Strana 5 z 5 PrvýPrvý 12345
Zobraziť vysledky 41 do 49 z 49

Téma: Diskusia o stavbe DS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Viking I
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Povodný

...nuž ja som síce Peter, pali je tuším prohybited-bure! ale tak skôr som to myslel, ze všetci, čo sme sa podieľali na stavbe, aj Ty emil, majo, 3gr3s pali a aj ja
    skx - 11 - Siking, tc3 - Viking

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mjm5
    Registrovaný dňa
    29.08.2010

Povodný

Citovať Originál od pavjan Zobraziť príspevok
    co ti na to mam povedat? jasne ze pustina... zahraj to v centre. to co si ty dal zahram na suradniciach 300 kedykolvek a este sa aj dobre vyspim narozdiel od triple accountu v centre moj zlaty. a to ci som jeffo alebo nie som, nepotrebujem nikomu vysvetlovat. top ucty tu hram roky. od prveho veku skx.

bol si clenom vitazneho zoskupenia? ja takmer vyhradne vitaznej aliancie. teraz je to vlastne prvy krat po hodne dlhej dobe kedy nie som (mozno preto som vytoceny). ale nechal som sa v tiahnut do debaty kto ma vacsie gule a nemam to za potreby. dneska mam nejaky zly den.
    beriem vsetko okrem tej pustatiny. skratka na tvoju vetu zahraj to v centre ti ja mozem kludne odpovedat... maj tu trpezlivost a hraj to v pustatine.... :-)

Registrovaný dňa
    29.08.2010

Povodný

Citovať Originál od Bane21 Zobraziť príspevok
    Jezis dalsi pacient co musel pisat statistiky. Ach boze chlapci chodte na pieskovisko sa posermovat

1.) Tvoj subjektivny nazor - ja mozem povedat ze to bol armagedon alebo kotol alebo este neviem kto.
    2.) Ked cloveka bavi plieska zlatky do toho aby videl 1 report nech sa paci to mi neprekaza aj taki ludia musia byt
    3.) Stavanie domcekov schvalujem aj ja
    4.) Ano... sucast...ale mozno v inom zmysle
    5.) Sudrznost mozno... s tymi spehmi by som si nebol 2x isty

@ -S- - to uz je take ze single account... stala vyhovorka. Staci hrat dual a da sa to dotiahnut daleko. Ale poznam 1 hru na nete ktoru hravam a tam ludia nemozu byt 2 na ucte Ked sa vam nepaci triple a multi acc napis do nemecka a navrhni im nieco k tomu.

Btw kolko off bodov si naskrabal so svojou offkou na nataroch ?

B.
    Reakcia: K bodu 1.... rozdielny uhol pohladu je mozno aj v tom, ze oOo tuje stale, kdezto Armageddon ani nepoznam a KOTOL tu jednoducho nebol...
    2+3 ----
    4- ?
    5- zatial sa ani raz nestalo, ze niekto niekomu vyzradil (ci uz omylom alebo zamerne) take info, ktore by ho stalo katovacku...

Registrovaný dňa
    29.08.2010

Povodný

Citovať Originál od CageJ Zobraziť príspevok
    Tak gratulujem uz takmer istym vitazom.

2)Vzdy jedna z TOP priemer pop na hraca - to je mi ukazatel neskutocny, pasce klikat
    3)sucast vitaznej federacie uz tusim po 5krat zo 6 poslednych - ano, hrajete furt s tymi, kde viete, ze vyhraju, keby ste prave naopak, vyrovnali silu servera ?!

ThoraX opat ukazal velmi peknu offku, no osobne som ocakaval viac jazdy, katov bolo ale na T4 krasa. Ked si vezmem ucet ThoraX, neverim, ze je to single ucet a, ze nemal ziviaci multak..
    2) 4 Galovia z 11 hracov, tomu uz sa hovori "pascoklikaci", to ano :-)
    3) ja som bol osloveny Matom7 zo ZAS este davno pred divom sveta, ze ci nejdeme s nimi stavat a moja odpoved bola, ze pockame okrem ineho aj nato, ci bude stavat niekto iny a ci to bude vyvazene. lebo najvacsia bblost by bola stavat dve najsilnejsie ally... takto sme mali o cca tyzden zabavy a nespania naviac :-)

na Thorax som mal zastup aj ja a ver tomu, ze sa tam hybali max traja hraci a z toho dva zastupy. ziviaci multak urcite nepotreboval, pretoze taku offku by som naklikal s artakom aj ja...

Registrovaný dňa
    29.08.2010

Povodný DS

chalani, gratulujem, ze sme to nakoniec postavili. div v T4 uz nechcem tak skoro zazit stavat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Citovať Originál od mjm5 Zobraziť príspevok
    2)odpoved bola, ze pockame okrem ineho aj nato, ci bude stavat niekto iny a ci to bude vyvazene. lebo najvacsia bblost by bola stavat dve najsilnejsie ally... takto sme mali o cca tyzden zabavy a nespania naviac :-)
    no nemal som prave tento server, ale napr. posledny T3.6 ci predposledny T3.6, kde ste sli s K0T0Lom/K0TLom..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

Citovať Originál od mjm5 Zobraziť príspevok
    beriem vsetko okrem tej pustatiny. skratka na tvoju vetu zahraj to v centre ti ja mozem kludne odpovedat... maj tu trpezlivost a hraj to v pustatine.... :-)
    Ja fakt neviem... Vyzeras ako skuseny hrac, tak snad si tu nemusime vysvetlovat kde je hra tazsia ci v pustine alebo v centre. Hral si v pustine bez utokov s dvoma zastupmi. Ja som hral v centre cely vek BEZ zastupu s troma dualmi cize podmienky takmer rovnake. zatial co ty si si prve dva mesiace raz zacas klikol budovu a kazdych 12 hodin slavnosti a presunul suroviny, tak v centre musis byt nonstop v strehu a namiesto budov a slavnosti klikat armu jak besny ktoru, nehromadis ale priebezne rozbijas. stale na teba niekto nieco skusa a ak ti ostanu suroviny kliknes budovu...

Armu ktoru si naklikal v pustine - pekna. Nic menej mal som rovnaku (s tym rozdielom, ze som ju budoval 3x od nuly) a k nej dve dalsie.

Takze k tvojmu argumentu - maj trpezlivost zahrat to v pustine. Uznavam asi by som nemal. Hram travian pre zabavu a tu mi poskytuje boj. Nie pohlad na to, ze som prvy v populacii, ale pohlad na histericke jerixove HSky ked som mu vymazal hlavnu offkarsku dedinu, alebo citanie skype konverzacie kde vidim JAAJA od srdca nadavat lebo som mu ukradol aresa a popritom preoral obilie na nulu v hlavnom MC15 a mnoho dalsich situacii ktore produkuju zabavu...

sediment
    SKX Sediment, ucet SZMM

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa fenix
    Registrovaný dňa
    09.12.2008

Povodný

travian na sk speede uz z daleka nie je to čo býval ak mozem povedat ze býval ..... su dva druhy hracov .... obaja to vedia hrat a su dobry ale maju rozdielne ciele ... jedene sa chce zabavit co je podstatou tejto hry --- sediment ..... druhy chce vyhrat co je cielom hry ... pustina

tak do seba nerypte .... ked niekto ostane v centre a maruje to o dusu tak mu ide o zabavu a uzitie si hry

ak sa odstahuje chce ju vyhrat .... co tu furt riesite kto kde hra, nech kazdy hra kde chce a ako chce hlavne ze dostane to pre co isiel hrat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

A co tak zamysliet sa, preco odchadzaju hraci(aliancia/e) do pustiny?
    Tie "top" ucty v centre su tu nonstop, niekto mozno rad hra single a zastup, a stred by kôli trialom v centre neutiahol, a to ako z dôvodu aktivity, tak aj zlatky, je rozdiel ked zlate kupujes sam a ked kupia traja...to je teda sakra rozdiel...
    Preto netreba odaudzovat pustinarov, jednoducho kazdy hra len pre potesenie z hry, no ak by bol single v strede tak si to potesenie neuzije, kedze (ok, beriem ze su zavislaci, ale zostanme na Zemi, nedá tú aktivitu) ho tie nonstopky daju dole..
    A preto : hrac v strede-- aktivita obrovska, potesenie z bojov pocas celeho servera
    Pustinar--mensia aktivita, potesenie len ked odchyti offku a na konci....
    Kazdy si vyberte, co vam vyhovuje a co sa vam paci.
    Ak je v mojich prispevkoch chyba, pisal som to z mobilu, NECHAJTE TO TAK!, nikto nie je dokonaly
    --nexus s--
    Nehram :P odolal som

Strana 5 z 5 PrvýPrvý 12345

Pravidlá prispievania