Strana 5 z 10 PrvýPrvý 12345678910 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 100

Téma: Tlachárna o SKX- 13. věk

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.01.2009

Povodný

Citovať Originál od Šesták Zobraziť príspevok
    Takzvané legendy slovenského travianu sa ukázali v tom najlepšom svetle
    Ktoré legendy si myslel ?

Mna osobne najviac zaujali legendy hrajuce v aliancii 4FUN... kazdý koho triada z tejto aliancie rozbila, zmazal a napisal ze aj tak chcel hrat czx, ze tu len zabijal cas... No problem (mega lama) si hned ako sa jej rozblikali mečíky napisal do profilu: "Uz len pozorujeme." (do par hodin im ostala 1 dedina....). p. katan kt. prebrali offkovu dedinu pre zmenu tvrdil ze tam robil rytierov elpasso - tak túto lamu netreba snaď ani komentovať...

Chalani sa tvária ako velíkáni, legendy a najlepší hráči na svete.... jediné čo lutujem že triády nehrajú czx... som zvedavý čo by 4FUNáci (na czx hrajú v tyranii) povedali, keby ich rozbili aj tam...kam by ušli ? na jpx ? a do profilu by si dali ze len pozorujeme... cakame na....

A ešte čosi vy legendy....rozumný ťah hrať 5ti na jednom účte (no problem spol.) Jeden vie čítať, druhý písať, tretí útočiť, štvrtý posielať katy a ten piaty čo by mal vedieť farmiť, ten by mal na sebe este zapracovať

Ako jedinci ste neschopné lamy, ako celok, možno niečo predvediete, necháme sa prekvapiť

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

Ale nevrav, ty dokonca poznáš aj názov našej ally angel
    A vieš aj po anglicky? FUN = zábava prišli sme tu hrať, ký nezačne czx a potom si len doklikať, či už nás rozbijú alebo nie. Nič viac a nič menej.
    U No Problema nikto neklikal, raz - dva krát denne niekto zašiel a nastaval pretov, lebo hrajú czx všetci.
    Katan chcel mazať od artov a vy ste mu dali zámienku, ale musím uznať, že vám to vyšlo
    Môj účet mal byť dokonca deff, ale stavať oštepy ma nebavilo a rýchlo som prešiel na palice, štastie, že som do artov stihol nastavať offku.
    Takže ako vidíš, nikto nehrotil, nikto neklikal "odušu" a nikto ani moc nezlatil.

Čo máme predviesť, keď každý hráme czx?
    P.S.: kto z triád tu píše?
    Ak je v mojich prispevkoch chyba, pisal som to z mobilu, NECHAJTE TO TAK!, nikto nie je dokonaly
    --nexus s--
    Nehram :P odolal som

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.01.2009

Povodný

Citovať Originál od robox Zobraziť príspevok
    Ale nevrav, ty dokonca poznáš aj názov našej ally angel
    A vieš aj po anglicky? FUN = zábava prišli sme tu hrať, ký nezačne czx a potom si len doklikať, či už nás rozbijú alebo nie. Nič viac a nič menej.
    U No Problema nikto neklikal, raz - dva krát denne niekto zašiel a nastaval pretov, lebo hrajú czx všetci.
    Katan chcel mazať od artov a vy ste mu dali zámienku, ale musím uznať, že vám to vyšlo
    Môj účet mal byť dokonca deff, ale stavať oštepy ma nebavilo a rýchlo som prešiel na palice, štastie, že som do artov stihol nastavať offku.
    Takže ako vidíš, nikto nehrotil, nikto neklikal "odušu" a nikto ani moc nezlatil.

Čo máme predviesť, keď každý hráme czx?
    P.S.: kto z triád tu píše?
    No dobre teda, ked tak doslovne trvate na tom "4FUN", tak som teda zvedavý na tú "tyraniu" czx

A ja nehovorim ani o hrotení, ani o klikaní o dušu, ani o zlatení...mne to len z tej hry prislo, ze to skrátka neviete moc dobre hrať Kupríkladu taký elpasso sa to ani za 3-4 veky aktívneho hrania nenaucil a svojou hrou si robí hanbu.... No problem ako hráč strašne slabúčky a to bez ohladu na to ako velmi rekreačne to hral od kedy sme mu tie koníky rozbili.... Ja Vás akože nechcem nejak podceňovať, ani zhadzovať, ani nič podobné, ale na to ako veľmi "legendary" sa tvária niektorí vaši hráči, tak je mi občas na smiech z toho čo predvádzajú....

Ale tak každopádne som zvedavý čo predvediete na czx a špeciálne účet No problem (zatial sa teda z chuti bavím) viac to zatial špecifikovať nebudem

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

šesták...ako to býva? podľa seba súdim teba. ty si hral minulý speed na pustinároch?
    ak áno, moc by som sa neozýval...bol na tom účte vôbec útok na nejakého hráča, alebo ste si dvíhali ego iba na zvieratkách a nataroch? ty legenda :P
    4fun až na pár výnimiek deto...farmiť áno, ale potom panika, strach, anarchia, keď sa na nich zvezie akcia.
    triády pekná hra. čakal som aj ku nám nejaké útoky, ale ozvali sa iný
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

Ale neblbni, u Pustinárov nesundávali len zvieratká
    Off body iśli aj na nataroch a vlastných špehoch

Prečo "panika, anarchia, strach"
    kedy sa to stalo? Nikdy vždy sme mali málo deffu a tvárili sa "like a boss" aj keď nebola šanca sa ubrániť.
    Nikdy sme sa nebáli, keď na nás išla akcia
    jediné s čím súhlasím, je to vyjadrenie o Triádach, fakt hrajú dobre

Citovať Originál od LakyVASmaRAD Zobraziť príspevok
    Ale tak každopádne som zvedavý čo predvediete na czx a špeciálne účet No problem (zatial sa teda z chuti bavím) viac to zatial špecifikovať nebudem
    K tomu No Problemovy... aj ja, ja osobne tam nehrám, mám dosť starostí v real life
    Ale zostava, ktorú dali na skx bola fakt pekná, akurát tam neklikali, len boli v profile

Citovať Originál od LakyVASmaRAD Zobraziť príspevok
    A ja nehovorim ani o hrotení, ani o klikaní o dušu, ani o zlatení...mne to len z tej hry prislo, ze to skrátka neviete moc dobre hrať
    Herne myslím, že každý z 4FUN má nahratého dosť a vie, ako hrať a ako sa zachovať, len neviem, proste v tomto by som dal (nie ruku nie, )taký necht ku ohňu, že to vieme hrať
    Ak je v mojich prispevkoch chyba, pisal som to z mobilu, NECHAJTE TO TAK!, nikto nie je dokonaly
    --nexus s--

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Povodný

Ktory z dvojice alcatraz a satan z pekla je serioznejši protikandidat hentomu superspoločenstvu?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

žiaden, nemá šancu ani jeden, ak fakt tie ally, kt. sú v profile budú podporovať
    --nexus s--

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Povodný

ja som sa pytal či je niektory z nich serioznejši, je jedno že nemaju šancu na detvan a spol., proste potrebujem vedieť koho bude vyhodnejšie podporiť, ked nechcem pomahať detvanu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.06.2009
    Lokácia
    Humenne

Povodný

Myslim, že sa budu musieť dohodnuť a jeden z nich by staval, je mi jedno kto, ale proste server s jednym divom so sancou na vitazstvo je trapas, ak by sa dohodli, rad by som sa pridal(ja osobne, s dualom by som to musel prebrat ;) )
    --nexus s--

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.03.2009

Povodný

Preco nechces pomahat Detvanu?
    Skx-The Last Ovečka,The Ovečka,Spiaca Ovečka
    Czx2-Farewell
    Lístky na celoeurópske finále poctivo vybojované,už len počkať kým sa to začne..

Strana 5 z 10 PrvýPrvý 12345678910 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania