Strana 30 z 31 PrvýPrvý ... 202122232425262728293031 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 291 do 300 z 303

Téma: Novinky zo sveta TS1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.10.2009

Povodný Zhrnutie

Skusim ešte na záver rekapituláciu

PEGAS a spol s minulého SK1 sme sa rozhodli že dáme repete a regneme sa spolu na novo startujucu SK1.
    Oslovili sme zopár hráčov a tí dalsich známych a základná zostava bola na svete. odhadom 50 - 60 hráčov
    Mali sme od zaciatku jasné čo chceme dosiahnut aj ako na to. regli sme sa do sektorov PEGAS AM +/+ a N&N Partia -/+, ktoré sa nám podarilo ovládnut. Samozrejme strategicky doležité MC v šedej zone ktoré boli klucom aj k jej obsadeniu. Tu urobila opozícia najvacsiu chybu a prehrala tento server už založením druhých dedín. Postupom času nase dediny okološedej pribudali a nepriatelske ubúdali. Nebolo to až také jednoznačné ako by sa mohlo zdať, ale zatial co my sme nicili nepriatela takmer každý deň tak u opozície to vyzeralo ako keby každý týžden ťahali off hrači slamku a kto vytiahne najkratšiu tak fakne par dedin a niekam udrie.Toto bola voda na nas mlyn a odchytávali sme opozičné offky jednu za druhou čím vlastne sme dosiahli znechutenie hráčov. K tomu samozrejme fámy o našom tajnom spolku s MH, ktoré su samozrejme výmyslom.
    Takže zhrniem to asi takto Server sme spolu 4 aliancie čo je asi 150 hráčov vyhrali vdaka našej aktivite premyslenej strategii, ochote hráčov podriadiť sa rozhodnutiam velenia aj za cenu vlastných strát pre spoločný prospech a na druhej strane vdaka necinnosti vedení opozičných aliancii, v neschopnosti zomknuť, zjednotit hráčov, dať im ciel, aj návod ako ho dosiahnut.

AMEN
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 26.05.2013 o 22:16

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Plzen

Povodný

Gratulace PEGASU, server ani jinak nemohl dopadnou jelikož protistrana neměla organizaci a vesměs ani lidi (drželo se tu mraky účtu přes zástupy apod.) Server jsem nedohrál, tak nemohu hodnotit naprostý závěr, ale 3/4 jsme tahali za kratší konec (jestli vůbec za něco ) Šel jsem proti PEGASU z vědomím, že je to nejlepší ally na serveru (po absenci OMFG samozřejmě ) z důvodu, že si kvalitně zaklikám, ale opak byl pravdou - od počátku rozpadající se KNIGHT, nefungující HUNTERS a celekm tragická Cheers! (tady to beru na svoje triko, jelikož založit alianci a nemít na ni čas a nezajistit za sebe adekvátní náhradu, bylo netaktické) přesto děkuji lidem, kteří se snažili Cheers! rozhýbat a alespoň jsme se o něco pokusili - výsledky netřeba zveřejňovat.

Omlouvám se hráčům, kteří věřili že je v mých silách to někam dotlačit - NEBYLO
    Děkuji Stenkovi, že doklikal acc po mé rezignaci na vše.
    Děkuji klukům co se snažili zvrátit server i když neúspěšně.
    Děkuji klukům co se za mě postavili do vedení.
    Děkuji všem co dohráli až dokonce.
    Děkuji protihráčům i když jsem čekal, že se někdo trhne a udělá server zajímavějším
    Ještě jednou gratuluji PEGASU, NN, Partii a AM

Děkuji duchovi, že mě dokáže každou zprávou N..S....T
    Děkuji všem co ještě klikají travian

Ječmen
    Naposledy upravil RoyKeane; 29.05.2013 o 06:49

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný ale no tak

ja mily zlaty chalanisko 40 rocne? by som ta mal zlostit, to ze podpichnem je druha vec, niekedy sme takto osocovali GnP ze hra s nimi aj premier krajiny, a on nehral hranol jeden

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Plzen

Povodný

Však já to beru trochu s nadsázkou, ale přece jen Popichovat se musí

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Montana-Cans
    Registrovaný dňa
    02.02.2009

Povodný

rozmýslal som ze zacnem o5 hrať travian ale na svk sa to asi neoplati ked ku koncu servera hra dokopy 400 uctov hadam buduci vek bude lepši
    Hrám CSS pod menom Mя.CŁ€V€R™ [KFC]

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2008

Povodný

alebo mozno aj horsie

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SocrateS
    Registrovaný dňa
    04.06.2010
    Lokácia
    o O o

Mrknutie

veď už aj 3x speedy začínaju byť pre hráčov pomalé.....ak si pozriete "nelegálne" speed servery.....tak tam najdete podstatne viac hráčov ako na legálnom traviane
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

Ale to už je potom problém morálky a svedomia hráčov ... keď hrejú nelegalné servery ...

Ja ďakujem všetkým, čo vydržali až do konca hrať tento vek ...
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa blondiacik
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Nitra

Povodný

Bol som vyse 2tyzdnov mimo pretoze mi prestala masina po 8mesiacoch pracovat a poliaci ju davali dokopy

Gratulujem vitazom cest porazenym

1mala otazocka.... Neviete ci som zostal v top20 obrancoch servera tak ako to bol aj minuly server alebo ma popredbiehaly hraci?
    Skoda ze som bol mimo ani reporty z archivu som si nemohol pohadzat do PC:/
    b&J....aktualna sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.02.2011

Povodný

tiež by som sa rtada poďakovala za peknu hru.
    Ale mám malú otázočku, prečo bol server tak veľmi skoro po jeho skončení resetnutý?

Strana 30 z 31 PrvýPrvý ... 202122232425262728293031 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania