Strana 2 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 38

Téma: SK1 kvalitka

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Verim tomu ze ziadna diskusia neprebehne. Podla mna by som to mal cele zmazat, lebo vo viacerych bodoch boli porusene pravidla fora.
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Povodný

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    Verim tomu ze ziadna diskusia neprebehne. Podla mna by som to mal cele zmazat, lebo vo viacerych bodoch boli porusene pravidla fora.

jasne , zamiest to pod koberec, ako keby sa nic nestalo ze ....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.10.2009

Povodný

Sa cudujem že nereklamujete zmiznutie niektorych účtov Vam ich tento server dost pomizlo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Šípka

Citovať Originál od mtu Zobraziť príspevok
    Sa cudujem že nereklamujete zmiznutie niektorych účtov Vam ich tento server dost pomizlo

uz to neni zaujimave. si trapny , radsej nepis ak nemas co napisat k teme.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.10.2009

Povodný

reklamujete tu blbiny ktore niektore ani nie su bugmi napriklad ak zmizne artefakt že sa hrač zmaže admin nie je povinny ten art do hry pridat - pretože je to volou hraca ktory sa zmazal aj s artefaktom. a ten bug s tymi surovinami asi mate pravdu par krat sa to stalo aj nam mi prave hraci pisu ale bolo to len par krat a nezamyslali sme sa nad tým. Suhlasim že chyb bolo dost ale v žiadnom prípade neovplyvnili priebeh a výsledok hry tak neviem čo to sem na konci tahate - je dobré že ste to postrehli a snad sa to nasledne odstrani ale ani admin ani MH ani supporti s tym nemožu nic urobit - oni tu hru neprogramovali možu to maximalne posunut dalej.

Napisali ste už aj Billovi Gatesovi že Windows na kopec chýb ?

Vyzera to že toto cele divadlo vytahujete z jedneho prosteho dovodu - ako ospravedlnenie že ste tento server nevyhrali aj ked ste to na zaciatku servra SLUBILI hráčom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Eiko
    Registrovaný dňa
    19.03.2011
    Lokácia
    sk1

Povodný

zaujimave, tolko blbosti si vsimat, sa nediv, ze ste prehrali, ked si len robil screenshoty z bugov v hre. O tom bugu s nadmernym mnozstvom surovin som nevedel a ani nikto koho som sa teraz pytal nevie ako to funguje. Skusal som poslat normalne aj obchodnymi cestami (momentalne bolo 00:00 takze vyrazili obchodnici s nastavenim po 200k z kazdeho, nejako to ale nejde, neviem ako to funguje a ani ma to netrapi, "vyhral som" aj bez toho.

Ten archiv som prezrel tak zbezne no nejaka vyssia nosnost, alebo minuska pred obchodnikmi v prehlade nie su veci, ktore by sa dali realne vyuzit na vitazstvo.

Vzhladom na to, ze si sa s tym chvalil (ako si pisal) tak to asi vyuzivalo cele vase zoskupenie. Dali ste na bugy v hre, my na strategiu. Mozno sa nieco naucis a dalsi server to pojde lahsie, len si daj pozor aby si nehral proti PEGASu, to by si take lahke nemal...

Este mas 4 hodiny na hladanie bugov, potom to tu konci, tak nie ze budes este nieco klikat ale hladaj chyby, mozno sa server zrusi a vyhrate

Ja som si server s dualom uzil, dostali sme sa do fajn party, vela noveho nas toho naucili a nakoniec sme si aj katli div, sice z levelu jeden ale aj to sa pocita, napisane tam je, ze div bol zburany
    Dakujem aj tu - na fore, vsetkym s kym som mal tu cest hrat aj spojencom a nakoniec aj nepriatelom a najma tym, ktori rozsirovali tie hluposti o spolupraci s TT, fajne som sa zasmial takze som rad, ze aj super ma zmysel pre humor

Bolo to trosicku dlhsie nez som planoval, ale ked sa uz vyjadrit tak ned je to poriadne

S pozdravom Eiko z uctu Dark kings a dual je na dovolenke ale napisal, ze mam vsade pisat aj jeho, takze dakujeme a lucime sa obaja , Eiko & KaeSExtreme z uctu Dark kings angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2012

Povodný

Tak zbezne som si pozrel tie bugy co si zozipovane uploadol:
    -ak sa hrac zmaze a ma art tak zmizne s nim aj art(ako ti aj MH pisal treba ziadat admina o vratenie artu co tyzdne/dva pred koncom nema ziaden zmysel)
    -chyba v preklade(tie cudne znaky%%% a podobne )su len chyby v preklade textu nie je to bug ktory nejako ovplyvnuje hru

Uznavam ze ti obchodnici su naozaj cudni ale je to asi len vec nahody pretoze inak by sa taketo veci stavali castjesie a vedeli by sme o nich. Prejavilo by sa to aj na sypkomeroch kde by sa posielali krajsie sumy obilia nie 10-30K.
    Mam ale skor taky pocit ze si viac casu stravil(a nie len ty) hladanim chyb v systeme, namiesto toho aby si klikal ucet. Cakal som aspon dnes nejake pekne army, aspon na toho peruna no to co som videl bolo pre mna sklamanie army s 500 katmi alebo vase "divovky" 20/15 a 2-3K katov... smutne ale odzrkadnule to asi vasu silu, skusenost a umenie hrat.

Je krasne ze si nasiel par bugov no tie nijako zasadne nemohli ovplyvnit hru ani vyvoj situacie na sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný Bugy

Milý ujo Marhanca,
    v prvom rade by ma zaujímalo načo začínaš na fóre nejakú tému ak nechceš aby na to druhí reagovali.
    Ak si čakal reakcie typu "wooooow, to ako je možné, neskutočné toto, Marhanca na hrad, TT do plynu" tak je tvoje rozčarovanie asi pochopiteľné ale taký optimista snáď byť ani nemôžeš.

K obsahu daného .rar súboru.

Asi je ťažké vysvetliť ti čo je a čo nie je bug, keď ešte aj zverejníš proti pravidlám komunikáciu s MH kde ti korektne ponúka jediné možné riešenie problému (to že zmizne artefakt spolu s účtom nie je a nikdy nebol bug, hra tak funguje normálne), MH nemá právomoc artefakt vrátiť, ak sa bojíš napísať adminovi lebo máš nečisté svedomie (napríklad pre to že pol roka zneužívaš chybu ohľadne posielania obchodníkov mimo štandardné objemy surovín, áno vieme presne kedy sa na to u vás prišlo, zaujímavé že hráč Thunderbolt bol jediný ktorý chybu nahlásil, žiaľ keďže ostatní ste na to zjavne nevideli dôvod, pre nedostatok podkladov sa nepodarilo doteraz zistiť v čom presne chyba spočíva).

Áno zmiznutie natarky bug bol, prišlo sa na to a chyba bola opravená, okolo toho sa už popísalo veľa v druhej téme, ale zdá sa že to bude evergreen. Chyby v zobrazení či už jednotiek alebo čo všetko si tam mal sú spravidla spôsobené chybnými cookies, keďže všetky tie ďalšie povery čo sa po serveri šírili boli dielom trollingu (úmyselného uťahovania si z protivníka použitím prifarbenej skutočnosti alebo výmyslu za účelom pozorovania jeho reakcie a ochoty akcepotovať zjavný nezmysel ak pasuje do nejakého stereotypu, pozn. autora) či už zo strany OMFG, alebo PEGAS, nemá zmysel sa tým ďalej zaoberať.

Neviem sa dočkať tvojej reakcie
    S pozdravom
    Emperor

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.05.2012

Povodný slabota...

Odporucam strane KNIGHTS registrovat sa na africky server a tam mozno zazijete pocit vytuzeneho vitazstva nad pustnymi bojovnikmi.

Ak by ste aj tam nahodou prehravali a potrebovali komunikovat (vyhovarat sa) s africkym travian timom ozvite sa ovladam rec viacerych kmenov.

btw. gratulujem "nasej" strane k zasluzenemu a ku koncu lahkemu vitazstvu ale je to nasa sikovnost ze sme si server rozhodli par tyzdnov pred koncom

Ak budete mat chut a cas mozme skusit aj dalsi server v podobnej zostave pleasure

Braňo - DJW
    DeJaWu [sk1]
    OMFG

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.05.2012
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

a ešte jedne ďalší bug že Braňo máš najväčšieho hrdinu, chudáka Pufa si o to obral

Strana 2 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania