Strana 8 z 8 PrvýPrvý 12345678
Zobraziť vysledky 71 do 78 z 78

Téma: Tlacharna o SKX15

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.10.2013

Povodný

Nepochybujem o tom ze si skuseny co sa tyka travianu...ale toto je uz moc..nieje deff na dostavanie divu ani v jednej divovke...div sa zbura a hned jak sa div dostavia na lvl 90 tak sa tie offky vycvicia znovu...div sunda aj mensia offka co ma 6K katov...a div sa koli nedostatku deffu stavia viac ako 2 tyzdne...koniec servru je nedohladnu a myslim ze ani jedna strana nepristupi na dohodu...pred par dnami som daval dokopi stav offiek a doslo mi ze div mozme sundat este 2x...minimalne...zatial kym sa ten da dole tak sa dostavaju offky z minuleho kola a ide sa zase odznova...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Tak uz sem mozem dat svoje postrehy, zacnem od konca:
    1.
    zatial kym sa ten da dole tak sa dostavaju offky z minuleho kola a ide sa zase odznova
    Toto si myslel vazne? Hrac ma cca 15 dedin, nech neprehanam. Dokaze skor postavit v jednej dedine utok, ako v 15 obranu?
    2. Div Sveta mohol byt dostavany ovela skor, ak by sa dany hrac rozhodol tak, zdrziaval to, neriesim
    3. Dnes prevlada vo svete Travianu moda, stavat off-ky, pritom v zavere hry je vacsinou dolezita skor deff, ktora sa da stavat ovela rychlejsie, lahsie a efektivnejsie, ale nik to nerobi. Preco ?
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.12.2008

Povodný Moje dojmy zo serveru

Tak vidite, nakoniec sa to skoncilo. Je si myslim ze obe strany mali pravdu. Uplne s tym suhlasim ze to bol amaterizmus hracov ze nestavali def, resp. aj ked stavali tak do divu neposielali. Kazdy chcel zhodit div aby este dalsich 5 vekov mohol mat v profile travian report ze ten div zhodil. Mne cela ofka ostala a nezabijem sa. Nemam sice ziadny fantasticky report z utoku, ale som spkojny s vysledkom. Na druhej strane si treba priznat, ze bolo velmi malo aktivnych hracov. Nepamatam si server ktory vyhrala aliancia s 21 clenmi, z ktorch aktivne hralo 8-10 uctov a prakticky polovicu z nich tahali zastupy. Div stavalo naozaj len zopar uctov, ci uz co sa tyka podpory defom alebo zasobovania surovinami, treba vsak podotknut ze hraci ktori este aktivne hrali dokazli za niekolko dni dorobit straty defu po utokoch na div. Na mojom ucte nebol problem spravit 50 - 80 k defu za den. Na oboch stranach sa taktizovalo, mohlo sa to skoncit skor, parkrat ta aktika aj zlihala v dosledku zlej komunikacie, arogancie a namyslenosti niektorich hracov. Ja osobne som spokojny s vysledkom a darmo bude opizica hlasit ze su moralnimi vitazmi. Vsetci vieme o aplikacii "standardnych Detvanackych a Mor-ho taktik", ako sa aj hovori, zvyk je zelezna kosela. Takze radsej nech si sklopia usi a zamyslia sa nad sebou ze ako je mozne ze nevyhrali aj ked mali vsetky informacie z nasej aliancie. JD sme boli lamy (ja aj nadalej budem ), ale vyhrali sme znova

Wouky z uctu Serafina

P.S.

odkaz pre TOP hracov trvianu: Server sa hra do konca.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Jeeee toto este zije ?

B.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.12.2008

Povodný

Toto? akoze co

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.02.2010

Povodný Comeback k0t0l !

Citovať Originál od wouky Zobraziť príspevok
    Toto? akoze co
    To akože už sa vraciame :-D
    Veterán....ktorý už prdí v TRAVIAN v HLINE

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Najcestnejsi hrac travianu sa vracia. Dobre vediet.

B.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.02.2011

Povodný comeback :-D

Ked sa vracia Kotol tak idem aj ja to troska ozivit..... zensky farmarik(hello kitty) oziva :-) A Rasto na czx proste nemate skusal som to po vasom boku, isto ma poznas. Vo vela veciach sme sa nezhodli a nemas proste na vedenie pod tlakom. MASH boli zvyknuty na tlak a tam to vyzeralo troska viac na urovni.SKX je original pre teba. Nechcem zhadzovat uroven, ale tu to je mensie. tak troska to pojdem ozivit na koho stranu pojdem ani sma neviem, ale rad si zahram proti vam. Takze prajem vela stastia v hre a hadam si zavalcime. Ak niekto znamy este klika rad s nim pokecam. A bane k tebe sa nevyjadrujem, co si spravil, ze kvoli artefaktu si vybehol po vlastnom hracovi...... to urobilo z teba najcestnejsieho hraca..... lovu zdar ;-)

Strana 8 z 8 PrvýPrvý 12345678

Pravidlá prispievania