Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 49

Téma: Diskusia o stavbe DS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Xg4mrz
    Registrovaný dňa
    28.11.2008
    Lokácia
    Doma

Povodný

Sandy, tipujem že to bolo na adresu tých lám, čo sa navážajú do o O o... a máš úplnú pravdu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.01.2009
    Lokácia
    N/A

Povodný

Jedine 0x00 len tak medzi nami

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.01.2009
    Lokácia
    N/A

Povodný

Nejake reporty alebo take nieco ?

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

vyhrá M&S&M, a stavitelia by mohli dať reporty z natarských útokov pre teba zerky, tie sú najväčšie

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

neviem co su to za otazky... a takisto neviem co je legendarne na hre o O o. tento server prehrat proste nemohli. od zaciatku bol velmi malo uctov preto ziadna ally ani len neuvazovala ze presunie nejakych hracov do pustiny. lebo to by tento server zabilo uplne. par dni po starte prisli o O o a ako jediny sa kompletne presunuli do pustiny. v strede sa to mlelo (aby sa vobec nieco dialo na servery ked tu bolo 1400 uctov) a oni setrili a popkarili v p ustine co malo za nasledok ze boli jediny s burackami na div. len hlupak dokazal polemyzovat uz pred stavbou kto tento div aj dostavia a len hlupak sa tymto divom bude bude chvalit. najme ked vas este podorila skratka. nevyhrali ste preto ako legendarne ste zahrali - ale preto ze tento server vyzeral tak zle zozaciatku ze do pustiny radsej ani nikto niesiel.

od zaciatku sa na odstranovani top armad podielalo par uctov. SZMM, Speedlams, Oldshatterhand a DLML. robili sme takmer neustale akcie na top ucty. ja osobne som nechaval hracov skratky v mojom okoli dychat a ich defarov som nefarmil. na spolocnych akciach som odfajcil 3 velmi pekne vystavane offky, Speedlams 2 vystavane offky (DLML len jednu co znamena ze pomer aliancii 5 riadnych armad versus jedna) a preco? aby sa nakoniec ucty ktore som setril utocili na nas div? aby defari ktorych som nefarmil nalozili dediny aliancie o O o? Spisiak je moj dlhodoby super na speedoch. Lady som tento speed ucil robit kobercove katovanie lebo ho nevedela. Oni dvaja za mnou prisli, ze by sme tento speed mohli odlozit problemy a skusit spolupracovat. a ze nam to islo ukazkovo. bohuzial posledny krat. cely som ten ich tah nepochopil. pripojit sa na stranu o O o nechapem to cele doteraz najma ked uz pocas vystavby sa dohadovalo ako sa bde katovat oOo tymi zbytkami co mame.

ono to mozno vyzera tak ze server je o vitazoch (o O o) a porazenych (ZAS), ale v skutocnosti je o vitazoch o O o porazenych ZAS a tich co utreli totalny debakel Skratka.

a este jedna vec ktora ma najviac mrzi na tomto servery. dnes odrovnal THORAX nas div silou 200k imperianov 100k equites caesaris a 30k katapultov.

jedno rano cca 2.5 tydna dozadu mi blikala zlta sprava na ucte. pisal THORAX - keby si ten utok poslal 10 minut skor tak sa nestihnem zobudit a cela arma je prec.

dal si pozor. pocas nasledujucej offenzivy som tam prisiel o vsetky tri offky.

sediment
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.02.2009

Povodný

cely tento server bol slaby nvm preco vycitat o O o ze nehralo na strede kazdy hra svoju hru a to ze je ally o O o top ally na servery to nemoze nikto vyvratit
    1-najlepsia ofenzivna ally na servery
    2-ally s najvecsim pop priemerom
    3-ma najviac hracov vtop 20 pop ci off
    4-prvy dvaja najlepsi hrdinovia
    5-najvecise offky na servery ci katovacie alebo normalne

to ze na nas nikto neutocil a ked prisiel bud do praznej dediny alebo do betonu nieje nasa chyba ale podla mna konkurencie spojenie zo skratkov? kto zacal prvy naberat spojencov ako napr ally §Mor-Ho§ hned potom ako sa o nich skratka rozbila

tento server bol aj je strasne nudny ale nikomu netreba vicitat styl akym hraje travian! je to kazdeho osbna vec aku zvoli taktiku

vsetko

S.
    z Z z
    divsveta,eu
    o O o

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.02.2009

Povodný

a este by som doplnil ze ma len 12 clenov co ally ZAS 27 a rozdiel v pocte off bodov je nieco viac ako 3xnasobny
    z Z z
    divsveta,eu
    o O o

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mjm5
    Registrovaný dňa
    29.08.2010

Povodný pre sedimenta

Takmer cely ten tvoj prispevok bol trapny Presnejsie to ako opisujes ally o O o....
    Presne ako vravi Oppy - je to o style hrania, takze aboslutne nechapem co sa ti nepaci na tom, ze niekto ide do pustiny a niekto hra na strede. My hrame v pustine uz X speedov a zatial sme tu ostali ako jedina ally, co sa stale zlepsuje. Ostatni vznikaju a zanikaju, ale o O o tu tvrdi muziku, resp. robi jazycek na vazkach uz hoOodne dlho rokov.
    A ked uz hovorime o strede. Len tak na margo...kde hral Thorax? Tak si chod umyt oci a lepsie sa pozri

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Xg4mrz
    Registrovaný dňa
    28.11.2008
    Lokácia
    Doma

Povodný

tiež si myslím, že sme neboli až tak odkundes... šak si to mal k nám dve hodky baranmi s botami

iXo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Citovať Originál od OPPY Zobraziť príspevok
    cely tento server bol slaby nvm preco vycitat o O o ze nehralo na strede kazdy hra svoju hru a to ze je ally o O o top ally na servery to nemoze nikto vyvratit
    1-najlepsia ofenzivna ally na servery
    2-ally s najvecsim pop priemerom
    3-ma najviac hracov vtop 20 pop ci off
    4-prvy dvaja najlepsi hrdinovia
    5-najvecise offky na servery ci katovacie alebo normalne

to ze na nas nikto neutocil a ked prisiel bud do praznej dediny alebo do betonu nieje nasa chyba ale podla mna konkurencie spojenie zo skratkov? kto zacal prvy naberat spojencov ako napr ally §Mor-Ho§ hned potom ako sa o nich skratka rozbila

tento server bol aj je strasne nudny ale nikomu netreba vicitat styl akym hraje travian! je to kazdeho osbna vec aku zvoli taktiku

vsetko

S.

Ked uz sa ohanas statistikami tak sa mi na tom neda nezasmiat . Top herovia a off rating - popkarcit a klikat offky a potom to vybijat na nataroch ? Robite ramena ? To su trotloviny toto. Ohananie sa poctom hracov statistikami a vseobecne to uz robia ludia len zo zufalstva

A teraz k teme o DS. Vyhrane s prehladom aj ked ma DS uz nezaujima ale gratulujem vopred

B.
    Naposledy upravil Bane21; 24.03.2012 o 16:03

Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania