Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 45

Téma: Malo nas, malo nas...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

Mas u mna male, bezvyznamne plus. Dobre napisane...pravdivo. Ale z tym, ze nezaucaju lebo by nemali farmy, co sa tyka t4 pravdu nemas. Tam sa hraci farmia min. Som bol teraz na speede prekvapeny, ze mi ti toperi vypisovali, ze ako je mozne, ze som ich predbehol 5tymi lupmi, ked oni maju cez 1k pohybov. makaju cely den a bla bla...Kvoli tomuto som chcel zaucat hracov, pretoze ti ludia nemaju sajnu ako farmit. Kvantita prevysuje kvalitu.T4 priniesla mnpho vymozenosti, ale pre hracov to je minus, pretoze privela za nich spravi system a tym padom nemaju potrebu rozmyslat.
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Je to mozne.. T4 tak zjednodusila, ze clovek uz pomaly nema poterbu tam makat a tym padom ako si povedal nerozmysla... T4 spravili aby aj lamy mohli hrat... Lenze na T4 sa z lamy nedokaze vyprofilovat dobry hrac, lebo neni nuteny...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.05.2010

Povodný

Citovať Originál od Suňo Zobraziť príspevok
    Ak myslis predoslu ako sk1-4 vek tak som ju vtedy viedol tusim ak sk1-3vek tam som bol tiez tusim aky si mal nick ?
    Nick som mal na 90% winterguy. Ale skatovali ma niekde okolo pridania artefaktov. Moc som si nezahral :P

A ako hovoríš potrebuješ 60 skúsených hráčov. Zoberte 20 nováčikov na server a rozdelte si ich. Keď na jedného budú dohliadať 1 až 3 hráči. Nezožerie to až tak veľa času. (Raz dva krát do týždňa pozrieť na účet a poradiť keď sa ten nováčik niečo spýta). Nečakal by som vodenie za ručičku, teraz postav to potom to atď.
    Skôr "Tento týždeň si dostavaj x falangov. A zvýš si hlavnú budovu aspoň na y." Samozrejme by to chcelo aj trochu rozumu u toho začiatočníka aby sa "mentor" nemusel chytať za hlavu každý deň.

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Nato stacia 2-3 hraci len mi najdi 20 novacikov

Suno

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010

Povodný

Toto mi prijde dost nerealne...verim, ze kazdy si chce zahrat a ne zaucovat rok na jednom serveru novaciky..kazdopadne do diskuze to mate dobre tema

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

No samozrejme ze si zahrat... Ale vsak vzdy si aliancia zobere aj novacikov... Samozrejme ze nejdem na server aby som si zobral na seba 40 uctov

Suno

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.05.2010

Povodný

Citovať Originál od Suňo Zobraziť príspevok
    Nato stacia 2-3 hraci len mi najdi 20 novacikov

Suno
    To som písal nižšie.. dať si pred servrom inzerát že doberiete 20 nováčikov. A koľko sa ozve toľko sa ozve. Proste mať nad nimi kontrolu už od začiatku servru. Lebo ako hovoríš každá aliancia si berie nováčikov, ale vždy len tých šťastnejších, iní sa môžu snažiť ako chcú a aj tak sa neubránia farmeniu top farmárov/útočníkov :P

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Nemyslim si, ze tu na fore by pomohol nejaky inzerat, ale ak chcete kludne. Skor si myslim ze treba oslovit hracov priamo na serveri a ponuknut im moznost pripojit sa k uz nejakej peknej aliancii. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Nemyslim si ani ja... To som hovoriil o tych reklamach co su vsade na nete teraz A co sa tyka hracov na servery tak z 300 registrovanych sa moc pozyvat neda...

Suno

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Eiko
    Registrovaný dňa
    19.03.2011
    Lokácia
    sk1

Povodný

Tak ja nie som nijaky top hrac, ale pri cakani na restart sk1 som sa z nudy registroval na rozbehnutu ts5. Klikal som si tam ale potom uz bolo malo casu, ze som sa na ucet dostal tak dvakrat do dna cez pc a zbytok iba cez mobil, takze som ani farmit nemohol a bez suriek nic nepostavime...

Tak som si dal za ciel, ze poberiem farmy z okolia a hracov, ktory su na tom biedne do ali a naucim ich zakladov, nechcel som ich naucit nicit ale chcel som ich naucit uzivaniu si servera tak, aby sa regli aj na dalsi server... Zalozil som alianciu, do profilu "zoberiem kazdeho a naucim ho zakladom". Pisal som hracom po okoli, no ziadna odpoved. Ti hraci ani nemaju viacmenej zaujem... Mozno som mal zle okolie alebo mi neverili no bohuzial, novych hracov som neziskal.

Vlastne jedneho, ktory hral kedysi staru verziu raz. Tak toho som stiahol, naucil ho "omalovanke" a beriem ho aj na restart sk1... Kde ho chcem naucit viac...

No ale pointa prispevku bola, ze oni ani zaujem nemaju... :/

Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania