Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 22

Téma: Vypadky

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.02.2011
    Lokácia
    BA

Povodný

UPDATE nerobilia lebo by to oznamili, myslim si, ze od rana by sa tu mohol zjavit nejaky admin a zistit co sa deje a informovat hracov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.07.2010

Povodný

Ze je jeden vypadok rano...no dako som to prezil aj sice trosku s nervami ale prezil...a ledva to nabehlo a uz je tu dalsi...

Tipujem ze odpoved bude zdvovodnena burkou, aj ked na cz serveroch bol zatial len jeden vypadok...

Potom nezabudnite ratat kolko ich bolo nech maju v buducej ankete pekne velke cisla

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.01.2011

Povodný Vrrrrr

Na CZ serveroch nebol žiaden plus účet za výpadky, ale pekne pridali zlatky. Na prd je mi plus účet, keď ho mám aj tak zakliknutý.
    V tomto štádiu hry by som povedala, že aj zlatky si môžu nechať, ale pokapaný deff a off z dôvodu výpadku chcem naspäť. Našťastie nemám teraz žiadny dopad útoku - to by ma už fakt kapitálne naštvalo.
    A nejaký ohlas od TT by sa šikol. Aspoň by sme vedeli, že na tom pracujú.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.07.2010

Povodný

Tak tak...plusko navyse mi je prd platne...zlatky mi urcite nedaju...sice keby mi za kazdeho skapateho dali 1 zlatku... tak nech vykape vsetko na ucte

Co viem, ked bol vypadok na sk3 uz pri stavbe divu, tak odozva od mh bola...ze ved a superom pokapali od hladu, ta ze co sa stazujeme som sa na tom rehnil dva dni...a evidetne TT nestojime ani za blbe buuuu a muuuu co ma utvrdzuje v tom ze sk serverom dam pokoj na velmi dlhu dobu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

to ze tu budeme vsetci hucat tak skor to nepojde admin ani nik z TT to nemaju na TPP (trvaly pracovny pomer) a na probleme sa urcite pracuje

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.06.2012
    Lokácia
    Kremnica

Povodný

určite usilovne a to v posteli na pravom boku

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.10.2009

Povodný

Citovať Originál od nortonka Zobraziť príspevok
    UPDATE nerobilia lebo by to oznamili, myslim si, ze od rana by sa tu mohol zjavit nejaky admin a zistit co sa deje a informovat hracov
    to mi je jasne že nerobia UPDATE ale na rozohratom servri konkretne tu na SK1 UPDATE robený bol ja by som bol za to aby sa žiadne zmeny na rozohratom servri nerobili za pochodu lebo taketo hrr hrr zmeny maju za nasledky chyby a nasledne výpadky

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.07.2009
    Lokácia
    Prešov/ Snina

Povodný

v čechách trval výpadok vyše dvoch hodín ... ešteže som predpokladal aj na sk taký dlhý výpadok a zásobil

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.01.2011

Povodný Fórum

Mohol by mi niekto vysvetliť význam fóra?
    Nechápem o čom to tu je. Evidentne to nefunguje. Ak napíšu hráči nejaký postreh, tak maximálne dostanú palec dole, že sú mimo témy. Sem tam sa správcovi fóra nepáči, že nemajú hráči škôlkársky slovník. Ale nejaký výsledok z toho, že tu niekto niečo napíše ........ sorry 0 bodov.
    Ohľadne aktualizácie verzií hry, výpadku serverov a pod. tu bolo pred časom toho napísané dosť. Psí hlas ale do neba nedôjde.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Plzen

Povodný

co se divíte? sk1 vypadává den co den, já bych se spíš divil kdyby byl týden bez výpadku, než že jsou výpadky prostě sk travian jde do ...

Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania