Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 50

Téma: nova verzia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.04.2012

Thumbs down Nonsens

Ja teraz zacinam a mam problem sa vypracovat, kedze ma tie obilne obmedzenia neskutocne brzdia. Toto co sa teraz updatovalo je uplna debilina, ktora kazdeho iba spomaluje. Dufam, ze sa to vrati naspat, inac rusim ucet a podla mna to odradi aj mnoho inych ludi.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Neuveritelne ako mala zmena v hre dokaze oddelit dobrych hracov (taki co so zmenou nemaju problem) a slabych hracov (taki ktorym tato zmena robi obrovsky problem)...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.04.2012

Povodný Mala zmena ?

Prepac, ale ako mozes tvrdit, ze je to mala zmena ??
    Ja si teraz neviem predstavit, ako by som musel makat na obilnych poliach, ked si chcem spravit vojakov a aby som potom mohol robit aj nejake budovy ! Ved to sa vratilo uplne do najstarsich verzii travianu...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Vitazstvo v kazdej strategickej hre spociva v tom ako vymysliet taktiku ktora to vitazstvo prinesie. Mas rovnake podmienky ako kazdy iny hrac. Znamena to ze vopred priznavas ze nie si schopny vymysliet cestu ktora ti to vitazstvo alebo co najlepsi vysledok prinesie?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.04.2012

Povodný

Jasne, ze to nejako vymyslim. Len ma mrzi, ze sa robia take zbytocnosti.Ktore iba kazia chut do hry...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Eiko Zobraziť príspevok
    Pojde vobec postavit sklady a sypky v katnutej dedine? Nemalo by nie? Pretoze nemas "volne obilie". A tym nemozes postavit sklad a bez skladov nemozes ist ani na vacsiu uroven s poliami.
    Ak je tu nejaka vynimka alebo som zle pochopil to antiDC, dak ma prosim opravte, dakujem.
    deathcrop diky vykatovani by mel fungovat porad na stejnem principu, tzn tomto: http://answers.travian.sk/?aid=254#go2answer

Madafaka: vojaci se do te obilne bilance vubec nepocitaji, s tema muzes jit do minusu kolik chces, jen proste musis mit dost toho "volneho obili" na stavbu budov, pricemz to "volne obili" bude obvykle jine cislo nez ta produkce, kterou vidis vpravo od vesnice.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.04.2012

Povodný

Merlouska: Ale ked s vojakmi pojdem do minusu, potom sa mi nebude moct dat stavat budovy. O to tu ide. Lebo ked budem v minuse, bude to znamenat, ze ,,volne obilie,, nemam uz davno a tym padom budovu uz nepostavim, pokym nevylepsim xyz-krat obilne polia.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

este jednou: vojaci se do bilance "volneho obili" vubec nepocitaji

takze priklad..

produkce obili 500 bez zlatek a hera; se zlatkama a herem to bude dejme tomu 700 .. jen na okraj, cisla jsou vycucana z prstu, jo?
    populace vesnice 450
    vojaci se spotrebou 300 obili

celkova produkce obili je 700-750, tzn. -50, ale protoze vojaci/zlatky/hrdina se do toho NEPOCITAJI, tak produkce "volneho obili" je produkce bez zlatek a hera minus pocet obyvatel, cili 500-450, tzn. +50, coz znamena, ze budovy si muzes stavet do aleluja, bo mas v zasobe produkci 49 obili na stavbu budov

uz je to jasnejsi?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.05.2010

Povodný

Budovy sa mi dajú stavať a to som s obilím v mínuse polovice mojej popky.. zrejme musíš mať produkciu ktorá pokryje spotrebu budov. Vojaci sa nepočítajú.. (tak si to vysvetľujem ja) :P

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Aby sme to ujasnili. S budovami to bolo vzdy tak, ze sa kontrolovala produkcia v danej dedine, abyi zabranila sa dostat do minusu s obilim. Ked si vsak mal zapnute +25% obilia a hrdinu s pridavanim bonusu na obilie, tak sa situacia dramaticky zmenila, ked si o jeden z bonusov prisiel a vela hracov tak prichadzalo do stavu, kedy sa len velmi tazko dostavalo z DC. Tentokrat sa to upravilo tak, ze sa nezapocitavaju do kontroly tieto bonusy a tym padom sa automaticky chrania hraci, ktori by sa tak nevedomky do DC dostali.

To bolo jedine, co bolo touto zmenou sledovane.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania