Strana 15 z 15 PrvýPrvý ... 56789101112131415
Zobraziť vysledky 141 do 149 z 149

Téma: Skoncili Vianoce, zacali sa boje... :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Plzen

Povodný

No nevim kdo je na tom hůře, ale jak tě poslouchám tak určitě ty!

Já si myslím, že je dobře, že se nebudou farmit oázy ve velkém, ale ne to přidat v rozběhnutých serverech - na nové servery ano.

Já zvolil taktiku, která po nefarmivost oáz je úplně k hounu, kdybych to věděl zůstal bych ve středu a byl by klid. Já to věděl, že jsou změny s oázami, ale ne z sk fora (ještě že koukam aj na CZ forum!!)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2012

Povodný Ječmen

Mne osobne síce vadí ze sa tie oázy nedajú farmiť lebo zo začiatku to veľmi vedelo pomôcť ,ale ok
    beriem to ako zmenu . To ze tá zmena nevonia veľmi veľa hráčom je jasne.
    No to ze to dali systémom aby stovkám hráčom pokapala arma ma nasralo veľmi .
    A ešte viac nasere napr taký meverick čo sebecky nechápe ze tak sa to proste nerobí .
    Keby napr jemu a napr celej jeho ali padla všetka arma len vdaka neiformovanosti len potom by pochopil o čom tu hráči píšu.

kelt

Citovať Originál od Ječmen Zobraziť príspevok
    No nevim kdo je na tom hůře, ale jak tě poslouchám tak určitě ty!

Já si myslím, že je dobře, že se nebudou farmit oázy ve velkém, ale ne to přidat v rozběhnutých serverech - na nové servery ano.

Já zvolil taktiku, která po nefarmivost oáz je úplně k hounu, kdybych to věděl zůstal bych ve středu a byl by klid. Já to věděl, že jsou změny s oázami, ale ne z sk fora (ještě že koukam aj na CZ forum!!)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2010

Povodný

Zasiahlo to všetky server a aj tam kde hram a aj moju ally ale zas nerobim z toho taku vedu. nezasiahlo to len tvoju ally ale aj všetky aliancie hrajuce na sk2... takže všetci mate rovnake podmienky..neplač už toľko a venuj sa obnove army a nespominaj ma stale

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Prisli o armadu pre svoju hlupost a lenivost. Nechcem tu rozputat dalsi flame o tejto malichernosti, ale zvierata v oazach boli, su a budu. To, ze niekto si nepreveri kam posiela jednotky, je cisto jeho lenivost, za ktoru bol potrestany. Tak ako v realnom zivote, tak je to aj v hre.
    Update bol ohlaseny vopred. To ze sa nevedelo, co v nom bude neznamena, ze si kazdy nemohol napisat na support a opytat sa. Bohuzial, neinformovanost neospravedlnuje.
    Neocakavam dalsie reakcie na tento moj prispevok. Najradsej by som temu zamkol, ale to by zas bolo oleja do ohna...
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

keltovo proste si odvykni od oáz. toto je multiplayer, nie single. tu ide o stratégiu. a nehovor, že ti to nevadí, keď ti stále niečo vadí. a žeby niekto dostal pálky za podporu TT, no si pobavil
    a nechápem prečo by sa ti mali vyjadriť iba hráči sk2, ten update bol plošný, prečo by mala byť pre každý server iná téma? a nenavážaj sa do druhých...nemáš ani spolovice odohrané toľko ako mewerik...
    mimochodom, na cz fóre bolo jasne napísané, prečo to nemci urobili. Hráči sa hrali už len na vlastnom piesočku a strácal sa význam hry. (parafrázované)
    za týmto stojím aj ja.
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.03.2009

Povodný

Anpetu Wi myliš sa, vôbec to nema čo spoločne s hluposťou a lenivosťou ,,, ale s divnym pridavanim zvierat v oazach. Aj ked si hrači najdu prazdnu oazu a pošlu lupež, automaticky po odoslani začnu pribudať hneď zvierata a pokiaľ utok dorazi do oazy , sa tam nahromadi pekne zverstvo. Myslim , že v tomto mi daju hrači za pravdu. Nepišem to sem preto, aby som sa sťažoval , len nemam rad, ked sa sem pišu bludy.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.12.2011

Povodný

zas na svatky nefuguje slibovany plusko,tak jako velitel ally se za ni bije tak i nas Admin mel neco delat pro nas....

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

http://forum.travian.sk/showthread.p...nocne-primerie - vidíš tu niekde "slibovaný" plusko ?

Počas sviatkov už nieje zadarmo. Dočítať sa o tom môžeš tu v druhom poste:
    http://forum.travian.sk/showthread.p...rocne-primerie
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SocrateS
    Registrovaný dňa
    04.06.2010
    Lokácia
    o O o

Idea

gako...a čo si čakal že si len budeš stále utočiť a nič....a teraz budem opakovať Hráči sa hrajú len na vlastnom piesočku ...kde maju stracať armadu a podobne...veď sa už poriadne ani neutoči...každý len popkárči
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

Strana 15 z 15 PrvýPrvý ... 56789101112131415

Pravidlá prispievania