Strana 4 z 15 PrvýPrvý 1234567891011121314 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 31 do 40 z 149

Téma: Všeobecná diskusia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.02.2009

Povodný

bane ja uz nemam nato cas hrat na strede pekne na vzdialenejsie suradnice pojdem uz zakladam v pustine rimsky rekord este stale drzim v katovacke na skx mozno zlomim ten galsky uvidime
    z Z z
    divsveta,eu
    o O o

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Samotar
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

CageJ ak ti smiem pripomenut posledny speed pred muflonom si hral na svojom slavnom ucte bez zlatiek (nechapem ako to je mozne ked na tych tvojich holandskych serveroch minas tisice zlatiek) a staval si 10 dni 1 velky sklad a 1 velku sypku na ktoru ti este musel prispiet hrac co mal mat ten art potebe aby si mu ho vobec dal. Takze sa zdrz komentara na uroven slovenskych serverov nakolko aj ta je preteba privysoko. Pytat ta nejake dokazy o ospechoch na tych tvojich cudzokrajnych serveroch ktore su zrejme aj na inej planete je myslim zbytocne

ceer
    Samotar - sk3 2.vek
    KaZ - sk3 3.vek
    AnciaS - sk3 4.vek
    Samotar - sk1 4.vek + este jeden lamacky speed

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

presne k tomuto bol aj moj post. cage je jeden z tych, ktory ma nenormalne vysledky a toci megazlato ale vzdy tam kde ho nikto nevidi. k tomu sa ale velmi rad vyjadruje o tom aka nizka je uroven na skx... to iste ma pumpuje aj na comodorovi. bane uverejni video s paradnym off vysledkom na servery kde nemas offky na kazdom kroku lebo tam neni 10 000 uctov ale 1000. hned hodi par komentov o tom aky je skx low a ze ten vykon neni nic moc. potom s velkym halo pride na LACNY skx kde si ani neskrtne. predpokladam, ze samorejme ma milion dovodov preco je dole. takisto som czx hraval a bohuzial fakt je taky ze zahrat elitny ucet na skx a czx nie je ziadna veda.

mrzi ma len jedna vec. ze prichod K0T0Likovcoc na czx bol neorganizovany do tej miery aby sa tam presunula cela squadra. pretoze potom by vsetci czx borci videli aku kvalitu dokaze produkovat slovensky speed.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2010

Povodný

ľudia , bavíte sa tu o tom ako keby to bol Váš život táto hra. ked si to prečita "normalny" človek tak niekedy nechápe o čom tu točíte. Hrajte sa, nepozerajte sa na druhych a hrajte to pre zabavu, nepočúvajte nejakých blbcov ktorý hovoria že ten server ja lamacky a ten zas skill Proste for fun a uvidíte že Vas to bude viac baviť

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa YU.com
    Registrovaný dňa
    16.02.2009

Povodný

Citovať Originál od pavjan Zobraziť príspevok
    presne k tomuto bol aj moj post. cage je jeden z tych, ktory ma nenormalne vysledky a toci megazlato ale vzdy tam kde ho nikto nevidi. k tomu sa ale velmi rad vyjadruje o tom aka nizka je uroven na skx... to iste ma pumpuje aj na comodorovi.
    Ono to, ze tu hra malo ludi mne osobne az tak nevadi lebo na dobreho supera mozes natrafit kdekolvek,
    A k tym vysledkom na poslednom CZX som znicil spotrebu 4,5 mega vojakov tak kam sa na mna hrabe bane...
    comodore
    Naposledy upravil RoyKeane; 25.12.2011 o 15:06 Dôvod: riesenie prace TT
    CZX9-com.yu http://www.youtube.com/watch?v=CBIjoxb_S18
    CZX10-Erebos http://www.youtube.com/watch?v=2HIepMAuQrM
    CZX11-YU.com http://www.youtube.com/watch?v=5xfxwlNzC4U

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

neviem ja osobne hram travian 5 rokov. sem tam czx ale takmer vsetky skx. neviem cim to je ze niektore elitne ucty maju sem tam nejaku nahodu alebo omyl kedy sa "nespravodlivy" MH postavi proti nim.

a k 4,5 miliona a k tomu kam sa hrabe bane... k tomu ti poviem stary znami argument. prid a sprav baneov vysledok na skx kde je 1000 podotykam 1000 uctov oproti czx kde je uctov 10 000. to znamena ze 10x viac army. 10x viac cielov z ktorych si mozes vyberat. je absolutne bez debaty ze dosiahnut 3,6 na skx je omnoho tazsie. chod si nazberat 100 ihiel v slamennej stodole a chod si ich nazberat ku krajcirovi... kde to bude lahsie?

uroven czx je vyssie a preto uspechy ako postavit div su na dosiahnutie omnoho tazsie. ale presne z toho dovodu je tam ovela lahsie dosiahnut dobre individualne vysledky. najma co sa tyka off a def.
    Naposledy upravil RoyKeane; 25.12.2011 o 15:08 Dôvod: rozoberanie prace MH
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.04.2009

Povodný

no pavjan neviem...na czx máš zase vela nepriaťelov, ktorí ťa chcú dať dole, to sa s "off akciami" na skx nedá ani srovnávať

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

ano ovela viac nepriatelov ale aj ovela viac spojencov a defarov. jednoducho stojim si za tym co pis. mam vlastnu skusenost.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Kurna a ja som sa chcel vyrovnat comousovi ze budem dobry ako on

A ked som videl tie tvoje megadobre videa na youtube tak fakt sa nemam kde na teba hrabat.... beton je beton

B.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Citovať Originál od Samotar Zobraziť príspevok
    CageJ ak ti smiem pripomenut posledny speed pred muflonom si hral na svojom slavnom ucte bez zlatiek (nechapem ako to je mozne ked na tych tvojich holandskych serveroch minas tisice zlatiek) a staval si 10 dni 1 velky sklad a 1 velku sypku na ktoru ti este musel prispiet hrac co mal mat ten art potebe aby si mu ho vobec dal
    ceer
    K tymto klamstavam sa je skoda vyjadrovat, prave preto ma nikdy tu neuvidite..

Strana 4 z 15 PrvýPrvý 1234567891011121314 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania