Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 26

Téma: Malo by sa to zmeniť...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

Pokial ja porusujem pravidla fora tym , ze upozornim na to co by sa stavat nemalo , tak sorry ...
    Ale myslim , ze aj ty by si si mala rozmysliet co sem pises... Nie som ziadny zajacik a viem c si dovolit mozem a co nie. V prvom rade treba nieco urobit a potom niekoho obvinovat s porusenia pravidiel... Ja osobne neviem ake pravido som porusil...

p.s. na to ze miesto farmenia su len navstevy myslim netreba poskytovat ziadne dokazy Ampe...
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 08.04.2012 o 19:50

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

je tam ten +/-, čiže sa s tým zmier. mal si si načasovať útok lepšie.
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Citovať Originál od paprika1 Zobraziť príspevok
    Mal by sa zmenit pristup niektorych ludi z TT , niekdo si chcel urobit volno skorej , tak proste pustil funkcie primeria skorej...
    Tvoj prvy prispevok je jasnym porusenim pravidiel a to konkretne tohoto:

Ďalej je zakázané akoukoľvek formou riešiť prácu TT na fóre. Ak tak chcete učiniť, urobte to cez súkromné správy alebo, ak by ste sa chceli sťažovať na:
    MH alebo Support, napíšte mail na admin@travian.sk
    Moderátora, napíšte mail na mmo@travianteam.com

Pokial ja porusujem pravidla fora tym , ze upozornim na to co by sa stavat nemalo , tak sorry ...
    Ale myslim , ze aj ty by si si mala rozmysliet co sem pises... Nie som ziadny zajacik a viem c si dovolit mozem a co nie. V prvom rade treba nieco urobit a potom niekoho obvinovat s porusenia pravidiel... Ja osobne neviem ake pravido som porusil...

p.s. na to ze miesto farmenia su len navstevy myslim netreba poskytovat ziadne dokazy Ampe...
    Tvoj druhy prispevok uz dava aj trosku zmysel, co ta trapi, ale aj tak ziaden dokaz. Poslal si utok, ktory mal dopadnut par sekund pred zacatim mieru a uz nedorazil, tak ako si chcel?

A to p.s. ano pocas mieru prinasaju vojaci pozdrav, tak to je nastavene. :P Jak by povedal jeden kolega z TT Its not bug, its FEATURE. {sry za anglictinu}
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

Tu nejde o utok , ktory by mal dopadnut par sekund pred primerim , ale o cca 750 utokov , ktore mali padnut minimalne 7 hodin pred. Pokial by islo o minutky , alebo aj jednu hodinu , tak nerobim patologa. Na SK5 farmim veselo este aj teraz a SK1 nechapem... Pokial som porusil VASE pravidla , beriem na vedomie a lutujem ze som sa vobec ozval. Ja blbec som si myslel ze mam pravdu , ale asi nie. Uz taku chybu nespravim , budem radsej potichu suchat nohami...

p.s. Pravidla su vyhodne len pre potrebu prevadzkovatela , aby mohli umlcat nespokojnych uzivatelov...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Na SK5 farmim veselo este aj teraz a SK1 nechapem...
    Mier je nastaveny na nasledujuce servery:
    TS1, TS2, TC3 a TS6

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Mohol by si riesit veci po jednom, nie sucasne.

Napr. ak si neprecitas, ze na SK5 NIE je primerie, tak to znamena, ze tam kludne mozes farmit.

Potom neviem, co opisujes o SK1, kedze tam je primerie od polnoci.

Apropos pravidla. Nie, pravidla su pre tych, ktori sa nevedia spravat. Ten kto sa vie spravat normalne a zabavit sa s online hrou, ten ich ani citat nemusi...
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

a ty si vies dovolit obvinovat TT z toho, ze mier zacal inokedy len preto, ze uz chceli mat volno? ale to uz ti anpetu vysvetlil, okrem ineho tu pises kde kade, do temy co s tym vobec nesuvisi, a akoze ja mam s tym co urobit, ze zacal mier inokedy? ja som ta upozornila na porusovanie pravidiel fora, co aj naozaj si porusil
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

Ospravedlnujem sa celemu TT , ze som mal odvahu sem nieco napisat a aj za to ze vobec hram tuto hru. Z mojej strany mozem slubit , ze toto je moj posledny prispevok a mozno aj posledny server. Hram uz dost dlho , nie som pokial viem ziadny chronicky stazovatel , ani prispievatel a vidim , ze aj tak nikdy nebudem mat pravdu...

Zbohom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Co ste dneska vsetci ludia pojedli dajake pokazene vajicka alebo co ? Uz 2. topic co citam a nedava mi zmysel vdaka ludom co ho zalozili

Ci ja mam nejake pokazene vajicka v sebe ? (sry za OT ale nedalo mi angel )

B.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Vobec nejde o to ci si nasiel odvahu, alebo nie. Ak mas nieco na srdci, kludne pis, urcite ti radi odpovieme. Ale obvinovat niekoho z lenivosti bez dokazov je trosku tvrde. Nehovoriac este v tomto konkretnom pripade. Cisto zo zakulisia mozem prezradit, ze s Adminom sme kontrolovali serveri ci nahodou prechod na mier nesposobil nejake problemy. Cakal som aj na supporte aj na fore spravy, ci nahodou nieco nekrachne, aby sa to mohlo okamzite riesit.

Cize na zaver, kludne pis, pytaj sa, ries co mas na srdci.
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania