Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 12

Téma: Video TC4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Eiko
    Registrovaný dňa
    19.03.2011
    Lokácia
    sk1

Povodný

Pekne videjko, mas tam lajk (like)
    Ale som sa bal na zaciatku, ze ziadne logy nebudu, bo tam boli iba kecy a herovia ste sa museli nudit do artov

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Dakujem no ani po artoch to slava moc nebola... Vacsina reportov co som mal boli iba katovacky prazdnych dedin tak tie som tam nedaval, preto tam je viacej kecov angel

Suno

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010

Thumbs up

pekne, no skoda ze vitezstvi skoro zadarmo (nehral jsem tam, ale jak to tak vidim...) ..
    kukam, ze to je vsude stejne...zacal jsem zase hrat po nejake dobe a rozhodl jsem se na SK serverech (protoze jsem tu kdysi par serveru hral a poznal par lidi), no ale musim rict, ze to je fakt posledni SK server co hraju...Je to server vazne o nicem (pevne verim, ze se aspon po artefaktech neco malo bude dit, taky se zatim vubec nic nedeje - SK4) vazne ta uroven dost upadla

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

Server byva tak zaujimavy, ako si ho spravis. Necakaj na impulz od druhych. Sam urci smerovanie serveru. Potom nieco odsudzuj, az ked urobis max. pre to, aby hra bola super.
    K videu:celkom fajn, len fakt malo logov.
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Eiko
    Registrovaný dňa
    19.03.2011
    Lokácia
    sk1

Povodný

Ale aj ten odpor voci vasemu divu, tam nebola ziadna nepriatelska divovka, a vy ste superovi deffku v dive vycistili, tak to vyzera, ze momentalne to je vsade tak na sk serveroch.

Minuli ts6 (prvy vo verzii t4 na sk, takze to prilakalo ludi si to vyskusat) sa este ale dal. Tohto rocny ts2, na ktory mam pristup to je jednostranna hra, prvych top20 hracov jedna aliancia, dalej som ani nepozeral... ts1, ktory prednedavnom skoncil bol super ale mesiac po artoch uz bola tiez nuda. Do vtedy vsetci busili, vojny boli, katovacky a mesiac po artoch sa konkurencia rozpadla a uz sme utocili viacmenej iba my... Pri stavani divu taktiez ziadne divovky proti nasemu divu a deff v superovom dive zrusil jeden hrac...
    Som zvedavy ako sa vyvinie ts5...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

Prídite na ďalšiu sk 1 spravíme nejakú tú srandu nebojte sa

Video ujde, každá aktivitka sa cení

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

Cz servery uz mam nejake odohrane a neviem o tom zeby to fungovalo inak. Len si tam ludia viac lezia v zaludku, ale to mi ako zaujimavejsi faktor nepripada.
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Ano konkurencia bola slaba, bohuzial, vsak ako tu uz bolo povedane najlepsie to vidno na reportoch z DS. Co sa tyka tej urovne tak je to hlavne sposobene tym ze kedysi hralo na 1 servery tolko hracov co teraz na vsetkych dokopy...

btw dakujem za pochvalu angel

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania