Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 14

Téma: Kaviareň o SK2

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa HeleVole88
    Registrovaný dňa
    07.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Thumbs up Kaviareň o SK2

Ahojte založil som túto tému o tom aby sme si troška pokecali a tak zabavili sa ako sa to tu vyvíja a podobne...

Zatiaľ netreba hovoriť ked to je zatial také všelijaké ale jedno sa mi nepáči z dna na deň je to tu horšie a horšie niekto odíde natrvalo niekto spraví pauzu niekto odíde k konkurencií a podobne, neviem chcelo by to nejako prilákať ludí ale neviem osobne ako bieda je aj to že ku koncu tu je 400-200hráčov fakt biedne čísla, Kto vyrastal na traviane tak ho to určite len tak neomrzí ja som sa ktejto hre vrátil asi 6x a stoho som mal asi 4x prestávku,2x som bol u konkurencií ale skrátka netahalo ma to tam viac kopec ludí som spoznal ale mať 300 dedín a klikať nie je sranda a pritom šeci vravia že je to lepšie časovo ani nie všetko ma svoje výhody aj nevýhody a celkovo travian je živší,a vrátil som sa speť na tento svet ktorý mi už pred pár rokmi prirástol k

Časovo je všetko náročné ked chce byť človek v niečom dobrý a finančne je všetko to isté, len musíte troška porozmýšlať nad tým systémom...

No ale nehajme komentovanie tak, som späť dúfam že tu bude zábava a velmi ma to tu teší veľmi veľa ludí ma nepozná na fóre ale po priblížený by ste sa rozpamätali, hihi tak prajem vám veľa úspechov a verým že sa zabavíme na SK2

Mimochodom prajem vám všetkým príjemného Valentína. :-)
    (Začína Liga Majstrov)
    ( wolves, playboy, NNN a vsetci spojenci ako Lamky, Homosi , oOo a cela pismenkova federacia)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.03.2012

Idea Travian siroky pojem

Ja som to zacal v 2008, no o takej hre som uz rozmyslal v rokoch 2001 kedy ked expandovat socialne siete. travian oslavil uz 7 rok, a myslim si ze ma aj miliony fanuskov na celom svete , no chyba tomu nieco nejake spolocne sympozia ako ma Wordcraft. Travian GmbH ako zakladajuca firma zaraba rocne desiatky milionov , patrilo by sa od nich ocenit si a uctit si hracov tých co do hry davaju nadpriemerne sumy penazi..taktiet stretnutia vyhodnotenia a spolocne masove akcie a vystavy ..

Sandy.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.05.2011

Povodný zlatky

co sa týka zlatiek tak ich potrebujete a sa oplatí kúpiť rovno za 50€ inak to nema zmysel a potom ich neminut za týžden na aukciách ale investovat ich do kúpy surovinovych bonusov. Stavat sa tiez neoplati za zlatky. HB vela nestoji tak tu dat vyssie a vsetko ide rýchlejšie. Mne vystačili zlatky na celý server a ešte sa mi aj zvýšili.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

tak zlatky su vyhoda velka, neviem si predstavit stavat hlavnu a cakat kym sa to pole dostavia a NPC zo zaciatku...a okrem crop bonusu tam az taku vyhodu nevidim(GK neratam, ten maju aj nezlatkari)
    Ak je v mojich prispevkoch chyba, pisal som to z mobilu, NECHAJTE TO TAK!, nikto nie je dokonaly
    --nexus s--
    Nehram :P odolal som

Registrovaný dňa
    07.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Po dlhej dobe som opäť späť, Tak čo teda hovoríte na tento svet ?? Čo očakávate? Osobne nemám ani šajnu kedže som to tu nesledoval a dokonca ani tie aliancie nepoznám :-)
    ( wolves, playboy, NNN a vsetci spojenci ako Lamky, Homosi , oOo a cela pismenkova federacia)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2012

Povodný

Tiez som tu "staronovy", takze by som bol rad, keby som tu spoznal novych hracov a ostal na tomto serveri uz navzdy
    Rad prijimem nejaku zaujimavu ponuku od nejakej aliancie v mojom sektore +/+

V.

Registrovaný dňa
    07.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Zlý sektor

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2008

Povodný

Na prvom S2 som patril medzi tych, co nehrali s Titanmi ,.. Inak fajin server, fajnovo som to dostal..a boli to aj fajn casy, tak uvidime, co bude tu

Registrovaný dňa
    07.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Mne osobne sa to tu začalo veľmi páčiť dnes sme pokročili o pár krôčikov v pred a uvidíme ako to pôjde ďalej!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2009

Povodný kaviaren

Ahojte, tak aj my sme sa podlhsej pauze vratili a dufame ze sa dobre zabavime.

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania