Strana 2 z 8 PrvýPrvý 12345678 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 78

Téma: Div

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Luciano Pavarotti
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Jaskyna v horach / Martin

Povodný

Cely server vam nadavam robim si z vas srandu ty BOCH katujem hlavne okrem tvojej ak si ten co si myslim a pri tom som totalna lamka tak sa zamysli teraz ty Viete co prepacte pan boch ze som riagoval na vas prispevok o cividne ste najlepsi hrac na svete klaniam sa pred vasov nekonecnov sylov
    SKX - cartel - http://imageshack.us/photo/my-images/829/skxspomienka.png/
    SK4 - Dusty92
    CZX - Templari - http://www.youtube.com/watch?v=APgzCwMnxWE
    SK1 - eNeS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Ale šak nezááááááááviď
    No ešte som zabudol spomenúť Tvoj zbabelý návrh hráčke Bellone. Týkalo sa to TEBOU navrhovaného prímeria pred stavbou DIV-u. Robil som u nej zástup a keď som videl s akou "statočnosťou" si tu správu napísal až ma naplo - to sa týka osobne teba a skús to poprieť. Skrátka špinavosti od začiatku do konca.

Voľná citácia hráča TESLU: VRAJ: pred stavbou divu býva zvykom aby si súperiace aliancie odpočinuli a rozdali si to až pri stavbe divu.

make peace! no war!
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 29.02.2012 o 12:17

Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia

Povodný

jj prestne ako vravis a preto ste vecina vykatovany pisal som to len z lutosti aby ste sa dali aspon troska do kopi aj z drb... kralom joskom dufam ze si rad ze ste prehrali
    SK4 - Dusty92
    SK1 - eNeS

Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Sorry, tá predošlá odpoveď mala byť pre Teslu. Nevšimol som si že odpovedám Dustymu. S tebou Dusty by som sa do žiadnej diskusie po tom čo som videl na fórku vo Vendette nepúšťal.

Wasted time, wasted money
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 29.02.2012 o 12:17

Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia

Povodný

Dobre robis lebo pravda boli
    SK4 - Dusty92
    SK1 - eNeS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tesls
    Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Chuck, pamatam si jeden den, ked sme vykatovali tusim 7 alebo 8 vasich hlavnych dedin naraz... Tolko k tej veci o trápnom katovaní bočných.

Raz sme si vymenili pár žltých (neviem ci s tebou konkretne, alebo s dualom), a uznal som kvality Vasho uctu. Preto ma teraz zarazilo, akym trápnym sposobom nas osočuješ. Je to vyplakávanie nad posraným serverom, a hadzanie viny na niekoho ineho. Hold je to proste tak, arogantna mega-šupa aliancia Vendetta nevie prehravat. Za cely server ste sa zmohli na jednu vacsiu off akciu, aj tu ste posrali na plnej ciare, preto nam vysla deff akcia. A nie z dovodu spehovania. Tvárite sa ako morálny pilier spolocenstva travianu, pritom ste rovnako prehnití ako vsetky ostatne. Od zaciatku ste vyhladavali spehov v nasich radoch, podplacali ste, vyhrazali ste sa. Cize vsetko, z coho ty obvinujes nas. Este aj velky pán bystro, ponukal 250 zlatiek, aby som mu prenechal dedinu, ktoru chcel, ale nevedel prebrat. Radsej som si ju vykatoval na nulu

PS: Ucet pohodaci si posrali jeho majitelia sami.
    Tesla @ sk1 - http://imageshack.us/f/155/spomienkanask1.jpg/ - spomienka :)
    Tesla @ TC4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tesls
    Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Citovať Originál od chuck norris Zobraziť príspevok
    Ale šak nezááááááááviď
    No ešte som zabudol spomenúť Tvoj zbabelý návrh hráčke Bellone. Týkalo sa to TEBOU navrhovaného prímeria pred stavbou DIV-u. Robil som u nej zástup a keď som videl s akou "statočnosťou" si tu správu napísal až ma naplo - to sa týka osobne teba a skús to poprieť. Skrátka špinavosti od začiatku do konca.

Voľná citácia hráča TESLU: VRAJ: pred stavbou divu býva zvykom aby si súperiace aliancie odpočinuli a rozdali si to až pri stavbe divu.

make peace! no war!
    Velmi vtipné...

Pisal som si s nou, a navrhol som jej sposob, aky uz davnejsie pouzivaju dve silne ally z SKX. Odmietla, a dalej som to neriesil. To bolo v case, ked sme mali navrch. Zase si prekrucas pravdu ako sa ti chce. Vies co, je mi to jedno. Vsetko dobre ti prajem
    Tesla @ sk1 - http://imageshack.us/f/155/spomienkanask1.jpg/ - spomienka :)
    Tesla @ TC4

Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Inú odpoveď som ani nečakal.

Ostanem pri tom šachu. V šachu keď podvedieš súpera tak si s tebou viac krát nezahrá.

Prajem vám čestných súperov, aby ste nemuseli hrať len medzi sebou a čo najviac hráčov na servry.
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 29.02.2012 o 12:58

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Xg4mrz
    Registrovaný dňa
    28.11.2008
    Lokácia
    Doma

Povodný

Zdravím..

Pekná debatka, je tu toho popísaného sakra veľa, no aspoň že sa to ako tak rozbehlo.
    Mirec, neviem povedať, či aliancia REQUIEM robila nejaké špinavosti, podplácania, ale keď už začneš kydať na niekoho, tak si prosím aspoň over, či máš čisto na svojom vlastnom dvore. Nie sme prví, ani poslední, čo majú špehov v alianciách. Keď si myslíš, že to nie je fair-play, tak fajn, názor ti neberiem, je super, že na tomto svete sú aj ľudia, ktorí sa silou mocou derú za spravodlivosťou (choď do parlamentu a urob tam poriadok), no ak si spomenieš na akúkoľvek vojnu z histórie či už bližšej, či dávnejšej, vždy sa niekde spomína zrada, špehovanie, alebo donášačstvo. Takže nenazval by som to ako špinavou hrou, alebo ako podlé správanie. Proste sme ľudia, a ak niečo robíme, alebo hráme, chceme to urobiť tak, aby sme boli spokojní, preto vyhľadávame prostriedky na to, aby sa nám náš cieľ vydaril. (Aj keď, pokiaľ viem, tak tá vaša super mega akcia na Apolla bola riešená intuitívne. Koniec koncov, Apollo nebol jediný, čo mal zadefovanú dedinu.)

Nakoniec sa ešte vyjadrím k tvojmu účtu, ak ti to nebude vadiť

Áno, účet mirecxs je namakaný, beriem ho ako účet, o ktorý je dobre postarané, a ktorý sa pozviechal už z viacerých katovaní. Bol si nočnou morou aliancie, lebo stále lietať s botami a vychatavať doma defy, offky nie je ľahká vec, ale tebe to proste nejako šlo, no často je práca, súdržnosť a rast celého spoločenstva viac ako tvrdá práca na samom sebe (alebo hrajkanie sa na vlastnom piesku). Nechcem to rozvádzať, lebo možno by som bol nepresní, keďže som nevidel detailne do zákulisia Vendetty a LUpu, takže toť vsjo.

GooD NighT and HavE FuN

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Tak teraz nieco odomna

Najprv ktym podlym hram ako si to nazval
    1) K tomu Vami uz nezmyselne dookola opakujucemu sa ,,PODRAZU,, poviem len tolko ze spojko sa zrusilo este pred artefaktami a teraz je koniec servera. Sami poznate dovod preco sa to stalo a pre tych co nevedia tak kvoli tomu, aby nebolo spojko medzi vtedy jedinymi alianciami (BATKERIE, VENDETTA). Vsak co by to bol za server nudy a neviem coho vsetkeho..
    2) K tomu utoceniu... Ze okrem tvojej hlavnej sme katovali len bezdeffove dediny ? Vies nemozem zato, ze jedine dediny ktore byvavali zadeffovane bola pohodakova hlavna a tvoja hlavna. Ked sme uz pritom pohodakovy tak sme mu vymazali dedinu s armou kde sme cakali 150k deffu. Nemozem zato ze tipol vtedy zlu dedinu a deffoval hlavnu a nie tamtu dedinu s offkou. Toto je len malo prikladov co ma napadaju... Dalsi dovod preco sme nikdy nesli do deffu bol ten ze nebol ani nikdy dovod... Jedine offky co ste pouzivali btw. znamenali prenas hrozbu bola tvoja a pohodakova a gofiho, tomu myslim ze ju aj vykatili predtym ako mu ju MH zmazal... Ovela efektivnejsie bolo katovat vam malych defferov co vam stale posielaju surky ako rozbit 4 offky na pohodakovej hlavnej, kt. mimochodom ani offku nemal
    3) Teraz k spehovacke: Ked sme uz pritych podrazoch tak vo velkej miere su to len bludy ktore ste si povymyslali aby ste sa mali naco vyhovarat. Vsak nepoznam server kde by sa nevynasali HSky a neverim, teda nieze neverim ale viem ze aj nase HSky sa dostali kuvam tak neviem co riesis A ked uz hovoris o tych konkretnostiach spomenme si len na ,,dobytie,, unikatu ktory momentalne mas od shoftovie(tomasa), teda prestnejsie jeho dualistu...
    4) Teraz ktomu vykatovanemu acc a mojej osobe a ze po prvej katovacke sme zmazali... mali sme 2x vykatovanu hlavnu, + nepocitam to ked ste zhodili pri kradnuti artu 1-2 polia. Na bocne dediny ste nam isli asi 4x ztoho 2x sme 80% poriesili vsuvkami, pripadne odchytenim mensich armad malych hracov... Samozrejme nebol by to preblem deffovat, pripadne si dat staly deff do halvnej a vystavat znovu pokatovane veci, ale aj nas uz pomaly aj presla chut hrat, kedze isli akurat Vianoce a nemame ani tolko penazi ako ty aby sme po vykatovani vsetko vyzlatili za 1den
    5) To ze teraz hovoris to co hovoris len hovori otom ze ani nemate chut bojovat, co je velmi smutne... Teda vlastne je to aj logicke ze sa ludom uvas nechce ked do prichodu natarov nerobili nic ine len citali 30 HSiek od Bellony ktora im spamovala schranku kazdy den, a robila este vacsi chaos ako by narobilo nase fakovanie angel

Strana 2 z 8 PrvýPrvý 12345678 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania