Zobraziť vysledky 1 do 7 z 7

Téma: Aukcia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.03.2009

Otázka Aukcia

Dobrý deň, píšem Vám tu sem, lebo v bugoch si to len prečítate a necháte to tak a nemali by ste
    Takže môj problém je, že včera som šiel na aukciu, chcel som si kúpiť Knihu vedomostí, bola tam ponuka 405 strieborných, o 3 minúty mala končiť tá aukcia, tak som to zvýšil na 406, ale zrazu mi napísalo, že mi niekto tú ponuku prebil na 407, tak ja som dal 450 a napísalo že niekto dal 451, potom som dal 700 a písalo že niekto dal 701 - nebolo by to zvláštne, keby ma niekto neprebil v tej istej chvíli, ako zvýšim cenu, lebo stále ked som cenu zvýšil a dal som potvrdiť už som to tam mal červeným napísané, že ma niekto prebil. A potom mi neskôr došlo, že sa prebíjam na aukcii len ja sám, ale vtedy som to nevedel, lebo mi strieborné nezobralo ani jeden . Nebol by to problém, keby som si nepočkal ďalšiu aukciu na knihu, a myslel som si, že mi to zas nepôjde a dal som 2000 strieborných, ale to už milý travian zobral, a nikto ma neprebil, tak som si kúpil tú hlúpu knihu za 2000 ked to iní kupujú za 400 - 450. Takže ďakujem veľmi pekne Travian.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.03.2009

Povodný

jaj dobre, prečítal som si ako to je na aukcii, už to viem, ale aj tak to máte hlúpo spravené, neviem, kde ste takúto aukciu videli v živote...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa marcoking1
    Registrovaný dňa
    23.07.2009
    Lokácia
    Košice

Povodný

No podľa môjho názoru je to urobené dobre. Ak by si sa hneď od začiatku pozrel na to, ako tá aukcia vlastne
    funguje nemusel si za knihu platiť tak veľa. Mimochodom určite si knihu nekúpil za 2000 strieborniakov
    SKX 6 - Amon-Ré
    SKX 7 - Lomidrevo
    SKX 8 - M&A&G&O&R -- http://www.youtube.com/watch?v=r8C0bQF_G4g
    SKX 9 - ÁRES

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

mam poznamku k tomu co si napisal a sice, ze citame bugy a neriesime, nie je to pravda väcsina bugov je presetrena, a vela sa ich vyriesi aj hned ako si sam napisal, staci iba citat a nie hned odsudzovat co sa vsetko robi a nerobi
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.03.2009

Povodný

dobre v pohode, nemusíte sa hned hnevať na mna, ale nemyslím si tiež, že každý hráč číta všetko o traviane, hlavne o týchto novinkách na T4, a ty čo si písal že som to nekúpil za 2000 strieborných tak mám otázku odkial to vieš ? čo ty o tom vieš ?

dobre nejdem sa s Vami hádať, máte čistú pravdu a ja čisto klamem. vymažte tému
    Naposledy upravil Vicky; 18.01.2012 o 18:10

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa marcoking1
    Registrovaný dňa
    23.07.2009
    Lokácia
    Košice

Povodný

Netvrdím že klameš.
    Ty si dal 2000 strieborných ako prvú ponuku
    SKX 6 - Amon-Ré
    SKX 7 - Lomidrevo
    SKX 8 - M&A&G&O&R -- http://www.youtube.com/watch?v=r8C0bQF_G4g
    SKX 9 - ÁRES

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Osobne veľmi výrazne pochybujem, že by si kúpil tú knihu za 2000 ako hovoríš. Možné to je, ale že by niekto dokopal tú cenu zrovna k tým 2000 čo si za ňu ponúkol ty by bola moc veľká náhoda. Skôr si si podla mňa nevšimol, že ti časť z tých 2000 ktoré ti systém zablokoval v momente zadávania ponuky, aby si nemohol použiť tých istých 2000 na prihadzovanie na viac predmetov súčasne vrátil nazad po tom čo si knihu úspešne kúpil.

Pravidlá prispievania