Strana 4 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 31 do 40 z 42

Téma: Nefunkcné správy v hre

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa data
    Registrovaný dňa
    06.05.2009

Thumbs down

Hotova komedia nastala, nemozem povedat ze od zaciatku tejto sk3 ale od zaciatku stavby divu... Nemam chut nikomu nic pisat, ucet mam zablokovany a chut hrat ma presla, dakujem... Na sk3 hram uz 4 krat, ale doteraz som bojoval vacsinou vojakmi, a protivnici bojovali proti mne tiez vojakmi, cestne boje, zasluzene vyhry aj prehry. Podvadzanie vtedy sa neda porovnat s podvadzanim teraz. Nech uz vyhrame my alebo vy, ani jednu stranu nebudem povazovat za vitaza.
    NWK

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Goer
    Registrovaný dňa
    07.07.2010

Výkričník

Toto co sa deje na sk3 je vrchol primitivizmu...nikdy by som nepovedal ze sa najde idividualita ktora v tejto faze hry blokne stavitelsky ucet plus polovicu ally...a tie spravy to uz je iba ceresnicka na vrchol tejto frasky. Som znechuteny a zacinam sa stotoznovat s tym ze je to moj posledny server...

//Vrchol primitivizmu je stale dookola omielat to iste. Pokial ban dostal ucet ktoreho si ty majitelom tak v prispevkoch vyssie mas napisane ako to mas riesit. Pokial ho dostal niekto cudzi tak ty o tom vies houby preco ho dostal a nemas najmensie pravo to riesit ziadnym sposobom. Ani tu na fore ani nikde inde.
    Naposledy upravil RoyKeane; 27.12.2012 o 17:19
    SK1 Pozberanci

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.12.2012

Povodný

Takže 1, tie správy sa riešia fakt už dlho, to by mali nemci opravit do pár hodín, nieje to až tak závažný problém (Prípadne ak zlyhala databáza správ mali spustit novú databázu a na staršiu sa vykašlat...)
    2, za 5 rokov hrania travianu som sa nestretol s tým žeby bol stavitelský účet bloknutý, ked som bol ešte "fórum-maniak" dočítal som sa ohladom blokácii stavitelského účtu kvôli botu ale teraz pozor: daný MH 3x písal stavitelovy že porušujú pravidlá a že ak v tom neprestanú tak ich bloknú.... nevidím dôvod prečo by sa nemohlo jednat rovnako aj tu...

Ale ak si daný človek nevstúpi do duše ťažko sa dá dačo zmeniť, dá sa bojovať proti hráčom čo majú špehov aj proti tým ktorí majú neobmedzený prísun zlatiek ale bojovať proti MH sa nedá

škoda že nemci namiesto MH nenaprogramovali bota ktorý by kontroloval bech servera a pri hocijakom porušení by rovno dal trest
    w.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

V pravidlach hry nie je nikde napisane ze ucty stavajuce Div sveta maju urcitu vyhodu oproti inym uctom. O to viac by mal majitel takehoto uctu dodrziavat pravidla hry a davat si pozor. Pokial tak nerobi je to len a len jeho chyba takze svoje pripomienky smerujte na majitela tohto uctu. A samozrejme ze pred vami neprizna co urobil a bude sa hrat na svatuskara. Ved je jednoduchsie zvalit vinu na TT kedze TT nemoze poskytnut informacie o tom inym hracom. Tymto sa uzatvara komentovanie zablokovania nejakeho hraca a vraciame sa k teme.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.12.2012

Povodný

§2 Interakcia

§2.1. Posielanie surovín je kontrolované automaticky. Ak hráč prekročí limit posielania surovín, systém mu nedovolí posielať ďalšie suroviny.
    Bude sa zarátavať poslanie surovín priamo hráčovi, výmena cez Trhovisko, ako aj nakradnuté suroviny. Výnimkou bude Div Sveta, kde je možné zásobovanie surovinami neobmedzene a dediny s artefaktom, ktoré môžu byť zásobované neobmedzene obilím.

takže je tam určitá úlava

ale k téme dostali ste aspon dakto z TT vyjadrenie od nemcov či to chcú vôbec opravit alebo už budú nato kašlat do konca servera? ja len že v aktuálnej fáze hry je hra bez správ priam nemožná a ešte jedna otázočka, neexistuje dačo ako dáky chat na danom serveri lebo ak toto má pokračovat dlkšie nebolo by zlé urobit dáky oznam aby sa vedeli hráči dáko skontaktovat cez iný komunikačný prostriedok...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

Spravy uz idu :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.07.2011

Povodný

Citovať Originál od tesls Zobraziť príspevok
    re al4panika: A ty si myslis ze mozme veselo stavat DS aj nadalej. Tak toto rozhodne neni nasa vyhoda
    akože ved ste ho stavali.. suroviny vám tam isli poslať.. a div poskočil na úrovni
    bolo to účelovo bloknuté.. od nás sa tam nedal poslať útok..
    ak ste v tom nevinne.. tak treba žiadať všetky peniaze čo sme tam za celý server dali, aby nám vrátili... toto tu na sk3 sa nedá nazvať travianom, ale výsmechom... to čo sa tu dialo sa jednoducho nedá ospravedlniť

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2008

Povodný

bolo primerie ak si si nevsimla ako si tam chcela utocit? a to co sa dostavalo bolo odkliknute este pred bloknutim...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

nuz utok ide poslat aj pocas toho primeria s dopadom napriklad tesne po skonceni primeria - podobne ako na mna poslal jeden nemenovany protihrac vlacik v case mieru ,a ktory ku mne dorazil az dnes pred 12 davno po skonceni primeria. Takze to fakt ide a nam to rozhodne nijako neposluzilo a nakliknuty bloknuty div pekne rastol do krasy bez hrozby utoku - to je vysledok. Ci to bolo alebo nebolo ucelove to mi je fakt jedno - nech to uz dako skonci.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tesls
    Registrovaný dňa
    05.12.2010

Povodný

Re Mirec, Re Al4panika: Nejdem upresnovat kolko, ale stratili sme dost vela hodin tymto blokom. A ano, stavba isla preto, ze bola nastastie pred bloknutim nakliknuta. Dostali sme aj trest, takze rozhodne nam ta situacia zivot neulahcila...

Matej
    Tesla @ sk1 - http://imageshack.us/f/155/spomienkanask1.jpg/ - spomienka :)
    Tesla @ TC4

Strana 4 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania