Strana 3 z 8 PrvýPrvý 12345678 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 78

Téma: Div

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Výborne, som rád že si sa k tomu vyjadril ako bývalí tvorca hry za Baktérie

1, Tak si to rozmeníme na drobné. Hráčku Bellonu si ťahal za nos že s ňou nezrušíš spojenectvo a tá nám na škodu celej Vendetty neverila, keď sme jej tvrdili opak a načrtli jej víziu budúcnosti ktorá sa nakoniec aj zrealizovala. To je chyba kolektívu Vendetty a toho že sme v nej nechali vládnuť iba jednu babu, ktorá aj keď je mimoriadne schopná, šikovná, inteligentná tak na to nestačila a bolo toho na ňu moc. Priznávam, mohli sme jej viac pomôcť.
    K meritu PODRAZU: O tom že to spojko nebude sme vedeli my dvaja + pohoďák dávno pred artami - aj sme si o tom písali však - myslím že to bolo vtedy keď si po nás chcel aby sme spoločne + Lach vykatovali na komplet LUP a ja som s tým nesúhlasil, lebo by nakoniec nebolo na servry s kým hrať.
    VY ste porušili dohodu a zaútočili ste na SPOJENCA PRED ARTAMI. Spojenectvo som musel zrušiť JA osobne po tom útoku, lebo aj po tom útoku si zavádzal Bellonu že s tým nemáš nič spoločné a tá ešte bola na mňa nahnevaná že som si dovolil s vami zrušiť spojko. Následne sa ku nám dostala tvoja HS v ktorej si spoluhráčom z aliancie vysvetľoval akú super vec ten shoftovie urobil a žiadal si o podporu do jeho dedín. Tú HS som ti poslal aby si už konečne prestal zavádzať a tváriť sa že si muzikant. Divil by si sa od koho som ju mal, bolo to od vášho spoluhráča, ktorý s vami hrá doteraz, nie je to špeh, je to váš dobrý hráč, len sa mu skrátka nepáčilo čo ste urobili. To že niekto v hre napadne SPOJENCA je pre mňa podraz, mali ste to spojko pred útokom zrušiť a bolo by to všetko v pohode. Podviedli ste nás, najmä však účet pohoďáci a ešte ste sa tvárili že VY vlastne nič a neboli ste schopný ani to spojko zrušiť.

2, Defované boli aj iné dediny, nie len naša, len u nás bol kľúčový artefakt, tak to mohlo vyzerať že spoluhráči defujú iba nás. K pohoďákovi ste išli vďaka Replikátorovi na istotu, ani ste sa nenamáhali so špehovaním. Replikátor vám poskytoval aj iné neoceniteľné služby a ťažko to tu budete popierať. To že je v Lachu špeh sme vedeli a podozrenie sa potvrdilo presne na účte pohoďáci, keď prešli do Vendetty a krásne sme si odsledovali čo sa na tom účte deje. Replikátor bol prítomný na skype komunikácii pred off akciou na apolla, o ktorej vedeli okrem neho len ľudia čo ten ostrý poslali. To že tam bola celá vaša aliančná deff do pár hodín o tom nie je pochýb.

3, K travianu hra na spionov patri, s tým som sa zmieril, avšak dosadiť duala na top účet ktorý sprostredkuje súperovy aj dôvernú skype komunikáciu a nakoniec ho zničí - to je silná káva. Súhlasím s tým že si za to môže aj pôvodný majiteľ keď ho tam pustil a nevyhodil ho skôr. Nie je to žiadne sci-fi, to sa stalo a na záver sa to ukončilo MH zablokovaním celého top účtu pohoďáci, ktorý bol tiež ako trieska vo vašich zadniciach. Odsudzujem to, pretože náš účet sa vypracoval aj bez týchto úbohých praktík. Nech sa ozve hráč ktorého som podplácal! Nech sa ozve hráč ktorý pre nás špehoval!
    Ty budeš asi veľmi ťažko niečo takéto prehlasovať a keby si sa o to pokúsil tak Ti pripomeniem čo zavesil Nello na všetky fórka.

4, Nekomentujem len prajem vile amálke a všetkým ostatným hráčom veľa šťastia a radosti z hry na sk3

5, Nie nemám chuť hrať už žiaden server a ani tento dohrať a vážim si hráčov ktorí sa napriek týmto veciam snažia dohrať server. Náš účet sa pri hre zabavil a ja tým končím. To že sa div stavia aj na našom účte to je zásluha jednej tvrdohlavej spoluhráčky, ktorá si to proti mojej vôli presadila. Rešpektoval som však spoluhráčov a dualov na účte.

Ako som písal ostanem pri tých šachoch a s dcérou dáme človeče nezlob se - snáď nepoláme figúrky keď prehrá.

Pre predošlého prispievateľa:
    díky za koment, a za úspech účtu vďačíme Bellone, osobne vďačím dualom, ktorý ho odohrali a dohrávajú a všetkým spoluhráčom a spojencom.
    Nehrali sme sa na vlastnom piesočku, opýtaj sa našich spoluhráčov keď chceš - Je to teamová hra a jednotlivec je v tejto hre ničím. Len na našom účte hrali traja hráči a každý bol dobrý v niečom inom a každý má svoj diel na úspechu účtu.
    K tomu ako sa bijem za spravodlivosť len toľko, že aj v reálnom živote k šíreniu zla bohate stačí, keď slušný ľudia ostanú ticho.

enjoy game

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Luciano Pavarotti
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Jaskyna v horach / Martin

Povodný

Omyl v tedy urcite nikdo z uctu pohodakov nepracoval akoze pre nas co stale tvrdite pisal som po tom utoku z orlikom a potvrdil ze ten utok necakal ze si mysleli ze ideme na hlavnu a radsej deffoval artemisa ako bocnu offku a ostre nabehli az vecer po pol noci
    SKX - cartel - http://imageshack.us/photo/my-images/829/skxspomienka.png/
    SK4 - Dusty92
    CZX - Templari - http://www.youtube.com/watch?v=APgzCwMnxWE
    SK1 - eNeS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Goer
    Registrovaný dňa
    07.07.2010

Povodný

Citovať Originál od chuck norris Zobraziť príspevok
    Inú odpoveď som ani nečakal.

Ostanem pri tom šachu. V šachu keď podvedieš súpera tak si s tebou viac krát nezahrá.

Prajem vám čestných súperov, aby ste nemuseli hrať len medzi sebou a čo najviac hráčov na servry.

Ty si inu odpoved ani necakal...a ja som zasa nic ine necakal od teba...clovek ti rozumne nieco napise a ty sa namiesto nejakeho argumentu cim by si potvrdil svoju od reality sa odvracajucu teoriu alebo namiesto uznania pravdy druheho...pises nejake zvasty o sachu...

G.
    SK1 Pozberanci

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Na čo konkrétne si chcel reakciu Matej Mám Ťa za inteligentného Teslák tak som si predstavoval že nemusím úplne po lopate ale veď dobre, rozpíšeme. Suňo alebo Šimon slušnú odpoveď dostal a keď sa vrátim k Tvojmu príspevku - Chronologicky som tu vysvetlil ako vidím udalosti a nad posr...m servrom rozhodne nevyplakávam ako píšeš, pretože konkrétne pre náš účet bol server veľmi úspešný. Nebyť tých podrazov zo strany vašich hráčov tak spokojne dohrám aj tento server a uznal by som v kľude že ste boli lepší a že si víťazstvo na 100% zaslúžite.
    Netuším prečo sa urážate, keď má niekto iný názor, veci vidí zo svojho pohľadu a má svoje výroky podložené konkrétnymi faktami. To že nás Baktérie podrazili pred artami je pravda, preto sa nečuduj podráždenej reakcii, keď si navrhol Bellone prímerie pred stavbou divu- skrátka ste pre nás ako aliancia už neboli dôveryhodný partner. Tým Ti vysvetľujem prečo ma ten Tvoj návrh na prímerie maximálne popudil - nie preto že by bol vo svojej podstate zlý alebo preto že by som mal osobne niečo proti účtu TESLA - skrátka preto že ste nás -ako spoločenstvo hráčov- nie raz oklamali a takéto dohody sa dajú robiť len so serióznym súperom.

K trapnému šachu: Keď Ti niekto bude kradnúť figúrky zo šachovnice alebo ich posúvať keď sa nepozeráš, tiež z toho nebudeš nadšený a asi s ním hru veľmi rýchlo ukončíš. Ja som účet nezrušil, len som ho prenechal dualom Sulistovi a čertovi, ktorí ho odohrali a dohrávajú. Nemohol som zmazať, lebo je to aj ich účet a vzhľadom na deff body aj aliančný účet. To že s vami nechcem hrať je moja vec, ste súper ako kolektív čo nehrá čestne a hovor si tomu ako chceš, morálny pilier - nemorálny pilier.

K off akciám: áno, musím uznať že ste sa vedeli v tomto smere lepšie zorganizovať, nikde som nenapísal že ste lamy čo to nevedia hrať. Viete to hrať o tom niet pochýb a tiež sme neraz pochválili keď sa niekto od vás vyhral zo svojim útokom na nás. Na strane Ven, chýbala ochota k podobným off akciám. Šlo sa skôr do individuálnych akcii a dôraz sa kládol na defenzívu.
    V aliancii panovala obava a presvedčenie že máme vo vnútri špeha a to sa niekoľkokrát potvrdilo, vrátane vyzradenej akcie u Apolla. Preto bolo veľmi ťažké ľudí presvedčiť na hromadnú akciu. Replikátora na účte pohoďáci skrátka nezapriete aj keby ste sa na hlavu postavili. Vďaka nemu ste vedeli, kto je kedy online a kde ide deff - podľa Belloniných HS - sám Šimon potvrdil že ich bolo vraj 30 za deň a odkiaľ by to asi tak vedel keby nemal info z prvej ruky? Pohoďáka ste záhadne vybrali kedy sa vám zachcelo a nakoniec úplne zničili. To čo písal Dustymu Orlík, je v tomto svetle úplne irelevantné lebo v tom čase o Replikátorových "kvalitách" netušil. To sa potom katuje hlavné dediny keď ste vedeli čo bude zadefované. V tomto svetle Tebou spomínaných vykatovaných osem hlavných dedín za jeden deň vyzerá úplne ináč.
    Ešte k apolovi: Nuž, nemrzí ma ani tak rozbitá offka na Apollovej hlavnej, skôr ma mrzí že kôli tej nevydarenej akcii sme prišli o dobrého spoluhráča. Hráč Dilinoid nás podozrieval že sme to s vami na oko dohodli, chápeš? - lebo mu skrátka nešlo do hlavy kde sa tam zrazu vzala celá vaša aliančná deff. Musíš tiež uznať že ste boli seriózne zafakovaný - vrátane Suzinho veľkého artu a skrátka na takéto náhodičky neverím. Replikátora u pohoďáka sme odhalili a nebolo o čom. Navyše mal tú drzosť veľmi nenápadne a nástojčivo zisťovať či po tej akcii ideme deff alebo ešte spravíme offku.

Verejne som tu vyzval hráča čo pre nás podľa Teba špehoval, nech to tu napíše. Keby taký hráč bol asi by tá akcia u apolla dopadla ináč, a nie len táto akcia aj mnoho ďalších hráčov rozbilo u vás offky, takže je jasné že tieto infošky o vás sme nemali. Načo by sme vyrábali tisícky špehov či už u Kveta alebo neskôr u nás keby sme mali špióna v requiem Ja som nikoho nepodplácal ani som sa nikomu nevyhrážal likvidáciou účtu, takže fakt neviem čo máš na mysli. Za to z vašej aliančnej strany sa také veci diali. Už som spomínal v predošlom príspevku story ako Nelo zavesil výhražno-vydieračskú skype komunikáciu vašich hráčov na všetky fórka a nebol to ojedinelí príklad. Čo v nej bolo si asi čítal. Nikto nebránil vám spraviť to isté a verejne zverejniť o koho ide z našej strany. Či Ti Bystro núkal zlatky za MC15 to fakt neviem a netuším prečo si to vytiahol až teraz. Ja ti píšem za seba že top účet mirecxs nevyužival služby špiónov, nenáboroval ich, nikoho nepodplácal atď. To že občas niekomu uleteli prsty na klávesnici a v zápale hry niekomu niečo ostrejšie napísal, na čo sme aj doplatili blokovaním MH to je o inom. Ale vyhrážky likvidáciou to určite neboli.

Keď moje názory nazývaš trápnym osočovaním, tak Ti to silou mocou vyvracať nebudem, nech si spraví každý svoj názor. Ja som s touto hrou skončil, bol som spoluvlastníkom top-účtu a zúčastnil som sa stavieb dvoch víťazných divov na predošlých servroch. Vzhľadom na nízky počet hráčov a praktiky, ktoré sa tu rozmohli, nevidím zmysel v tejto hre, lebo to už nie je o šikovnosti ako pošleš útok v sekunde a naplánuješ hromadný útok, prípadne dobre zadefuješ, povkladáš vsuvky, postavíš dediny čo sa ťažko búrajú a ľahko opravujú, vyzlatíš atd. Je to o tom ako podvedieš súpera, ako hackneš cudzí účet ako docieliš aby bol účet bloknutý MH. Niektorí z vás to nazývajú šikovnosťou. Áno, je to slovenský šport podvody nazývať "šikovnosťou" a potom v šenkoch nadávať na tých "šikovných". Dúfam že takto stačí Matej, bolia ma prsty

maj sa

Registrovaný dňa
    07.07.2010

Povodný

Uz som sa nechcel zapajat , ale neda mi...pises tu o tom ako spehovanie a zrady rozhodli server ale zamyslime sa. Okrem toho ze ste pokatovali Ultimatov ucet...co ste za cely server dosiahli?? Komu ste zmazali hlavnu? alebo aspon dali bocne na obilnu smrt? neviem pokial ma pamat neklame tak si na nic podobne nespominam...Keby ste nas katovali odusu, burali hlavne a neviem co, tak nepoviem ani pol slova ale vy ste sa na nic nezmohli a tieto reci o "necestnostiach" su osobne pre mna len... bla bla bla

Peace,

G.
    SK1 Pozberanci

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tesls
    Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Silno vyčerpávajúca správa Mirec. Nakoľko som seknutý v krížoch, a v horizontalnej polohe jednou rukou klikam do tabletu, budem stručnejší

V zásade ma irituje akurát jedna vec. Hoci neviem vyvrátiť že Replikátor pre niekoho špehoval, fakt je ten, že deff akcia u Apolla bola precíznou prácou nemenovaného člena našej ally, ktorý strávil hodiny nad kalkulačkou a rátal pravdepodobnosti. Výsledný efekt bol taký aký bol. V ten deň bolo najviac deffu u Apolla, a nieje pravda že všetka. Napr. u mňa bolo cca 150k, a niečo bolo aj u iných. Proste to vyšlo.

Viac sa mi nechce vyťukávať

Prajem Pekný deň, Matej angel
    Tesla @ sk1 - http://imageshack.us/f/155/spomienkanask1.jpg/ - spomienka :)
    Tesla @ TC4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

K replikatorovy sa nevyjadrujem lebo neviem ako to bolo, lebo tato ,,kauza,, vysla najavo az ked som hru sledoval len z pozorovacieho acc...

Mozem vsak povedat k akcii na pohodakov:
    1) Akcia sa planovala minimalne tyzden, a vsetci sme jej uz mali pokrk... to tu myslim mozu potvrdit.
    2) Absolutne vylucujem ze ja, ako vtedajsi velitel BAKTERII by som mal niekoho u pohodakov na ucte...
    3) Pokial viem cakali sme tam cez 100 k deffu.. a ze pretorianova ostankinova offka padnu.

A teraz k ostatnemu
    1) Ano tvoj acc bol dobry, cely cas sa rozvijal a zahrali ste dorbu hru.
    2) Nic proti Bellone tebe atd. ale mali sste naozaj zlu organizaviu. Deff ste mali zle organizovany, teda okrem ludi co mali vlastnych defferov a off akcie prakticky za cely server neboli ziadne, len individualne...
    3) Ano mali sme niekoho vo vasej aliancii, teda aspon za mojho velenia, a urcite nebol vtedy nikto u pohodakov, co bolo neskor to neviem.
    4) Akciu co ste isli na apolla som sledoval a info som mal z 1 ruky. Musim povedat, ze deffovalo sa toho viacej ale vypoctami spehovackami atd. prisli nato ze asi apollo.
    5) k tomu co ste zverejnili na tych forach, tak som sa len smial taketo veci ste mohli robit aj vy, a okrem toho nic z toho co sa tam pisalo sa naozaj neuskutocnilo...

Myslim ze som nanic nezabudol...Asi len to este raz poviem ze ste nemali dobre vedenie....

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Luciano Pavarotti
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Jaskyna v horach / Martin

Povodný

K tym hlavnym len ja som viac hlavnych presiel ako cela vase zoskupenstvo
    SKX - cartel - http://imageshack.us/photo/my-images/829/skxspomienka.png/
    SK4 - Dusty92
    CZX - Templari - http://www.youtube.com/watch?v=APgzCwMnxWE
    SK1 - eNeS

Registrovaný dňa
    07.07.2010

Povodný

ok osobne uz co to mam odklikane...ale prvykrat v zivote som videl aby sa katovacka na div vratila v skresanej forme domov...blamaz uplna...
    SK1 Pozberanci

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tesls
    Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Pre mňa osobne to bolo jedno veľké sklamanie. Očakával som, že Vendetta a spol. budú mať k dispozícii milióny deffu, a nie že sa nám vráti väčšina offiek domov

A ešte väčšie sklamanie nastalo, keď sme špehli (relatívne easy) bystrov DS, a je tam horko-ťažko 300k deffu. Dúfam v záujme ako tak zaujímavého vyvrcholenia, že to tam navýšia aspoň na 800-900k, prípadne ešte viac. V opačnom prípade ostane veľa offkárov sklamaných
    Tesla @ sk1 - http://imageshack.us/f/155/spomienkanask1.jpg/ - spomienka :)
    Tesla @ TC4

Strana 3 z 8 PrvýPrvý 12345678 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania