Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123
Zobraziť vysledky 21 do 25 z 25

Téma: Hľadám / Ponúkam sa na dual

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.01.2009

Povodný Ponukam dual

Ahojte,travianci,ponúkam dual,ak niekto potrebuje skuseneho hrača na učet. Hram rano a cez deň,od 7 do 22.

Skusenosti:-nebudem tu obkecávať,obraz si spravte sami
    -staviteľ 3 divov sveta,momentálne pôsobiaci na účte Řehoř(SK1)
    -travian som prestal hrávať,ale chcem ešte aspoň jeden účet,preto píšem do tohto fora
    - vek:15,skúsenosti,veľké(viď druhú odrážku)
    - kontakt: skype: tomas.patuc
    mail: tomipatuc@centrum.sk , prípadne účet na sk1 v správe(viď 2.odrážku)

Čakám na vaše ponuky , kontaktujte ma na horeuvedených adresách,na maili dajte do predmetu :Travian a svet,ktorý hráte,plus umiestnenie. na skype stačí napísať .Ďakujem za pozornosť

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa jozka_bravcova
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ahojte, pokiaľ je záujem, tak sa ponúkam ako výpomoc pre trial, max niekoľko hodín denne podľa potreby. všetko závisí od dohody.
    Skúsenosti z rokov 2008 a 2009, teda staré verzie
    najmä skx5, jozka_bravcova ako líder aliancie P.S.T., ktorá patrila medzi hlavných spojencov pri stavbe DS neúspešnej aliancie AE
    som orientovaný na germánov, stavanie Off, žiadne popky, toto je moja podmienka
    mám 22 rokov, napíšte mi sem súkromnú správu, dohodneme kontakt cez skype.

Moje podmienky:
    účet trial, teda od Vás aspoň 16 hodín denne dokopy
    národ Germáni
    vek aspoň 16 rokov, ale čím viac tým lepšíe = väčší spoľah a skúsenosti
    aj napriek doplnaniu Vášho účtu, chcem mať rovnaké rozhodovanie ako Vy, ponúkam aliančné skúsenosti
    napíšte mi aj Vaše skúsenosti, teda nicky a servery na ktorých ste hrali, off army ktorú ste dokázali vybudovať

samozrejme, myslel som budúci skx
    Naposledy upravil Vicky; 21.03.2012 o 21:04

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.04.2012

Povodný dual na SKX

cawte ludia chcel by som si najst dual na SKX zacinajuci 4.5. potrebujem ho hlavne na noc a doobedie! chcel by som aby sme hrali podla mojej taktiky ktora je celkom good ale ma par "much" ktore mi dual pomoze ostranit a priuci ma nove veci podmienka je skype alebo FB ale lepsie skype! aby mal spon 15+ +dake skusenosti pripadny zaujemci piste bud tu ale najlepsie na skype! skype name: matus.kovac57

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

O mne:
    -Vek: 16
    -Skúsenosti: postacujuce
    -Čas (kedy som online):07 00 - 14 00=LEN cez mobil, klikat farmlist dokazem, stavat budovy a pod., ziadne sekundovky, nic take
    14 00 - 20 00 - pocitac aj mobil, cas vykryty, po 19 00 len mobil, kedze idem von a pod.
    Niečo o účte:
    -Národ: chcem skusit rimana
    -Počet dedín: -
    -Pop: -
    -Off: -
    -Deff: -
    Požiadavky na dual:
    -Vek: 15+, nejde mi o vek, ale skusenosti a vyjadrovanie sa (pozn. sprava "caw pojdem z tebov duall ale nwm ci budeme prvy" nie je napisana spravne a takyto hrac bude ignorovany, vyjadrovanie plati ako na skype, tak aj v hre(PM a pod.))
    -Skúsenosti: nic extra, ak si aj menej skuseny, nevahaj, co nebudes vediet rad ta zaucim, s tym porblem nemam
    -Čas (kedy máš byť online): nocne hodiny, t.j. 22 00 - 06 00
    Doplňujúce info.: skype-robox98, facebook komunikaciu nechcem, je to asi tak na 2 veci
    Ak je v mojich prispevkoch chyba, pisal som to z mobilu, NECHAJTE TO TAK!, nikto nie je dokonaly
    --nexus s--
    Nehram :P odolal som

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.04.2012

Úsmev Hledám dual na SKX (start 4.5. 2012)

Čauko, hledám někoho dostatečně znalého hry na dual na nový skx (4.5.2012)

O mne:
    -Vek: 18
    -Skúsenosti: 2 roky hraní
    -Čas (kedy som online): spíš odpoledne 14:00 - 22:00 (i déle, kromě víkendů, kdy je času míň)

Požiadavky na dual:
    -Vek: 16 a výš, nejlépe 18+
    -Skúsenosti: dostatečné
    -Čas (kedy máš byť online): dohodnem se, ale hodil by se někdo na dopoledne (nejlíp někdo kdo u toho dřepí i v noci )

Kontakt na mě: nejlíp email ( novotpa@gmail.com ) ..těším se na případnou spolupráci

Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123

Pravidlá prispievania