Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 44

Téma: Plusko cez sviatky

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný zistenie

ok vcielka ako si zistila ze si nemala plusko? isli poslat 2x suroviny do inych dedin? v prehlade si mala videt prebeiehajuce stavby, stavanie jednotiek, pripadne prebiehajuce slavnosti, samozrejmostou su 2 stavby ( u rimana 3 vo fronte)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný

Citovať Originál od duchpuste Zobraziť príspevok
    ok vcielka ako si zistila ze si nemala plusko? isli poslat 2x suroviny do inych dedin? v prehlade si mala videt prebeiehajuce stavby, stavanie jednotiek, pripadne prebiehajuce slavnosti, samozrejmostou su 2 stavby ( u rimana 3 vo fronte)
    nehrám len na jednom svete, takže na jednom svete mám platené plus to mi išlo ale na 2 svetoch ee tam plusko nemám aktívne a cez sviatky som nemala nič
    Evanjelium podľa Mareka
    10. kapitola
    "Mnohí prví budú poslední a poslední prví."
    vcielkaisr

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

si mi neodpovedala ani na jednu otazku, len dookola to pises, nemala som plus, takze poprosim este raz predposledny moj prispevok si precitaj lebo sa mi to nezda aby si nemala plusko

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný

Citovať Originál od duchpuste Zobraziť príspevok
    si mi neodpovedala ani na jednu otazku, len dookola to pises, nemala som plus, takze poprosim este raz predposledny moj prispevok si precitaj lebo sa mi to nezda aby si nemala plusko
    viem čo som písala, a viem čo plusko obsahuje, nevieš čítať asi ty, nehrám to prvý rok
    Evanjelium podľa Mareka
    10. kapitola
    "Mnohí prví budú poslední a poslední prví."
    vcielkaisr

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Povodný

plusko proste nebolo, nie sme tupí aby sme nevedeli čo je plusko. absolutne žiadny znak že by bolo aktivne nebol.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

duch, proste už nepíš. Plusko nebolo. Existujúce sa nepredĺžilo a neexistujúce sa neaktivovalo.
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný brloh šup šup

to je zaujimave ked sa pyta nik jej neodpise a ked sa jej snazim poradit ci nahodou si to nevsimla, tak vylezies z brloha a pises z cesty, zalez tam kde si bol doteraz a ked admin vie ze plusko nebolo tak nech si dvihne cteny zadok a napise hracom ze preco nebolo a napise asi danym hracom ospravedlnenie v nemcine, fakt toto je uzas, ja som plusko mal

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

tak si ho mal aktivované
    lebo ostatní hráči, čo ho aktivované nemali, ho počas sviatkov nemali. a žeby boli retardovaný a nevedeli ho identifikovať si nemyslím
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

dalsi, pisem ze je retardovana? som si nevsimol ale dobre

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.05.2012
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

plusko naozaj nebolo, cez zástupy čo mám a nehrajú so zlatými tak nemali ani jeden aktívne plusko. ja z toho nespochybniteľne dedukujem že plus proste nebolo naozaj aktívne tak ako malo byť teda v priebehu mieru dostupné všetkým, ale len tým čo ho mali za zlaté predplatené
    sk1 - Areo Hotah

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania