Strana 1 z 15 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 149

Téma: Skoncili Vianoce, zacali sa boje... :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný Skoncili Vianoce, zacali sa boje... :)

Správa
    Nebude sa však katovať žiaden účet ani dedina, bude sa bombardovať herný support a admin perom.
    Spravili tak závažnú zmenu v rozbehnutej hre, že to nejde nechať len tak! Nastali zmeny, ktoré majú nedozierné následky na celý priebeh doterajšej a budúcej hry každého z nás.

Zmenou /update-om/, kde bolo upravené objavovanie zvery, spôsobili:
    a- Giga škody na armádach drvivej väčšine off hráčov
    b- Nefarmiteľnost oáz cez farm list
    c- Škody na surovinách a zlatkách, ktoré hráčom vznikli, keď budovali armu a tá padla vďaka tomu .
    d- Škody na zlatkách, kde farmlist /ako súčasť gold clubu/stráca zmysel
    e- Nevýhodu pre hráčov, ktorí odišli ďaleko len preto, aby mohli v ústraní stavať giga offky, kde jediným prísunom externých surovín sú prave oázy. Ak ich nemôžu farmiť, umiestnenie terajších dedín pre nich stráca zmysel a ich poloha sa stáva nevýhodou.
    1- Požadujeme návrat oáz do pôvodného stavu
    2- Odškodnenie hráčov, ktorí prišli vďaka zmene o armu a to navrátením ich 3-násobneho množstva
    3- Odškodnenie hráčov 500 zlatkami na účet za znefunkčnený farmlist na oázy
    4- Verejne ospravedlnenie Travian tímu, že takáto zmena nebola oznámená vopred
    /nepovažujeme za postačujúce uverejnenie takýchto závažných informácií jednoduchým oznamom na Travian fóre/
    5 – Odškodnenie každého hráča na servery, lebo takáto zmena by nemala nastať v prebiehajúcom servery, ale pod upozornením na novom svete- 500 zlatiek
    /mnohí hráči by si premysleli nielen hru, ale i hernú stratégiu/

= celkovo by malo na účte pribudnúť 1000 zlatiek, ak má účet aktivovaný gold a padla mu armáda+ navrátenie army podľa vyššie uvedenej požiadavky

Cela táto akcia by mala upozorniť tvorcov, že táto hra je pre nás. Pamätáme časy, keď bolo na serveroch 5x viac hráčov ako je teraz. Súčastný stav na servry je tak 3000 hráčov.
    Takáto nerozumná zmena môže spôsobiť ich nespokojnosť a menší prejavený záujem o hru, ktorá sa stáva málo atraktívnou.
    Odpoviem na tieto "zmysluplne" otazky tu, kedze sa mi to nechce kopirovat do kazdej spravy. Nasledne support bude preposielat link na kazdu takuto spravu, ktora pride. Mimochodom hraci, ktori naozaj budu potrebovat pomoc od supportu, tak vam za predlzenu odozvu isto podakuju
    A teraz po poriadku:
    Nie ste sami kto sa stazujete, su aj ine krajiny. Vieme o vasej nespokojnosti, prevlada vsak nazor, ze by sa tu skor malo bojovat ako vylupovat prazdne oazy.

Ostatne otazky su prirodzene populizmom jedneho hraca, ktory sa "mozno" pripravuje na buducu karieru politika a tak si nemyslim, ze je na mieste na ne odpovedat.
    Naposledy upravil Ticky; 27.12.2012 o 21:29
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

za spam by to chcelo ban aspon na fore a dali by pokoj cely server *** robit a potom to *** na div to by ich bavilo

//upravil Anpetu Wi
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 27.12.2012 o 21:48

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.12.2012

Povodný ....

Ticky ...kto tu je populista tak jedina ta smotanka co je v okoli vas adminov...ale to je kategoria sama o sebe a vyjadrovat sa k nim nestoji ani za tuto vetu co som obetoval...

k veci...kedze si tak zaneprazdneni tvojimi povinnostami a nechce sa ti to kazdemu vypisovat a hodis to sem na forum ako majster svetla...je jedna vec...dalsi plusovy bod k vasej smotanke....

ale ze si otvorene nepriznate fakt, ze ste neinformovali nikoho z hracov je spina na vasu hlavu a nikoho ineho...clovek to hrava nespocetne vela rokov ale takyto pristup je aj na mna vela....

tak sa troska spamatat a s pokorou byt troska sebakriticky by veru neuskodilo...

dufam ze tento prispevok tu nechas aspon pol hodku....

dakujem

Citovať Originál od Ticky Zobraziť príspevok
    Odpoviem na tieto "zmysluplne" otazky tu, kedze sa mi to nechce kopirovat do kazdej spravy. Nasledne support bude preposielat link na kazdu takuto spravu, ktora pride. Mimochodom hraci, ktori naozaj budu potrebovat pomoc od supportu, tak vam za predlzenu odozvu isto podakuju
    A teraz po poriadku:
    Nie ste sami kto sa stazujete, su aj ine krajiny. Vieme o vasej nespokojnosti, prevlada vsak nazor, ze by sa tu skor malo bojovat ako vylupovat prazdne oazy.

Ostatne otazky su prirodzene populizmom jedneho hraca, ktory sa "mozno" pripravuje na buducu karieru politika a tak si nemyslim, ze je na mieste na ne odpovedat.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.01.2011

Povodný

:EDIT - Jediny prijem nasich deffkarov bolo farmenie oaz.

Jemny preklep , aby ste ma za to neukamenovali.

Amen

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.01.2011

Povodný

Kym som si to editol , tak to zmizlo.

Ahojte. Vyjadrim sa k tomuto nezmyselnemu update na traviane. Ok , off hraci. Vybiju si to s par palicami, sicken bude OK. Ale co potom nasi deffkari? SK2 je este v takom stadiu hry, ze este nie kazdy gal disponuje potrebnym mnozstvom off armady, nie este aby mohol nou plytvat na oazach kde vezme 1000 s kazdej , nezmyselne. Jediny prijem nasich offkarov boli doteraz oazy, obcas nejaka farma , ale je to slabota. Sam hram off ucet, a kvoli update som prisiel asi o 700 palic , to je sakra vela surovin , kolko roboty mi zabralo robenie FL s oaz 50x50 policok? Vrati mi to niekto? Kurna, serie ma to tu , ziadna komunikacia na fore,kludne to tu cele vybanujte , aj tak sem nikto nechodi , staci to porovnat s CZ forom , asi v niecom bude chyba , že TT?

Nemazať, žiadne vulgarizmy. Panda klud!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Podstatou oaz nie je neustaly prisun materialu, ci uz pre off, tak aj pre deff hracov, urcite nie tak, ako si lamy co sa nalogovali rano naobed a vecer a poslali dvoma klikmi farmenie celeho servera. Toto je bojova hra, cize farmy si treba hladat inde, nie v oazach. angel

A panda je kludna.
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.12.2012

Povodný

a na keru mariu su potom tie oazy? ved ich dajte prec...troska logiky....doteraz to nikomu nevadilo?...

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    Podstatou oaz nie je neustaly prisun materialu, ci uz pre off, tak aj pre deff hracov, urcite nie tak, ako si lamy co sa nalogovali rano naobed a vecer a poslali dvoma klikmi farmenie celeho servera. Toto je bojova hra, cize farmy si treba hladat inde, nie v oazach. angel

A panda je kludna.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

No ze by kvoli bonusom ked ich pripojis k dedine Ale ked ich nahodou nemci daju prec tak poviem ze to bol tvoj inteligentny napad a ze nie su nikomu na nic
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.01.2011

Povodný

Tak načo sú v tých oázach suroviny? Načo sú v nich zvieratá? Načo keď majú dávať iba bonusy a nemá sa na ne útočiť ako vravíš ty?

.....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.12.2012

Povodný

po x rokoch niekoho napadlo ze na oazy sa ludia nabaluju?...alebo ze malo zarabame na zlatkach tak vymyslime nejaku ***?...a po dalsie ked sa to nepaci 90% hracom asi to nebude len tak pre nic za nic...ta hra je robena kvoli nam..tak my by sme mali urcovat akym smerom sa ma rozvijat...ibaze by im boli nase nazory ukradnute...

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    No ze by kvoli bonusom ked ich pripojis k dedine Ale ked ich nahodou nemci daju prec tak poviem ze to bol tvoj inteligentny napad a ze nie su nikomu na nic
    //posledne varovanie za nadavky AW
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 27.12.2012 o 22:22

Strana 1 z 15 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania