIL
    viis ty vsadebol, zase si si zo vsetkeho zobral len to co si chcel a dokonca aj to prezijem ak nezareaugujes

zelam ti pokoj v dusi

tvoja chrasta..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný pre minimusa jaj pardon maximusa

jej deti prisli zo skoly a uz pise, konecne ma volno tak sa ide navazat do empeho, doco to vystihol presne, support ma za ulohu pomahat, nevidi na ucty inym hracom ale to bohuzial mu nevysvetli nik, asi patri k tej uctyhodnej vacsine hranola, nevidiet nepocut, nikdy sme neboli zadobre s MH, mozu vam to potvrdit ze nie sme zrovna mila ally, ale makame ako vieme aby sme vyhrali kazdy server a to ze nas podrazia hraci v spojeneckych ally s tym nic nenarobime, ale som rad ze tito plackovia su na serveri aspon je sranda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Popravde časy keď som skúšal niekoho o niečom presviedčať už sú asi pominuté. Rozumné osoby na strane nepriateľa, dokonca aj tie ktoré s týmto tu začali si nechali vysvetliť ako sa veci majú a čo sa udialo, niektorí sa mi dokonca ospravedlnili za to čo spôsobili čo si cením pretože vidieť niekoho priznať si chybu je v poslednej dobe naozaj zriedkavá vec. Čo sa týka vás ostatných, ak je vám tak lepšie, kľudne si naďalej žite v presvedčení, že sa tu voči vám deje nejaká nespravodlivosť, ale s takýmto prístupom kde stále hľadáte chybu len v niečom alebo niekom inom budete mať veľmi smutný život lebo v ďalekej budúcnosti si možno konečne uvedomíte "aha, tak toto bola možno moja chyba, toto robím zle" ale už bude neskoro.
    K tomu supportovaniu na serveri kde hrám, už som to spomínal, ale zopakujem, riešim otázky a pomáham hráčom na všetkých slovenských serveroch, väčšinu času nemám čas ani dôvod sledovať z ktorého servera otázka prišla, nie to ešte aby som pozeral kto konkrétne sa čo pýta. Supportom som sa stal ako skúsený hráč ktorý sa vyzná v herných mechanizmoch, myslím že každý uzná že hra sa pomerne dynamicky mení a zmeny sa dokonca dejú aj za behu servera a nie vždy všade v rovnakú dobu, bez priameho kontaktu s komunitou sa táto funkcia naozaj dobre vykonávať nedá. (dá sa polemizovať v tomto smere o funkcii multihuntera ale v základe ostáva to isté)
    A uzavriem to, viac krát spomínaš, že som ťa nepresvedčil, ale za celý ten čas tebe ani nikomu inému od vás nikto nepredložil nič čo by podložilo tie obvinenia čo zazneli(z jednoduchého dôvodu, nedá sa dokazovať niečo čo sa nikdy nestalo), zdá sa že tvoja "odolnosť voči presvedčeniu" je pomerne jednostranná.

A keďže ešte stále sme v téme reporty, smutný koniec zbytku čo som medzičasom postavil:
    http://travian-reports.net/sk/report/26897127c79

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.09.2010

Thumbs up

A kdopak ten div dneska shodil? Propad je snad o 15 lvl, pochlubte se

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.09.2010

Povodný

Pekne spadl Zato dnes se nekdo snazil zkatit maly sklad v divu Pegasu Jeste se mame od rytiru co ucit

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.06.2012
    Lokácia
    Kremnica

Povodný

Samochvála mooc smrdí !
    Nič inšie tu nečítam, len aký je pegas super, top a kopu daľších chvál od ich hráčov KKs sa zamyslite troška a začnite hrať ! Okrem ducha a gula som nevidel žiadne útoky na nás. Že vás baví iba klikanie a stavanie. Jáj zabudol som, vy ste popkári
    Len sa ďalej bavte a intrigujte, my sa ideme baviť

majký
    majky_84-ATL .. sk3 - tretí vek, sk2-FSW&ES,
    bomber .. sk6-E-X&R-S,
    BoMa .. sk1-KNIGHTS
    BoMa .. sk5

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2012

Povodný Doteraz ste sa nebavili?

Ja sa bavím ani nemusím hrať, stačí toto čítať Ale nechápem, že sa idete baviť až teraz.... čo ste robili doteraz, trpeli?

Medy
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 02.07.2012 o 10:00

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

No a teraz som sa pobavil ja ... keby ste boli bývali na skype chate PEGASu, tak viete, že sa bavia celý vek. ...

To, že počúvaš len chválu od hráčov o niečom svedčí ... a ver mi, že ja som s nimi mal nemálo problémov, ktoré nebudeme ťahať do detailov ... a vždy sa našla cesta/kompromis ako sa dať opäť dokopy ...

Tak ak si chceš užiť budúci vek, tak si zozeň skype na Ducha a napíš mu, že chceš hrať s nimi
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Strana 25 z 29 PrvýPrvý ... 151617181920212223242526272829 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania