Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 50

Téma: nova verzia

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

ok toto co tu opisujete je uplne super vec ale teraz si predstavte lamku, neurazam, ale hraca co ma 30 zlatiek na ucte, setri si ich, postavil hrdinak na lvl1 v pripade potreby presunu hera do dediny, a teraz pride nejaky hrac co si hladka svoje ego cize ja a mne podobne typy a urobime mu tam DC, ved sa zblazni, tu dedinu do konca servera hore neda, syn hra na inom serveri toto sa mu stalo tak kym to postavil tak mu to jeho tempom trvalo tyzden, predsa to hraju aj ini nezavislaci co nezlatkuju, cize viac menej sa touto inovaciou poskodili slabsi hraci

a toto co tu odznelo ze slabsi hraci, nevymyslis inu strategiu? tak inu strategiu by aj programator a jeho nohosled mohol vymysliet ze ako vyspekulovat zhromazdisko, mas 1000 utokov von a do toho supnes 6katovu vlnu kym ju najdes aby si ju mohol vratit (bezne cistku tu obiehaju katovacie vlny, nestava sa to iba mne) tak ti jednoducho odide, pri starom type si zroloval mysou dole

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

duchpuste, a ted si ty predstav lamku, co ma 35 zlatek, naklika si bonusy, nacpe hrdinovi body do surovinove produkce, ma +100 obili.. pak skonci bonus produkce, hera mu zabijou, lamka ma najednou -50 obili a pise na support, ze nevi, co ma delat...

ta zmena je delana prave kvuli takovymhle hracum, kteri netusi, ze o produkci obili muzou velice snadno prijit a pak nevi, co dal..

katovani tu bylo, je a bude, tomu nikdo nezabrani, ale rozhodne si myslim, ze vetsinou se novacci dostavali do obilne smrti prave kvuli skonceni bonusove produkce nebo kvuli smrti hrdiny..

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

ja netvrdim ze nemas pravdu ale tam mu poradis rychlo, utekaj za mamkou nech ti dobije zlatky, ale v mojom pripade bude tyzden plakat do vankusa

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

1. Neviem si predstavit ze by zo supportu isla niekomu sprava> Vies co, cele je to tvoj problem, ale ked si dobijes zlatky a naklikas si plusovu produkciu tak sa tvoj problem vyriesi. < To by bola velmi spatna podpora...

2. Takychto sprav od zaciatocnikov je na supporte naozaj vela, vacsinou pri zaciatku servera, viem o com pisem...
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Pekny argument ze niekto bude plakat do vankusa... Na to je rodic aby dietatu zakazal robit veci ktore ho prinutia do toho vankusa plakat. Malolety moze hrat hru iba so suhlasom zakonneho zastupcu takze nie je nic jednoduchsie ako mu hru hrat zakazat ked ma niekto takyto problem. Nie je nasa vina ze rodicia maju deti rozmaznane a nemozu im hru zakazat lebo by im dieta zacalo skakat po hlave alebo deti rozmaznane ze nemozu prehrat v hre lebo ich nevedia naucit ze je to iba hra kedze sami su arogantni a sebecki a vzdy musia vyhrat za kazdu cenu a potom dieta to co vidi u nich musi tiez... Priciny tychto problemov hladaj inde a nie u tvorcov Travianu.

Pre Merlousku: Za seba ako clena tohto fora (nie clena TT) ti chcem podakovat ze prispievas na nase slovenske forum a radis hracom co sa pytaju. Ale bohuzial tato skutocnost ma aj negativnu stranku veci. Vyzera to potom tak akoby sme my (pod pojmom my myslim vsetkych co chodia na toto forum) nic nevedeli a iba ty vedela vsetko. Nie je to moj nazor a nemyslim si ze to kvoli tomu robis ale moze to tak vyzerat. A potom tvoji kolegovia z ceskeho TT kydaju na vasom fore na nas ze sme neschopni a ze nie sme schopni davat hracom relevantne informacie (vid. Multihunter johnH a jeho uzasny prispevok kritizujuci toto nase forum).
    Naposledy upravil RoyKeane; 12.04.2012 o 01:43

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný ale no tak

roy ma neštvi, pisem nieco o rozmaznanych detoch? ako nechcem byt na teba hnusny, ale toto je na smiech som tu dal priklad a ano hraju to aj deti, neviem co sa nebijete aj za mladych zavislakoch, urobit im detsky server, cim skor sa naucia na tuto hru tym skor tu bude nova mlada krv, mam 3 deti a nie je jednoduche ich vychovavat ale toto nebol najlepsi priklad ze ZAKAZ a basta, pisem tu o rieseni alebo skor o probleme sa dostat z DC, mate ubytok hracov po tomto novom probleme ich moze byt viac,
    a co sa tyka supportu ved si poradil jedno z rieseni dobit zlatky, druhe riesenie je deffnut a nemat DC

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

To co pises by Travian bez vacsich problemov robil keby to nezakazovala legislativa. Takze sorry ale znovu musim napisat ze je to plakanie na nespravnom hrobe. S tym proste Travian nic neurobi ze oficialne podla VOP je hra urcena iba dospelym osobam. Aj tak vsetci vieme ako to v skutocnosti funguje. Iba som chcel poukazat na fakt ze bezny hrac (dospely clovek pre ktoreho je hra urcena) s tymto nebude mat problem. A malolety hrac nemusi vyvojarov zaujimat resp. oficialne ich nemoze zaujimat takze robit v tomto ustupky pre uzku skupinu hracov je bezpredmetne. Kazdopadne ja tento update hodnotim velmi pozitivne. Staci ked si spomeniem na vlastne zaciatky. Ako novy hrac som si nekupoval zlatky. Mal som iba zlatky co som dostal a ked som ich investoval do zvysenej produkcie a ta skoncila tak som bol velmi prekvapeny aky deficit obilia som odrazu mal. Takze pre novych hracov je to velmi pozitivna zmena a starsi hrac nemoze mat problem sa prisposobit kedze 99% starsich hracov sa nazyvaju "elita" a predsa mala zmena hry nemoze z "elity" urobit lamera...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.04.2012

Povodný

RoyKeane: Je zajímavé, že si tak rychle všímáš příspěvků na cz fórum. Každopádně nebyla to kritika, ale pouze objektivní názor na věc. Ještě někdy v 18 hodin slovenští hráči něvěděli proč jim nejdou stavět budovy (měli nedostatek obilí - změna obilné bilance). Evidentně to nevěděli ani členové TT, když se tu čekalo na potvrzení administrátora hry. Tak jsem pouze poukazoval na to, že vy tolik infomací jako my nesdělujete a není to poprvé. Proč? Protože nás na supportu obviňovali ztoho, že je špatně a nedostatečně informujeme. Každopádně být vámi, tak neznechucuji působení merlousky na tomto fóru. Protože vám zde i TT poradila v dosti věcech, takže se mi nezdá vhodné jí zatahovat do mojich komentářů. Nehledě na to, že jsem nic tajného neprozradil. Všichni si toto fórum můžou přečíst.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Poprosim oboch zainteresovanych, aby sa presunuli do sukromnych sprav. Nechajme tuto temu cistu s otazkami a odpovedami na nove funkcie implementovane v hre.

Z mojho pohladu nech odpovie na otazku ktokolvek, dolezitejsie ako kto odpoveda je, ci je odpoved vcas a ci je jej obsah spravny.

Dakujem
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.05.2010

Smutný

V tomto sa musím zastať duchpusteho.. Toto je môj 4. pokus v traviane a nikdy som nemal viac ako 4 dediny, preto sa považujem za začiatočníka. Predstava že mi niekto katne obilné polia a sýpky pre mňa znie dosť desivo. Nemám skúsenosti, z ktorých by som v momente vyvodil správny postup ako zvrátiť zánik účtu. Tiež nemám partiu ostrieľaných borcov za chrbtom (viď uzavreté aliancie čo sa poznajú už xy vekov). Priemerná aliancia má málo kedy dosť prostriedkov na obranu nejakého obra zo servru. Čiže keď mi budú chodiť pravidelné katovačky neuživím obranu, pokiaľ nebudem na účte 24 hodín denne pretáčať suroviny do obilia a stavať si crop aby som mohol rozšíriť sýpku.

Bez tejto zmeny by som mohol natvrdo vystavať sýpku a naposielať si obilie nech má čo obrana konzumovať.

Viem že toto by som mal písať nemcom, ale mal som potrebu podporiť tento negatívny názor :/

btw. už pár rôčkov som dospelí, takže tento problém neplatí len pre deti :P

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania