Strana 1 z 8 12345678 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 78

Téma: Div

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný Div

Kedze tu skapal pes tak zakladam aspon tento topic. Dufam ze pozdielate vase nazory na situaciu a ako to vidite angel
    Stavat sa zacalo plany su odblokovane obsadene 4 divy. Tak by ma zaujimal vas nazoro a rozlozenie sil

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

sily su vyrovnane a kazda strana ma svoje vyhody a nevyhody Nebude jednoduche na tomto malom servry DIV dokoncit. Je dost mozne ze sa o5 potvrdi, ze kde sa dvaja biju treti vyhrava angel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tesls
    Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

To je len hlupa povera. Kde sa dvaja biju, tak jeden z nich zvitazi. Ja to vidim 70:30 pre Requiem angel
    Tesla @ sk1 - http://imageshack.us/f/155/spomienkanask1.jpg/ - spomienka :)
    Tesla @ TC4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

Ja som presvedčený , že to zvládneme

REQUIEM
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Hoj tomasoo.

Nejsi na sk3? Resp. chystas sa tam?
    Tesla @ TC4

Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Teslák, nie si sám čo polku servra nič nehral a len klikal armu na búranie divu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Goer
    Registrovaný dňa
    07.07.2010

Povodný

No my osobne sme sa s Matom bavili cely server..."arma" na div je len ceresnicka po skoro rocnom klikani
    SK1 Pozberanci

Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Chuck, ty sa mi asi len snívaš Pozri statistiky, kto ma kolko off bodov a potom komentuj. Pobehali sme kopu dedin a pobili mnoho deffu. A čo na koniec vytiahneme sa nechaj prekvapiť

PS: aspon sa predstav teda, nech viem s kym mam tú česť
    Tesla @ TC4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Luciano Pavarotti
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Jaskyna v horach / Martin

Povodný

Citovať Originál od chuck norris Zobraziť príspevok
    Teslák, nie si sám čo polku servra nič nehral a len klikal armu na búranie divu
    Statistiky hovoria o setkom Takze niekedy ich treba pozret ak vies kde sa to hlada
    SKX - cartel - http://imageshack.us/photo/my-images/829/skxspomienka.png/
    SK4 - Dusty92
    CZX - Templari - http://www.youtube.com/watch?v=APgzCwMnxWE
    SK1 - eNeS

Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Tak to máš pravdu, náš účet je celý server vašim zlým snom. O tom svedči počet deff aj off bodov v tebou citovaných štatistikách. Moj nick je dost jednoznačný, stačí si ho spojiť s hrdinom na danom servry.
    Mám to už teraz niekde - skús to dobehnúť angel

Hrali ste s prepáčením figu borovú, okrem toho že ste sa všetci nezmyselne rozbili na našej hlavnej dedine tak ste sa zmohli len na úbohé katovanie bočných dedín. Otázka je, ako by sa pozbieral hociktorý váš účet keby bol na komplet 5X vykatovaný. Zadávateľ témy to zbalil po prvej veľkej katovačke, čo sa u nás nestalo.

Nechcel som to vyťahovať, no keď si začal so snívaním, tak vedz že ja som si tiež myslel že sa mi sníva, tak špinavý podrazácky server som ešte nevidel. Pridám že ako ags ste sa ešte zmohli na schovávanie za Baktérie v dobe pred artami. Baktérie sa zas zmohli na podraz na vtedy ešte spojencovi a už ako Requiem je vašou výkladnou skriňou hráč replikátor - podvodne dosadený na účet pohoďáci. To sa to hraje čo, keď ma niekto plošticu na top účte, ktorý veľmi záhadným spôsobom zrazu zlikvidujete a dáva infošky z prvej ruky (viď naša akcia u apolla). Ako čerešnička na torte bolo docielenie zablokovania účtu pohoďáci MH.
    Keďže som účet s Chuckom Norrisom prenechal dualom tak ma ta "vaša" čerešnička vôbec nezaujima. Ukázali ste ako aliancia na tomto servry fakt dosť, podplácanie zlatkami a dosadzovanie hráčov na top účty, vrátane vydierania niektorých hráčov cez skype. Mnohým z vás úplne unikla podstata hry, a tou je zábava. Keď považujete vydieranie slabších hráčov za zábavu tak to sorry. Rovnako zábava podvodmi typu replikátor u pohoďákov. To už nebola hra na špiónov, to bola nechutná špinavosť.

Topic tejto témy od Suňa (R.I.P. ULTIMATE) bol, aka je šanca na úspech jednej a druhej strany a k tomu som sa vyjadril. Len na zrazenie tvojho prehnaného sebavedomia som poznamenal, že nie len ty si pol roka klikal offku na DIV. Taký exoti sa nájdu aj na druhej strane. Zjavne vam to podľa vašich reakcii nedošlo, tak to len vysvetľujem. Predviedli ste sa viac než dosť, vrátane niektorých exotov na našom aliančnom fóre a toho shoftovie. Nejaky Div mi je u prdele, dva som už postavil a táto fáza hry ma už fakt nebere.

Jasné že tu budeš asi tvrdiť niečo iné ale väčšina na servry a dokonca aj u Vás veľmi dobre vie ako to bolo. Koniec koncov stačí si poriadne prezrieť aj toto forum.

nič osobné chlapci, majte sa a hrajte sa

Strana 1 z 8 12345678 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania