Strana 1 z 4 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 38

Téma: SK1 kvalitka

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Idea SK1 kvalitka

screen hovori za vsetko ze na akom kvalitnom serveri sme hrali . Poprosim nerusit account a nemazat prispevky . nahadzem sem vsetko o sk1-cke co tam bolo a mozne zhodnotit ze na akom vadom serveri sme to hrali .
    Priložený náhľad obrázku Priložený náhľad obrázku Kliknite na obrázok pre zobrazenie jeho zväčšenej verzie

Meno:	obchodroka.jpg
Zobrazení:	176
Veľkosť:	20.7 KB
ID:	644  

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Cool

este aj forum to blbo zobrazi
    tak este raz

http://uloz.to/xHXXquf/obchodroka-png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.09.2010

Výkričník

No vidíš to, zneužíváš bugy na serveru a stejně ti to nebylo k ničemu... Nebo pak je tady ještě otázka, na čí že to straně vlastně TT hrál? Kdyby se toto stálo v Pegas, tak to máme na talíři hned, viď?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Povodný

Citovať Originál od banshee Zobraziť príspevok
    No vidíš to, zneužíváš bugy na serveru a stejně ti to nebylo k ničemu... Nebo pak je tady ještě otázka, na čí že to straně vlastně TT hrál? Kdyby se toto stálo v Pegas, tak to máme na talíři hned, viď?

trafena husa zagagagla. nevravte ze cely pegas nedokazal prist na jednoduchy bugg. a stavim sa ze ste ho vyuzivali a cusali ste vsetci jak vod pod chrastou. na skajpe som sa vo velkom s tymto chvalil a vas speh ma nenahlasil MH . preco ? lebo sami ste to robili a nepovedzte ze nie , bol to primitvny bugg. tak aby sa vedelo na ako kvalitnom serveri sme hrali , este idem uploadnut dalsie screeny. toto bol taky TOP by sa dalo povedat, chcel som nazhavit tuto temu na fore

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.09.2010

Povodný

Světe div se, já o tomto bugu nevím, ani nevím, jak jsi ho docílil. Upřímně mě to je i jedno, protože i dle pravidel je zneužívání bugů na serveru proti pravidlům a určitě nehraju proto, aby mi na toto MH náhodou přišel a dal ban.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Povodný

je to fakt primitivny bugg. neverim ze taki perfektni hraci (nemyslim to teraz ironicky) ako su hraci pegasu , na to neprisli . bolo vas tam dostatocne vela, neverim ze jeden na to neprisiel a nenapisal druhym a nezacali ste tu vyuzivat. tak ci onak to je jedno . tu ide o to , ze chcem poukazat na "vysoku" kvalitu servera .

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.09.2010

Povodný

A nemyslíš, že kdybychom to věděli, tak neposíláme do divu obilí jak blbci po 30.000, ale rovnou po 100.000 a nenecháme si téct doma sýpky? Je príma jak tady vychází najevo, jak moc férově jste hráli. O to líp, že je vítězem protistrana.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Povodný

uz som napisal ze nejde o to ci som to ja,ty ,my,vy pouzivali ale ide o to , ze toto sa na serveri nemalo stat. absolutne nebolo o tento server postarane.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Nahlasil to niekto adminovy? Na fore som nic take necital. Nehovoriac o tom, ze to nezalezi ani tak od nas, ako od nemeckej strany, kym vyda dalsi patch. Ale tak beriem tuto temu, ze niekto si potrebuje buchnut to TT, tak palicu si najde.
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2012

Thumbs up zvysne screeny s buggami

tak vazeni kolegovia, myslel som , ze sa s tym pohrajem a napisem ku kazdemu screenu osobitne co na nom je , ale proste hodil som to do zip suboru a vy nejako z toho vyjdete , ak mate zaujem tak sa na to pozriete a uvidite ake buggy a bordel bol na serveri a nebolo o neho postarane

v screenoch by ste mali najst:

- zmiznuti spehovia
    -obchodnici s neobmedzenym mnozstvom surovin
    - skomolene nazvy
    -dedina v ktorej som nemohol ozivit hera(kvoli tomu ze vraj udajne tam nebolo zhromazdisko, co bol samozrejme blud)
    -zmiznute artefakty
    - MH absolutne sa o to nezaujimal a ked som mu dokonca napisal tak ma odkazal na admina. Tak reku , este ja budem pisat adminovi ked on je MH a nahlasil som mu ze zmizli artefakty. Tie arty aj tak neboli vratene na server. Kopu artefaktov zmizlo s tym ze ich nevratili na server. By ma zaujimalo ako MH sledoval hru a preco vzdy ked nieco zmizlo neskontaktoval admina a nevratilo sa to tam

urcite toho bolo viacej ale na nieco sa mi uz nechcelo robit screeny lebo som vcelku dost lenivy clovek.

tu je link na to vsetko : http://uloz.to/xXhnRGD/sk1-fail-rar

poprosim neblokovat ucet a nelockovat topic kym sa tu nepreberie diskusia ze co to bol za server a ako pripadne napravit buggy.

s pozdravom Matthew

Strana 1 z 4 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania