Strana 3 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 38

Téma: SK1 kvalitka

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.05.2012

Povodný hero

ráta sa len živý hrdina
    DeJaWu [sk1]
    OMFG

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Šípka

budem reagovat maximalne na Emperora na ostatnych sa mozem z vysoka vykaslat lebo dookola ako ten mlyncek omielate cele KNIGHTS a neviem co. Ste ako Fico a Dzurinda, dookola to iste na seba kydat... je to trapne a nezmyselne tak ku vam sa nevyjadrujem(tento odstavček povazujte sa moju reakciu)

emperor:

- je koniec servera, tak je snad trapne aby som dodrzoval nejake taketo pravdilo , ktore straca zmysel kedze trest ma nemoze stihnut(maximalne dalsi trapny ban na fore , co mi je fakt ukradnute ale v "hre" ma nema co postihnut , respektive v akej hre ked je konec)

-nepochopili ste ma . Viem ze zmiznutie artu neni bugg ale povazujem za nezodpovednost MH-cka , ze to nesleduje a neziada admina aby to vratil naspat. Od coho je plateni ? Od toho aby len checkoval multiučty na ktore vdaka roznym programom a strankam proste nepride aj ked sa potrha(nezabudnite sa teraz do mna opriet ze som mal 10 multiuctov ze...). Podla mna dostava peniaze za to ze sedi na riti a nic nerobi...

- emperor , s adminom som komunikoval napriek tomu, ze som buggoval obchodnikov , humor ze ale nebolo to o artoch ale o spehoch (ja som to nahlasil MH, ze on je pribrzdeny a neposunul to dalej a nevratili sa arty na server tak ja za to uz nemozem , za to je zodpovedny on)
    PS: Je velka skoda ze na tu chybu som prisiel len mesiac do zadu, fakt vcelku mensou nahodou , takze lutujem ze len jeden mesiac vyuzivam ten bugg

- Natarka , ako vravis , tema sama o sebe , aspon 1 chybu ste si priznali, pardon 2 chyby ste si priznali , este to ked si ty osobne nejako "skomolil" odosielatela a sprava dosla myslim ze Bomovi od MH ale tebou podpisana , tak to bola vasa druha priznana chyba(nevravim ze si mal pravomoc na MH ucet , len vravim ze si skomolil "odosielatela")

-tie ASCI znaky ako nadpisky , to som len tak hodil zo zaujimavosti , ze aj take nieco je. Myslim ze za take chyby sa odmenuje 1 zlatkou za kazdy nadpis , tak som zarobil 3 zlate ne ? angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Šípka

PS: stratili ste minimalne dalsich 100 hracov na travian, ktorych taketo "vadne a zabugovane" servery nebavia. Priznajte si sami , ze kvoli vasej lahostajnost ludia to uz nehraju. Teraz pozriem statistiky a vidim 6 serverov a tieto cisla :

Štatistika hráčov
    Registrovaných:
    10315
    Aktívnych:
    8508
    Online:
    945

Ked bolo o travik postarane(na prvom veku sk1 , tam som napisal raz mh, aby mi zmenil nick z Matthew770077 na nick Matthew , perfektny server) tak na tom serveri , na tom jedinom serveri bolo registrovanych 20 000 ludi. Tak mame sa o com bavit ludia ? Ide to s vami dole vodou a kto vam to taha dole vodou , som ja načrtol a na zvysok uz musite prist sami , ze kde koho treba vymenit a tak

Matthew.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

tvoje uvahy su dost scestne, co odstavec to blbost, takze toto je zas moj nazor na teba, nema zmysel to ani rusit, nech si kazdy urobi mienku sam, to ze porusujes pravidla hovori same za seba, nielen na fore ale aj v hre...
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2012

Povodný

Citovať Originál od Marhanca Zobraziť príspevok
    PS: stratili ste minimalne dalsich 100 hracov na travian, ktorych taketo "vadne a zabugovane" servery nebavia. Priznajte si sami , ze kvoli vasej lahostajnost ludia to uz nehraju. Teraz pozriem statistiky a vidim 6 serverov a tieto cisla :
    Matthew.
    ak su to taki "plačkovia" ako si ty tak ja osobne som len rad ze takyto hraci uz dalej hrat nebudu. Travian hram cca 6ty rok zacinal som na sk4(prvy vek). Ano bolo tam spusta hracov no to ze je na serveri vela hracov neznamena ze je kvalitny. Hra travian bola novinkou a vela ludi si ju chcelo vyskusat. Nemozes cakat ze po 6tich rokoch to bude bavit rovnaky pocet hracov ako kedysi ak vacsina z nich si to chcela len vyskusat.
    Osobne sa mi pacia skor mensie serveri(serveri s mensim poctom hracov) kde je to take komornejsie a kde naozaj plati ze vyhra kvalita nie kvantita. Od takychto serverov s malym poctom hracov ocakavam kvalitu. tu na sk1 sa to potvrdilo OMFG PEGAS NA LM velmi kvalitne zoskupenie ktore mali co ponuknut a ukazali ako sa klikaju armadky + ako ich efektivne vyuzit. Zase asi budem opakovat co uz bolo spomenute ale bohuzial tak to je: knights a jeho spojenci ukazali len to ako v kazdej dedine naklikat army na farmenie a mat stuzky za farming v profile. Z vasej strany sa neobjavila ani jedna divovka(army co by katla/poskodila div) je to az smutne ale neukazali ste nic a teraz vravite nieco o kvalite servera smutne, ale odzrkadluje to realitu.
    Mozes tu vypisovat ake bugy ste v hre nasli ako vam ktory admin alebo MH poskodil ale v konecnom doledku o vsetkom rozhoduju len army a zohratost kolektivu.
    Na zaver len par faktov:
    -def vo vasom dive(v dive ktory stavala opozicia) bola "taka velka" ze ju dokazal znicit jeden hrac svojim utokom
    -def v nasom dive po 90L 2mil jednotiek
    -pocet divoviek opozicie 0, pocet divoviek u nas( ani to neviem spocitat kedze pri tom vasom defe v dive sa za divovku dala pokladat aj army s 2500 katmi a malou army ako doprovodom)

Budem velmi rad ak hraci ako si ty skoncia, alebo aspon pochopia ze tato hra je o taktike, o army a jej spravnom pouzivani. Ak to nepochopia tak to budu pre mna len dalsie lamky co prehrali server a nevadia sa s tym zmierit perto hladaju chyby vsade inde len nie u seba.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Citovať Originál od Marhanca Zobraziť príspevok
    aspon 1 chybu ste si priznali, pardon 2 chyby ste si priznali , este to ked si ty osobne nejako "skomolil" odosielatela a sprava dosla myslim ze Bomovi od MH ale tebou podpisana
    Týmto si to celé dorazil, takže v tvojom vnímaní nie je chyba že hráč napíše správu určenú pre support Multihunterovi, ale je chyba keď mu z tej chybnej adresy príde odpoveď? Výborná logika, len tak ďalej.

K tomu tvojmu ďalšiemu číremu nezmyslu ohľadne účasti na serveroch. Buď máš krátku pamäť alebo úmyselne zavádzaš.
    1. travian bol v strednej európe relatívne nová hra bez priamej konkurencie
    (len tak pre zaujímavosť som zvedavý koľko ľudí myslíš hráva ostatné onlineovky čo vnikli v tej dobe, pár ich poznám a tie počty sú v stovkách ak samozrejme nejde o večný model bez reštartov)
    2. na slovensku to bol prvý server, v čechách ich bolo myslím vtedy len 5-6
    3. v momente spustenia ďalších serverov začali veľmi významnú časť účtov tvoriť čisto zlatkovacie keďže stačilo mať 75 pop aby boli pripísané
    4. hráči sa medzi sebou nepoznali => minimum dual a trial účtov, účty so 4mi hráčmi na ňom boli skoro nemysliteľné
    5. multiúčty, strašne veľa multiúčtov, opäť motivované zlatkami, vzhľadom na ten veľký počet hráčov bolo nad sily multihuntera to všetko skontrolovať a strážiť
    6. farmenie+likvidácia, približne posledné 3 roky je absolútnou samozrejmosťou že zhruba 10-20 germánskych účtov zlikviduje niekoľko stoviek účtov do nehrateľnej podoby hneď na začiatku a tie samozrejme skončia, kedysi takýto hráč potreboval desiatky def účtov aby si takýto štýl hry mohol dovoliť, teraz mu stačí pár vyzlatkovaných deferov, nedajbože neodhaliteľných multiúčtov ktoré spomínaš a znova to likviduje komunitu

Zhrnuté a podčiarknuté, za počet hráčov na serveri si môžu hráči sami, úbytky na základe pocitu nespravodlivosti zo strany TT sú v rádoch desiatok, to by trvalo 20 rokov dokedy by sa to pri tom tvojom počte 20000 na sk1 prejavilo. (mimochodom aj tam väčšinu tvoria bludy šírené hráčmi BoMA a podobne, väčšina tých hráčov ani nevie proti čomu protestuje, len je im oveľa jednoduchšie to zvaliť na niečo čo nemohli ovplyvniť ako na vlastnú alianciu alebo dokonca seba samého)

Toto všetko sa tu už písalo pri nástupe T4 keď sa splietali podobné hlúposti o tom prečo už travian nemá také účasti na serveroch, ale očividne sa to musí opakovať.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Červenám sa

na sammaelka nereagujem lebo dokolečka -dokola to iste

emperor: - dobre , vyradme multiucty a ostanu nam cisto elitni hraci. tak tato elita nazberala pred 4 rokmi 9 milionov deffu (nizsie link) a postavila tolko buraciek ze cely knights,pegas aj cela komunita sk1-cky by sa mohla skryt. To bola uroven aj s poctom hracov. Tak nevravte ze male servery maju uroven , ked je jasne ze nemaju...

Pisem teraz zo stareho PC a nie z notebooku, podarilo sa mi vyhrabat vcelku dost stary screen co som sa cudoval ze som nieco take nasiel v PC . Mozte sa pozriet co bola uroven servera a vyvalit oci ako ma tato sk1-cka od svojho prveho veku veeeelmi daleko.

http://uloz.to/xG97TGD/div-sveta-bmp
    http://www.youtube.com/watch?v=bBkM82jxsP0

proste priznajte si chybu ze TT na tomto serveri zlyhal na celej ciare a dam vam pokoj uz . Nejde mi o to , ze postavili div pegasaci a ze nie my. Ide mi o to ze ste zlyhali , staci si to priznat a mate odomna klud

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Verklík, verklík a ešte raz verklík.
    Ten div som pomáhal živiť, dokonca som organizoval a podieľal sa priamo na preberačke plánov pre ten div, ku koncu tam mali obranu už prakticky všetci z celého servera okrem g-kru vrátane dixxov, všetkých tých pipíkov a neviem koho ešte, takže nám tu teraz pobehuje niekoľko 1000 ludí čo tvrdí že vyhralo prvú sk1, ale čo mi vôbec nedochádza je v čom preboha to odráža kvalitu servera. (schválne sem daj reporty tých slávnych offiek ak ich nájdeš, ja už na ne odkazy nemám)

Opäť trocha zájdeme do histórie lebo toto ti očividne uniká. Súčasné servery sú umelo skrátené (skorší príchod natarov, infraštruktúra sa dá postaviť vo veľkom predstihu a ešte aj samotná stavba divu bola skrátená oproti prvej sk1). Takže oveľa menej času vystavať účty, artefakty to spravidla vykompenzujú len offkárom.
    Ešte taká úplne že nepodstatná a zanedbateľná drobnosť, teraz jednotky v dive papajú plnú spotrebu a nie polku ako to bolo predtým.

Minulú sk1 (4tú) mali súperi v hlavnom dive po tom čo sme im podstatnú časť vymlátili offkami vo vedľajších 4,5 mega obrany, my sme sa dostali cez 3 milióny, súčte prakticky to isté a na serveri bolo na konci necelých 1000 aktívnych účtov.
    Kvalita? kdežeeeee

Slovenský TT vrátane mňa spravil len jednu veľkú chybu, a to že reagujeme na všetky tieto žvásty čo dokola či už ty alebo podobní tebe píšu a dávame ti tak pocit, že to má aj zmysel. Očividne sme nepoučiteľní, ospravedlňujem sa celej travianovskej komunite za moje zlyhanie a nepoučiteľnosť.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Výkričník

http://udiv.110mb.com/

na tej stranke bolo vsetko , od stavby ,cez katovacky az po podakovanie hracom. Este 3 mesiace do zadu ta stranka fungovala, takze lutujem ale uz asi ziadne info nezozeniem , kedze na tej stranke bolo vsetko a teraz je asi zrusena :/

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Eiko
    Registrovaný dňa
    19.03.2011
    Lokácia
    sk1

Povodný

Uz sa to zacina lepsit, zmohol sa iba na nefunkcny link...

Melieme stale to iste dookola, pretoze ty melies stale to iste dookola...

Strana 3 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania