Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 26

Téma: Malo by sa to zmeniť...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2012

Povodný Malo by sa to zmeniť...

Musím sa ozvať lebo mi to nedá. Nepáči sa mi keď neustále na mňa útočia niekoľkonásobne silnejší
    hráči. Možno to nieje len môj problém a určite si to všimli aj iný hráči. Mali by sa stanoviť určité pravidlá,alebo by sa to malo nejako limitovať. Napríklad ja som mal len 80 falnaxov a 30 šermiarov celková populácia bola asi 300 a jedného pekného dňa sa moja jedno mesačná snaha rozplynula,pretože hráč XY naklusal ku mne s takou armádou že by porazil nie len mňa ale aj 5 ďalších dedín okolo mňa. A to nehovorím o tom,že to bol útok ktorý sa opakoval v minútových intervaloch čo ma úplne odrovnalo. Čo sa dá vtedy urobiť? Nič! O čom to je potom všetko. Človek potom nemá chuť hrať ďalej.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný

Co sa vtedy da urobit?
    Pustit si single player sim city...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Skus tento postup pre buducnost. Je to bojova hra, tazko niekoho obmedzovat. A niekde si musia nahanat ego...
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný prepac

ono vies hrame tu cely vek natvrdo, nechcem byt zly pripadne sprosty ale aj moj syn 12 rocny sa to pokusa hrat uz treti rok, aj som mu klikal na ucte niekedy, chcel byt s nami v ally (to som mu hned vyhovoril a vyšmaril na iny vek), ale jednoducho je to online strategicka hra, ano prisiel si o vojakov ale predstav si ze niekto tu maka pol roka a pride o to tiez, tak to je na šlak trafenie, odporucanie znie : ina hra, ine zaujmy, ani ja nebeham po travniku s ronaldom, by ma opinkal ako maleho

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa blondiacik
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Nitra

Povodný

raz si hore raz si dole.... tak ako povedal duchpuste niektory tvrdo makaju cely cas a aj tak im to nevyjde podla ich predstav. rada pre teba je snaz sa naucit hrat tak aby si tym ostatnym neskor pripadne nabuduce dokazal ze casy sa zmenili

PS: aj tak sme ta opinkali duchpuste

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.02.2011

Povodný

sice ta chapem, moj prvy server som zacal v polke a ani cela nasa ally nestacila na jedneho hraca. ale aspon som sa to naucil hrat, unikat, stavat ukryty, komunikovat s celou ally. a vzdorovali sme niekolko tyzdnov. boli sme odbojne farmy. krasny server, az na ten koniec...

dalsi server som zacal od zaciatku a islo to same. travian je narocna hra, najme na cas, cize ak si chces 2x denne kliknut, rano a vecer, tak radsej hraj uz to spomenute sim city, ale o com by ten travian bol, bez hracov ako ty?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.03.2010

Povodný

Mal by sa zmenit pristup niektorych ludi z TT , niekdo si chcel urobit volno skorej , tak proste pustil funkcie primeria skorej...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

ako skorej inak nevadi ti, ze porusujes pravidla fora?
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Je pekne napisat taketo obvinenie tu na forum, bez akychkolvek dokazov, alebo konkretnych informacii, ale mier spustaju nemci, urcite nikto z nas tu nesedel o polnoci, aby stlacil nejake tlacitko...
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

Citovať Originál od Ticky
    Pre servery plati nasledovne.
    - dany cas sa moze lisit ± 5 minut, preto sa na uvedene casy na 100% nespoliehajte.
    trololo

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania