Strana 6 z 15 PrvýPrvý 123456789101112131415 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 51 do 60 z 149

Téma: Všeobecná diskusia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.11.2011

Povodný

Tak tak nereiste co bolo a venujte sa tomuto serveru nech je troska oziveny lebo vidime stale sk scena upada cim menj hra hracov....
    kuba
    SKX10 zensky farmarik
    SKX11 zensky farmarik

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2010

Povodný

je jasne že je čim viac tym menej hračov ked hrate trially, quatrali či ako sa to píše a atd..keby ste hrali kazdy na svojom učte(max dual) bolo by tu o polovicu viac hračov ale vy chcete byť "top" a online "nonstop" tak potom je jasne že je tolko učtov koľko je na sk serverov sa nečudujte

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Mewerik 100% suhlas

Hraci sa stazuju ze je malo uctov a pritom z prvych 100 uctov na serveri ma skoro kazdy ucet 4 hracov na ucte. Ze mam pravdu zensky farmarik..

Este dodam ze obcas hracom nestaci tento "quatral" ako si to nazval ale kazdy z clenov takehoto zoskupenia si klika multiucet. A potom ked je takyto hrac potrestany tak sa este stava modlou pre inych hracov ktori mu na fore vyjadruju zbozny obdiv ked napise ze odchadza zo slovenskych serverov. Myslim ze kazdy cestne hrajuci hrac na to povie: "Chvalabohu." A bez potreby pisat o tom dlhe litanie.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2010

Povodný

Tak tak, potom sa hráči sťažujú ako ten server upadá

4 hrači na učte. V top 10 farmení každý týžden a myslia si aký su skillovia , pritom si neuvedomujú že ty "nonstop" hraní a farmení robia nechuť novo začínajucim hračom a aj vďaka tomu sa tu neprihlasuju nový hrači..

Skuste sa jeden server rozdeliť, hrajte pre zabavu a nie povinnosť byť na učte pretože nahodou sa hodinu nebude posielať farm a uvidíte že Vás to aj viac bude baviť to je všetko

m.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

tieto vyzvy su velmi pekne... ale dokial pravidla umoznia multi ucty tak sa multiucty budu hrat. nebudem predsa vrazat do travianu peniaze a svoj cas ked budem hrat sam cize nebudem vediet byt na ucte nonstop a nebudem riskovat ze nejaky nonstop ucet ma v noci katne na nulu lebo ma neskutocnu vyhodu... aj ked teda budem mat velmi slachetne pohnutky ake uvadzate. ked pravidla tak pre kazdeho rovnake... ale musim povedat ze casy prvych serverov kedy kazdy ucet bol jedna osobnost mali svoje caro. nevidel si kto kolko farmi takze arma a podobne veci sa dali len velmi zhruba odhadovat.

kazdopadne spravte speed kde pravidla zakazu mat dualov trialov atd a budem prvy kto sa prihlasi.
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.09.2010

Povodný

Vy ste normálny? Vy sa počúvate?

Chodte sa liečiť, lebo toto už je priveľa... . Je to hra!! Sa tu hádate ako keby to bol váš život. Klikať si oživot...

Pekný deň

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2010

Povodný

nie je možne zakazať dualy pretože to sa neda zistiť či hraš dual či trial. Raz sa prihlasujem z roboty(ina IP) raz doma(ina IP), raz v kaviarni...

To by si musel hrať len na jednom mieste ten travian

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Pavjan predpokladam ze si chcel napisat dual ucty a nie multiucty. Multiucty pravidla nepovoluju a nikdy nepovolovali.

Mewerik mas pravdu. Taketo nieco sa neda vylucit. Stacilo by zaviest keby system umoznil iba prihlasenie jedneho hraca v jednu dobu. Inak povedane po prihlaseni na ucet by odhlasilo toho co tam uz prihlaseny bol predtym. To by zamedzilo aby si hraci vyzradzali hesla hore-dolu. Majitel uctu keby si chcel zahrat a nechcel by byt stale odhlasovany tak by si poriadne rozmyslel komu da heslo. Aby ho niekto stale neodhlasoval a neznemoznoval mu hranie. Ale toto uz nie je o skx...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Je mozne to spravit tak ze na ucte moze byt nalogovany iba jeden clovek. Ked sa prihlasi dalsi, prveho odhlasi. Nehovoriac ze logika jasne hovori ze ked su na ucte 3 ludia a zalozili by si kazdy vlastny ucet a pokryli by ostatne zastupom by vedela ovela viac urobit bu bu bu a takto stale mozu byt ucty pokryte 24/7 a dokonca aj by to vyhovovalo pravidlam. A nie ze na ucte su 4, zoberu si dalsieho, co sa neprizna ze ma este niekde ucet MH to zablokuje samozrejme ale kto je ten zly? Samozrejme MH, lebo on to nechape a pod. Fakt smiesne niekedy... angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.11.2011

Povodný

K tomu kolko hra hracov...... ano je nas viac ale su to hraci co hravaju czx a zavolal som ich hrat na skx ;-) plus vyjadrenie od nich skx sa nechyta na czx traja sa zhodli :-) a ja som za to nech je na ucte lôen jedne hrac a bez zastupov vymysliet neaky special server a tam sa uvidi a ja si radsej zahrma s partiou ludi a nie sam co tu stravi 20 hodin denne a nevie o realnom zivote ;-) a upadok nie je len kvoli hracom ale aj vedenie na sk scene nech sa zymsli nad sebou a mozno sa zisti ze nie len u nas je chyba :-)
    kuba
    SKX10 zensky farmarik
    SKX11 zensky farmarik

Strana 6 z 15 PrvýPrvý 123456789101112131415 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania