Strana 2 z 15 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 149

Téma: Všeobecná diskusia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.02.2009

Povodný

Nato si zvykneš u mna je to rovnake, "nahodne" (brnenie, helma, ostep, 3x zvitky, maste, klietky...) to nosi deff-arovi co do toho nedal ani cent A nech si hovori kto chce co chce mne sa to vzdy potvrdi ze ak do toho pcham zlatky nenosi nic, ak nekupim ziadne tak to nestiham davat na aukciu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

ja som natom podobne dostal som akurat mec teutona ... zvysok som si musel nakupit
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Napodobne..
    Holandsky speed :
    cca 6500 zlatiek za 2mes(z toho 3550 za prve 3dni v aukciach)

Hero v pociatku hry nenasiel nic. Teraz cca 50dni od startu - 4x zvitky, 3x diela a jedneboty +75% nad 20poli.(spolu)
    To je vse...

Zvysok kupene... pocet zlatiek minutych v aukciach - cez 4000..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

1. Bol by som rad keby sa tema drzala toho coho sa ma. Nie ine serveri a ani to ze ci hrdina nosi veci z vyprav podla toho, kolko zlatiek do hry davate.

2.Vyzera ze je server padnuty. Vieme o tom, pracuje sa na naprave, takze sa zdrzme zbytocneho spamu.

3. Uz by to malo byt OK. angel
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 22.12.2011 o 12:33
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

myslel som ze sa jedna o vseobecnu diskusiu ohladom speedu. myslim si ze som poskytolsubjektivny ale dost vseobecny vlastny dojem ohladom speedu kde hram. zaujimalo ma ci maju podpobnu skusenost aj ostatni.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

mam pozorovaci ucet tu a mozem povedat, ze aj tu dostavam zaujimave veci a nedal som ani cent do toho

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

zaprisahaval som sa ze nic nenapisem ale neda sa.

CageJ. ja som sa ta chcel vzdy spytat preco tocis 6500 zlatych a dalsie ohromujuce cifry (ci uz sa to tyka army alebo statistik) vzdy na holandskych, bulharskych a malajzijskych speedoch a nedojdes cosi ukazat na skx. (predpokladana odpoved skx je low) jak kupes ucet v zlate jak prezentujes tak by si bol dost hore. ja si ta pamatam akurat z skx9 ale podla mna ziadna slava. ja a hraci co su so mnou na ucte vzdy travian dost slusne cashovali, ale toto je prvy krat kedy mam taketo kvesty. k mojmu poslednemu pribudli nasledujuce dva. surky a klietky. cize aktualna bilancia 11x surky 1kniha 1 striebro 1 nic 1 klietky.

moderatorovi sa uprimne ospravedlnujem a nebudem jeho napomenutie opat ignorovat ale tentokrat som proste nezvladol.

sediment
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa hose
    Registrovaný dňa
    31.03.2009

Povodný

Tak sup ku nam na "sedu zonu".
    hose

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.02.2009

Povodný

Ok to podla mna nieje, ked mi pri budovach na ktore niesu surky píše "%%build.genug_rohstoffe_countdown (sk)%%"
    Nejde mi dat NPC na slavnosti aj ked mam okolo 3k suriek navise (na budovy ide), nepridalo mi zlate za pozvaneho hraca aj ked uz cca 14 hodin ma druhu deidnu.

A vseobecna diskusia o skx sa podla mna vstahuje aj na itemy co nosi hero, ale ten holansky tu uz nepatri to je pravda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.02.2009

Povodný

hose od teba co najdalej
    z Z z
    divsveta,eu
    o O o

Strana 2 z 15 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania