Strana 11 z 16 PrvýPrvý ... 2345678910111213141516 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 101 do 110 z 155

Téma: Artefakty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Nehadam sa, len ma zaujima..
    Pridava v T.6 arty admin ? Ano alebo nie ?
    Odvolavam sa na ten speed pred par vekmi..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Povodný

ja cakam kedy sa pan admin vyjadrí, kedy mi slecna/pani vicky da upozornenie alebo zmaze prispevok - pozname omielate tu o absolutne inych veciach ako bola tema zalozena... TT nesklamalo prvykrat vedia to vestci co hrali prekliaty server ts5 cely zalagovany odskodnenie minimalne ked vam pocas chyby servera chytia off odskodnenie 20 zlatych.. prepych hrajme dalej

co sa tyka zuzuli bol som snou aj s dalsou mh na pivo tak sa netvarte ze je to nemozne vianocneee trhy su trhy...

mne to pripada ze vsetka cina je na hracoch v ed ano sme.... nemame praco co povedat par krat nam pomazali prispevky a tento nechaju

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

A sme doma ,neskutocne ,az takto ,veducko ,ale sranda bokom stale neviete kedy to bude odblokobane
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

Citovať Originál od RoyKeane Zobraziť príspevok
    Sop sa urcite stretol s jednym exclenom TT. Ci a pripadne co mu tento exclen TT povedal mozeme iba hadat...
    stretol,preco nie? aj clenovia TT su normalni ludia,co si radi vyjdu za zabavou,a preto viem,ze aj medzi clenmi TT panuju viacmenej priatelske vztahy.dokonca som cital skype konverzaciu,ako si dotycneho exclena volal na stretko,ked nahodou pojde do Bratislavy (ci to bolo myslene vazne,alebo nie,vies asi len ty sam,ale skus teraz napisat,ze je to klamstvo ).ste poprepajany na facebooku,skype,icq a snad aj mobilmi..ze tu nieje ticky,to ma az tak neudivuje..stane sa..ale ze sa tu 2 dni riesi hento,a nikto z TT mu neda vediet,aby sa mohol dojst vyjadrit,tak to mi pride trochu zvlastne...nemohol by ho niekto z vas kontaktovat?
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

Citovať Originál od d4n0 Zobraziť príspevok
    ja cakam kedy sa pan admin vyjadrí, kedy mi slecna/pani vicky da upozornenie alebo zmaze prispevok - pozname omielate tu o absolutne inych veciach ako bola tema zalozena... TT nesklamalo prvykrat vedia to vestci co hrali prekliaty server ts5 cely zalagovany odskodnenie minimalne ked vam pocas chyby servera chytia off odskodnenie 20 zlatych.. prepych hrajme dalej
    ano mas pravdu, ze tu pisete skoro vsetci od temy, ale rozhodli sme sa do toho nezasahovat az keby boli nejake nadavky alebo nieco, to by sme museli zmazat celu temu, ked vas to bavi, tak si to uzite a oi nemozeme sa vyjadrovat za admina
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Citovať Originál od d4n0 Zobraziť príspevok
    co sa tyka zuzuli bol som snou aj s dalsou mh na pivo tak sa netvarte ze je to nemozne vianocneee trhy su trhy...
    ocakavam meno tej MH, inak poletia body za klamstvo.
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Citovať Originál od Black.Death Zobraziť príspevok

Viking - ty si teda prípad že pozdravujem Vendettu ktorá si po mojej skopírovanej správe na toto fórum kompletne zmenila heslá na účty tak si to teda vymýšlam
    Black.Death - sorry ale zatial som žiadny logicky argument od Teba nečítal - samé kydy. V každom prípade že ďakujeme za pozdrav. Neviem kto a či vôbec niekto vo Vendette menil heslo - my na účte máme stále to iste. To čo si akože citoval je bohapustá lož.

K artefaktom - sú kde sú - chápem Tvoje rozčarovanie že systém nepridal Tebe a napríklad takému Jefftorovi veľký artefakt rovno pred hlavnú dedinu. Rovnako to svrbelo nás na minulej TC4. Čo už - je to len hra.

To že nám niekto z TTeamu nadržiava je ďalšia hlúposť hodná návštevy u odborníka. Na minulom servery sme mali x krat bloknuty účet a spoluhráčovi dokonca zmizla celá hlavná dedina aj s offkou - dôvody nekomentujem - avšak toto by som nadržiavaním v náš prospech určite nenazval.

K ostatnym osočovačkám len toľko, že je dosť trapné keď sa tu 3-5 dohodnete na nejakej somarine a začnete to tu dookola omieľať a myslíte si že Vám to ostatný zožerú. To netreba hrať Travian - stačí si pozrieť večerné správy.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.02.2010
    Lokácia
    Bytča

Povodný

Navrhol by som keby sa všetci zúčastnený konečne ukludnili.Všetci tu máte rozdielne názory na vec a každý si obhajujete ten svoj a vždy budete.Veci ohľadne TT píšte do svojej sekcie tu je téma o "nečakaných" artoch na SK3 tak tu nespamujte s výčitkami na TT.Nezastávam si TT ani na nich nič nekydám..pri práci s ľudmi nikdy nebude vyhovené všetkým.Takže teraz spolu čakajme kedy príde Ticky a urovná situáciu resp. dá nám vedieť co a ako s artefaktami nemá význam sa tu osočovať a ani hádať nič s tou situáciou na sk3 nevyriešite...sorry za chyby ;-)

IkuŠka&StanuŠko (Stano)
    I love Nemesis ♥

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2011

Povodný

Citovať Originál od Vicky Zobraziť príspevok
    neprezivas to nejak moc? vzdy si najdete nieco zaco na nas nadavat, mala by si ist si vyvetrat hlavu, lebo sedenie cely den pri traviane ti nerobi dobre
    predstav si, že na travíku nesedím celý deň, mám aj iné rodinné starosti, nemám 15 aby som tu čakala kedy napraví TT chybu ale toho sa asi nedočkáme, ako vždy budeme čakať minimálne 3 dni

ako moderátorka nemáš zlatky za robotu keďže sa ti nepáči, že by tu sedel niekto celý deň? lebo tým, že my tu sedíme, tak TT z nás má peniaze, keby si náhodou nevedela a neprežívam to, to nie, len ma vie vytočiť, keď si svoju "autoritu" uplatňujete na nesprávnych miestach, to je celé

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2011

Povodný

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    ocakavam meno tej MH, inak poletia body za klamstvo.
    d4n0 myslel člena TT, áno boli sme na vianočných trhoch a stretávame sa dodnes, ale už v TT nerobí, myslím, že chápem prečo

Strana 11 z 16 PrvýPrvý ... 2345678910111213141516 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania